2014 жылы Нұра ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен мамандарына көтерме жәрдемақы және тұрғын үй сатып алуға немесе салуға бюджеттік несие түрінде әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 наурыздағы 26 сессиясының № 240 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 сәуірде № 2616 болып тіркелді
Ескерту. Тақырыбына өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 12.09.2014 N 327 (ресми жарияланғаннан күннен бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18 бабының 8 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы № 183 "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшерін және ережесін бекіту туралы" Қаулысына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 12.09.2014 N 327 (ресми жарияланғаннан күннен бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
1. 2014 жылы Нұра ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен мамандарына, өтініш берген сәтіне жетпіс еселік айлық есептік көрсеткішке тең сомада көтерме жәрдемақы түрінде және тұрғын үй сатып алу немесе салу үшін өтініш берген сәтіне, маманмен мәлімделген сомада, бірақ бір мың бес жүз еселік айлық есептік көрсеткіштен аспайтын сомада бюджеттік несие түрінде әлеуметтік қолдау шаралары ұсынылсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 12.09.2014 N 327 (ресми жарияланғаннан күннен бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
2. Нұра аудандық мәслихатының 17 сесиясының 2013 жылғы 20 наурыздағы № 166 "2013 жылға арналған Нұра ауданының ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2307 болып тіркелген, 2013 жылғы 20 сәуірдегі № 16 (5303) "Нұра" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

О предоставлении мер социальной поддержки в виде подъемного пособия и бюджетного кредита для приобретения или строительства жилья специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Нуринского района в 2014 году
Решение 26 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 27 марта 2014 года № 240. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 24 апреля 2014 года № 2616
Сноска. Заголовок с изменениями, внесенными решением Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 12.09.2014 № 327 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 8 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 183 "Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты", районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула с изменениями, внесенными решением Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 12.09.2014 № 327 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1. Предоставить меры социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Нуринского района в 2014 году в виде подъемного пособия в сумме, равной семидесятикратному месячному расчетному показателю на момент подачи заявления и для приобретения или строительства жилья в виде бюджетного кредита в сумме заявленной специалистом, но не превышающей одну тысячу пятисоткратного месячного расчетного показателя на момент подачи заявления.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 12.09.2014 № 327 (вводится в действие со дня официального опубликования).
2. Признать утратившим силу решение 17 сессии Нуринского районного маслихата от 20 марта 2013 года № 166 "О предоставлении мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Нуринского района в 2013 году" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2307, опубликовано в газете "Нұра" от 20 апреля 2013 года от № 16 (5303)).

3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            С. Меркулов
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Б. Шайжанов
КЕЛІСІЛДІ
Экономика және қаржы бөлімінің басшысы
М.С. Мухамеджанова
01.04.2014 жыл

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии                        С. Меркулов
Секретарь районного маслихата              Б. Шайжанов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель отдела
экономики и финансов                       М.С. Мухамеджанова
01.04.2014 год