Осакаров ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 21 сәуірдегі № 10/03 "Ауылдық (селолық) жерде қызмет істейтін мамандар лауазымдарының Тізімін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 20 маусымдағы № 41/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 15 шілдеде № 2687 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 3 наурыздағы № 11/02 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 03.03.2016 № 11/02 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 18 және 238 баптарына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осакаров ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 21 сәуірдегі № 10/03 "Ауылдық (селолық) жерде қызмет істейтін мамандар лауазымдарының Тізімін бекіту туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8-15-123 болып тіркелген, 2010 жылғы 12 маусымдағы № 23 (7195) "Сельский труженик" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы";
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесi, осы қаулыға қосымшаға сәйкес айқындалсын.";
көрсетілген қаулыға қосымшадағы тақырыбы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Нұрлан Рымбайұлы Ламбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Осакаров ауданының әкімі
С. Аймақов
"КЕЛІСІЛДІ"
Осакаров аудандық
мәслихатының хатшысы
К. Саккулаков
2014 жылдың 20 маусымы

О внесении изменений в постановление акимата Осакаровского района от 21 апреля 2010 года № 10/03 "Об утверждении Перечня должностей специалистов, работающих в аульной (сельской) местности"
Постановление акимата Осакаровского района Карагандинской области от 20 июня 2014 года № 41/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 июля 2014 года № 2687. Утратило силу постановлением акимата Осакаровского района Карагандинской области от 3 марта 2016 года № 11/02
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Осакаровского района Карагандинской области от 03.03.2016 № 11/02.
В соответствии со статьями 18 и 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Осакаровского района от 21 апреля 2010 года № 10/03 "Об утверждении Перечня должностей специалистов, работающих в аульной (сельской) местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8-15-123, опубликовано в районной газете "Сельский труженик" от 12 июня 2010 года № 23 (7195)) следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Определить перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, согласно приложению к настоящему постановлению.";
заголовок в приложении к указанному постановлению изложить в следующей редакции:
"Перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ламбекова Нурлана Рымбаевича.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Осакаровского района
С. Аймаков
СОГЛАСОВАНО
Секретарь Осакаровского
районного маслихата
К. Саккулаков
20 июня 2014 года