1998 жылы туған азаматтарды Қарағанды облысы Балқаш қаласының қорғаныс істері жөніндегі бiрiктiрiлген бөлiмiнің шақыру учаскесіне тiркеудi өткізу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қаласы әкімінің 2014 жылғы 27 қазандағы № 7 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 қарашада № 2825 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Приозерск қаласы әкімінің 2015 жылғы 26 қазандағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Приозерск қаласы әкімінің 26.10.2015 № 1 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы "Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы" Заңын орындау мақсатында, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына сәйкес, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2012 жылғы 27 маусымдағы № 859 "Әскери мiндеттiлер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қаулысын басшылыққа ала отырып, қала әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2015 жылғы қаңтардан наурызға дейін 1998 жылы туған азаматтарды Балқаш қаласының қорғаныс iстерi жөнiндегi бiрiктiрiлген бөлiмiнің шақыру учаскесіне тiркеу ұйымдастырылсын.
2. Мекеме, кәсiпорын, ұйымдардың басшыларына, оқу орындары мен басқа қоғамдық салалардың директорларына әскерге шақыру жасына дейiнгiлерді медициналық тексеруден өту және құжаттарды жинау үшiн, шақыру қағаздарын алғанда жұмыстарынан, сабақтарынан босату ұсынылсын.
3. Приозерск қаласы әкімінің 2013 жылғы 25 қарашадағы № 3 "1997 жылы туған азаматтарды Қарағанды облысы Балқаш қаласының қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген бөлімінің шақыру учаскесіне тіркеуді өткізу туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2013 жылдың 24 желтоқсанында № 2470 болып тіркелген, 2013 жылдың 27 желтоқсанында № 52/333 "Приозерский вестник" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау қала әкiмiнiң орынбасары Б.Ә. Қазиеваға жүктелсiн.
5. Осы шешiм ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енедi.
Қала әкiмi
Қ. Камзин
"КЕЛIСIЛДI"
жөніндегі біріктірілген бөлімінің бастығы
майор
_________________Б.А. Алишев
2014 жылғы 27 қазан

О проведении приписки граждан 1998 года рождения к призывному участку объединенного отдела по делам обороны города Балхаш Карагандинской области
Решение акима города Приозерск Карагандинской области от 27 октября 2014 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 24 ноября 2014 года № 2825. Утратило силу решением акима города Приозерск Карагандинской области от 26 октября 2015 № 1
Сноска. Утратило силу решением акима города Приозерск Карагандинской области от 26.10.2015 № 1 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Во исполнение Закона Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года "О воинской службе и статусе военнослужащих", в соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", руководствуясь Постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2012 года № 859 "Об утверждении Правил ведения воинского учета военнообязанных и призывников", аким города РЕШИЛ:
1. Организовать с января по март 2015 года приписку к призывному участку объединенного отдела по делам обороны города Балхаш граждан, родившихся в 1998 году.
2. Рекомендовать руководителям организаций, предприятий, учреждений, директорам учебных заведений и других общественных структур при получении допризывниками повесток освободить их от работы, учебы для прохождения медицинского освидетельствования и сбора документов.
3. Признать утратившим силу решение акима города Приозерск от 25 ноября 2013 года № 3 "О проведении приписки граждан 1997 года рождения к призывному участку объединенного отдела по делам обороны города Балхаш Карагандинской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 24 декабря 2013 года за № 2470, опубликованное в газете "Приозерский вестник" № 52/333 от 27 декабря 2013 года).
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Казиеву Б.А.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города
К. Камзин
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник объединенного отдела
по делам обороны города Балхаш
майор
Б.А. Алишев
27 октября 2014 года