Коммуналдық мүлікті жекешелендіру туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 08 қазандағы № 436-қ қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 07 қарашада № 4789 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 11 қаңтардағы № 4-қ қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 11.01.2016 № 4-қ қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңына, "Жекешелендіру объектілерін сату қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы № 920 қаулысына, "Жекешелендірудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 наурыздағы № 280 қаулысына сәйкес Арал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес аудандық коммуналдық мүлік жекешелендірілсін.
2. "Арал аудандық қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы М. Оразбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қызылорда облысының қаржы
басқармасы" мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Жақыпбаев Талғат Өмірзақұлы ___________
"10" қараша 2014 жыл
Арал ауданы әкімдігінің
2014 жылғы "08" қазандағы
№ 436-қ қаулысына қосымша
Жекешелендірілетін аудандық коммуналдық мүлік
Заңды тұлғаның атауы
Іске асыру мерзімі
Жекешелендіру түрі
Арал қалалық шаруашылық жүргізу құқығындағы көпсалалы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Қараша 2016 жыл
Коммерциялық тендер

О приватизации коммунального имущества
Постановление Аральского районного акимата Кызылординской области от 08 октября 2014 года № 436-қ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 07 ноября 2014 года № 4789. Утратило силу постановлением Аральского районного акимата Кызылординской области от 11 января 2016 года № 4-қ
Сноска. Утратило силу постановлением Аральского районного акимата Кызылординской области от 11.01.2016 № 4-қ (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 920 "Об утверждении Правил продажи объектов приватизации", постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2014 года № 280 "О некоторых вопросах приватизации" акимат Аральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Приватизировать районное коммунальное имущество согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аральский районный финансовый отдел" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима района М. Оразбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Управление финансов
Кызылординской области"
Жакипбаев Талгат Умирзакович___________
"10" ноябрь 2014 год
Приложение к постановлению
акимата Аральского района
№ 436-қ от "08" октября 2014 года
Приватизируемое районное коммунальное имущество
Наименование юридического лица
Срок реализации
Вид приватизации
Аральское городское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения многоотраслевого коммунального хозяйства
Ноябрь 2016 года
Коммерческий тендер