Арал қаласындағы "Южная" көшесін Мәлік Сәрсеновтың есімімен қайта атау туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 05 қарашадағы N 451-қ қаулысы және Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2014 жылғы 05 қарашадағы N 194 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 желтоқсанда N 4814 болып тіркелді
«Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының Заңдарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 ақпандағы № 138 қаулысымен бекітілген Әкімшілік-аумақтық бірліктерге, елді мекендердің құрамдас бөліктеріне атау беру, оларды қайта атау, сондай-ақ олардың транскрипциясын нақтылау мен өзгерту кезінде тиісті аумақ халқының пікірін ескеру қағидасына, Қызылорда облыстық ономастикалық комиссиясының 11 шілде 2014 жылғы № 6 қорытындысына сәйкес Арал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арал қаласындағы «Южная» көшесі Мәлік Сәрсеновтың есімімен қайта аталсын.
2. Осы қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арал ауданының әкімі
Арал аудандық мәслихаттың
кезектен тыс отыз екінші
сессиясының төрағасы
Арал аудандық мәслихат
хатшысының міндетін
уақытша атқарушы
А.С.Мұхимов
М.Жулдасбаев
А.Асанбаев

О переименовании улицы "Южная" города Аральска на имя Малика Сарсенова
Постановление Аральского районного акимата Кызылординской области от 05 ноября 2014 года N 451-қ и Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 05 ноября 2014 года N 194. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 11 декабря 2014 года N 4814
В соответствии с Законами Республики Казахстан «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» и «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Правилам учета мнения населения соответсвующей территории при наименовании, переименовании административно-территориальных единиц, составных частей населенных пунктов, а также уточнении и изменении транcкрипции их наименований утвержденным постанавлением Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2014 года № 138, заключением Кызылординской областной ономастической комиссии от 11 июля 2014 года № 6 Аральский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ и Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу «Южная» города Аральска на имя Малика Сарсенова.
2. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Аральского района
Председатель внеочередной
тридцать второй сессий
Аральского районного маслихата
Временно исполняющий обязанности
секретаря Аральского районного маслихата
А.С.Мухимов
М.Жулдасбаев
А.Асанбаев