Арал қаласындағы "Южная" көшесін Мәлік Сәрсеновтың есімімен қайта атау туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 05 қарашадағы N 451-қ қаулысы және Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2014 жылғы 05 қарашадағы N 194 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 желтоқсанда N 4814 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңдарына, Қызылорда облыстық ономастикалық комиссиясының 11 шілде 2014 жылғы № 6 қорытындысына сәйкес Арал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе бөлігіне өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 11.04.2024 № 52-қ бірлескен қаулысы және Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 11.04.2024 № 211 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Арал қаласындағы "Южная" көшесі Мәлік Сәрсеновтың есімімен қайта аталсын.
2. Осы қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арал ауданының әкімі А.С.Мұхимов
Арал аудандық мәслихаттың
кезектен тыс отыз екінші
сессиясының төрағасы М.Жулдасбаев
Арал аудандық мәслихат
хатшысының міндетін
уақытша атқарушы А.Асанбаев

О переименовании улицы "Южная" города Аральска на имя Малика Сарсенова
Постановление Аральского районного акимата Кызылординской области от 05 ноября 2014 года N 451-қ и Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 05 ноября 2014 года N 194. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 11 декабря 2014 года N 4814.
В соответствии с Законами Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", заключением Кызылординской областной ономастической комиссии от 11 июля 2014 года № 6 Аральский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ и Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Вводная часть с изменениями, внесенными совместным постановлением акимата Аральского района Кызылординской области от 11.04.2024 № 52-қ и решением Аральского районного маслихата Кызылординской области от 11.04.2024 № 211 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Переименовать улицу "Южная" города Аральска на имя Малика Сарсенова.
2. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Аральского района
Председатель внеочередной
тридцать второй сессий
Аральского районного маслихата
Временно исполняющий обязанности
секретаря Аральского районного маслихата
А.С.Мухимов
М.Жулдасбаев
А.Асанбаев