Жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 20 қазандағы № 251 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 31 қазанда № 4785 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 23 ақпандағы № 87 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 23.02.2017 № 87 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 27.03.2015 N 294 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 381-бабына және 387-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Қазалы ауданының жерлердi аймақтарға бөлу жобалары (схемалары) негiзiнде елді мекендерінің жерлеріне үй іргесіндегі жер учаскелерін, автотұрақтарға (паркингтерге), автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) және казино орналасқан жерлерді қоспағанда, жер салығының базалық мөлшерлемелері 50 пайызға жоғарылатылсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 27.03.2015 N 294 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс ХХХVІ сессиясының төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысы Т. Бөріқұлақов
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Салық комитеті
Қызылорда облысы бойынша
Салық департаментінің
Қазалы ауданы бойынша салық
басқармасы" мемлекеттік мекемесінің
басшысы Ф.Қожабергенов
"20" қазан 2014 жыл

О повышении базовых ставок земельного налога
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 20 октября 2014 года № 251. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 31 октября 2014 года № 4785. Утратило силу решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 23 февраля 2017 года № 87
Сноска. Утратило силу решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 23.02.2017 № 87 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 27.03.2015 N 294 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 381, пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
Повысить базовых ставок земельного налога на 50 процентов на земли населенных пунктов за исключением придомовых земельных участков, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции и занятых под казино на основании проектов (схем) зонирования земель Казалинского района.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 27.03.2015 N 294 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Настоящее решение вводится в действие после дня первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
ХХХVІ сессии районного маслихата,
секретарь районного маслихата Борикулаков Т.
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
Государственного учреждения
"Налоговое управление по Казалинскому
району Налогового Департамента
по Кызылординской области
Налогового комитета Министерства
Финансов Республики Казахстан"
________________ Кожабергенов Ф.
"20" октября 2014 г