Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 14 қарашадағы № 2125 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 желтоқсанда № 5259 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 16 мамырдағы № 509 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 16.05.2016 № 509 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына және Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2012 жылғы 29 қазандағы № 410 "Қазақстан Республикасы мемлекеттiк органының үлгi ережесiн бекiту туралы" Жарлығына сәйкес Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ереже бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы З.В. Жигуноваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолдаңысқа енгізіледі.
Рудный қаласының әкімі Б. Ғаязов
Рудный қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 14 қарашадағы
№ 2125 қаулысымен
бекітілген
Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы
ереже
1. Жалпы ережелер
1. Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі экономика және бюджеттік жоспарлау саласында басшылықты жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының мемлекеттік органы болып табылады.
2. Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ведомстволары жоқ.
3. Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі өз қызметін Қазақстан Республикасының Конституциясына және заңдарына, Қазақстан Республикасының Президенті мен Үкіметінің актілеріне, өзге де нормативтік құқықтық актілерге, сондай-ақ осы Ережеге сәйкес жүзеге асырады.
4. Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің мемлекеттік мекеме ұйымдық-құқықтық нысанындағы заңды тұлға болып табылады, мемлекеттiк тiлде өз атауы бар мөрi мен мөртаңбалары, белгiленген үлгiдегi бланкiлерi, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес қазынашылық органдарында шоттары болады.

Об утверждении Положения о государственном учреждении "Рудненский городской отдел экономики и бюджетного планирования" акимата города Рудного
Постановление акимата города Рудный Костанайской области от 14 ноября 2014 года № 2125. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 декабря 2014 года № 5259. Утратило силу постановлением акимата города Рудного Костанайской области от 16 мая 2016 года № 509
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Рудного Костанайской области от 16.05.2016 № 509.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Указом Президента Республики Казахстан от 29 октября 2012 года № 410 "Об утверждении Типового положения государственного органа Республики Казахстан", акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемое Положение о государственном учреждении "Рудненский городской отдел экономики и бюджетного планирования" акимата города Рудного.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Рудненский городской отдел экономики и бюджетного планирования" акимата города Рудного Жигунову З. В.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Рудного Б. Гаязов
Утверждено
постановлением акимата
города Рудного
от 14 ноября 2014 года
№ 2125
Положение
о государственном учреждении
"Рудненский городской отдел экономики и бюджетного планирования"
акимата города Рудного
1. Общие положения
1. Государственное учреждение "Рудненский городской отдел экономики и бюджетного планирования" акимата города Рудного является государственным органом Республики Казахстан, осуществляющим руководство в сферах экономики и бюджетного планирования.
2. Государственное учреждение "Рудненский городской отдел экономики и бюджетного планирования" акимата города Рудного не имеет ведомства.
3. Государственное учреждение "Рудненский городской отдел экономики и бюджетного планирования" акимата города Рудного осуществляет свою деятельность в соответствии с Конституцией и законами Республики Казахстан, актами Президента и Правительства Республики Казахстан, иными нормативными правовыми актами, а также настоящим Положением.
4. Государственное учреждение "Рудненский городской отдел экономики и бюджетного планирования" акимата города Рудного является юридическим лицом в организационно-правовой форме государственного учреждения, имеет печати и штампы со своим наименованием на государственном языке, бланки установленного образца, в соответствии с законодательством Республики Казахстан счета в органах казначейства.

5. Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің құрылтайшысы Рудный қаласының әкімдігі болып табылады.
6. Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі азаматтық-құқықтық қатынастарға өз атынан түседi.
7. Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі егер заңнамаға сәйкес осыған уәкiлеттiк берiлген болса, мемлекеттiң атынан азаматтық-құқықтық қатынастардың тарапы болуға құқығы бар.
8. Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі өз құзыретiнiң мәселелерi бойынша заңнамада белгiленген тәртiппен Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі басшысының бұйрықтарымен және Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген басқа да актiлермен ресiмделетiн шешiмдер қабылдайды.
9. Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің құрылымы мен штат санының лимиті қолданыстағы заңнамаға сәйкес бекiтіледi.
10. Заңды тұлғаның орналасқан жерi: 111500, Қазақстан Республикасы, Қостанай облысы, Рудный қаласы, Ленин көшесі, 95.
11. Мемлекеттік органның толық атауы: Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
12. Осы Ереже Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің құрылтай құжаты болып табылады.
13. Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің қызметiн каржыландыру жергілікті бюджеттен жүзеге асырылады.
14. Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесіне кәсiпкерлiк субъектiлерiмен Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің функциялары болып табылатын мiндеттердi орындау тұрғысында шарттық қатынастарға түсуге тыйым салынады.
Егер Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесіне заңнамалық актiлермен кiрiстер әкелетiн қызметтi жүзеге асыру құқығы берiлсе, онда осындай қызметтен алынған кiрiстер мемлекеттік бюджеттiң кiрiсiне жiберiледi.

5. Учредителем государственного учреждения "Рудненский городской отдел экономики и бюджетного планирования" акимата города Рудного является акимат города Рудного.
6. Государственное учреждение "Рудненский городской отдел экономики и бюджетного планирования" акимата города Рудного вступает в гражданско-правовые отношения от собственного имени.
7. Государственное учреждение "Рудненский городской отдел экономики и бюджетного планирования" акимата города Рудного имеет право выступать стороной гражданско-правовых отношений от имени государства, если оно уполномочено на это в соответствии с законодательством.
8. Государственное учреждение "Рудненский городской отдел экономики и бюджетного планирования" акимата города Рудного по вопросам своей компетенции в установленном законодательством порядке принимает решения, оформляемые приказами руководителя государственного учреждения "Рудненский городской отдел экономики и бюджетного планирования" акимата города Рудного и другими актами, предусмотренными законодательством Республики Казахстан.
9. Структура и лимит штатной численности государственного учреждения "Рудненский городской отдел экономики и бюджетного планирования" акимата города Рудного утверждается в соответствии с действующим законодательством.
10. Местонахождение юридического лица: 111500, Республика Казахстан, Костанайская область, город Рудный, улица Ленина, 95.
11. Полное наименование государственного органа - государственное учреждение "Рудненский городской отдел экономики и бюджетного планирования" акимата города Рудного.
12. Настоящее Положение является учредительным документом государственного учреждения "Рудненский городской отдел экономики и бюджетного планирования" акимата города Рудного.
13. Финансирование деятельности государственного учреждения "Рудненский городской отдел экономики и бюджетного планирования" акимата города Рудного осуществляется из местного бюджета.
14. Государственному учреждению "Рудненский городской отдел экономики и бюджетного планирования" акимата города Рудного запрещается вступать в договорные отношения с субъектами предпринимательства на предмет выполнения обязанностей, являющихся функциями государственного учреждения "Рудненский городской отдел экономики и бюджетного планирования" акимата города Рудного.
Если государственному учреждению "Рудненский городской отдел экономики и бюджетного планирования" акимата города Рудного законодательными актами предоставлено право осуществлять приносящую доходы деятельность, то доходы, полученные от такой деятельности, направляются в доход государственного бюджета.

2. Мемлекеттік органның миссиясы, негiзгi мiндеттерi, функциялары,
құқықтары мен мiндеттерi
15. Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің миссиясы: Рудный қаласының экономикалық саясатын қалыптастыру және іске асыру, сонымен қатар қала дамуының сапалы деңгейіне жетуге және орнықты экономикалық өсуге ықпал ететін мемлекеттік жоспарлау және басқару жүйесін дамыту.
16. Міндеттері:
1) әлеуметтік–экономикалық даму басымдықтарды тиімді іске асыруға ықпал ететін жоспарлау жүйесін дамыту;
2) елдегі және қаладағы экономикалық жағдайдың өзгеруіне уақтылы мән беру және қала экономикасын тұрақтандыру бойынша шара қолдану;
3) инвестициялық белсенділікті арттыруға жәрдемдесу;
4) экономикалық жоспарлауды жетілдіру;
5) нәтижеге бағытталған үш жылдық бюджеттік жоспарлауды жүзеге асыру.
17. Функциялары:
1) Рудный қаласының әлеуметтік-экономикалық даму болжамының жобасын әзірлеу;
2) қаланы дамыту бағдарламасын іске асыру бойынша іс-шаралар жоспарын және Қаланы дамыту бағдарламасын әзірлеу;
3) қаланы дамыту бағдарламасына мониторингі және бағалау жүргізу;
4) жергілікті атқарушы органдарға мемлекеттік жоспарлау жүйесінің (Әлеуметтік-экономикалық даму болжамы, Қаланы дамыту бағдарламасы, қалалық бюджетті әзірлеу бойынша) әрі қарай жұмыс істеуі бойынша негізгі нормаларды түсіндіру;
5) қалалық бюджетті әзірлеу, әкімдік қарауына бюджет жобасын енгізу;
6) экономиканы қаржылық қалпына келтіру бойынша шараларды әзірлеу және қала әкіміне ұсыныстар енгізу;
7) жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ұйым құрылымдарын жақсарту бойынша ұсыныстар әзірлеуге қатысу;
8) жергілікті бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын әлеуметтік, мәдени объектілерін және тұрғын үйді салу бойынша ұсыныстар әзірлеуге қатысу;
9) қалалық бюджетті нақтылау бойынша ұсыныстар енгізу;
10) Рудный қаласының бюджет комиссиясы қызметін қамтамасыз ету бойынша жұмыстарды үйлестіру, бюджет комиссиясы отырысының хаттамасын дайындау;
11) басым бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тізбесін құру;
12) бағдарламаларды әзірлеу бойынша атқарушы органдардың жұмысын үйлестіру және олардың орындалуын бақылау;
13) қала экономикасының жағдайын талдау;
14) бағдарламаларды, іс-шаралар жоспарын, Қазақстан Республикасы Үкіметінің, облыс және қала әкімінің және әкімдігінің тапсырмаларын орындау бойынша есептерді дайындау;
15) қала кәсіпорындарының қызметін талдау;
16) қала бойынша экономикалық және әлеуметтік бағдарламаларды орындау бойынша іс-шаралар жоспарын әзірлеу жөнінде бөлімдердің, қалалық әлеуметтік және қаржы қызметтерінің жұмысын үйлестіру;

2. Миссия, основные задачи, функции, права и обязанности государственного органа
15. Миссия: государственное учреждение "Рудненский городской отдел экономики и бюджетного планирования" акимата города Рудного осуществляет государственных функций в сфере формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования в городе Рудном.
16. Задачи:
1) развитие системы планирования, способствующей эффективной реализации приоритетов социально-экономического развития;
2) своевременное реагирование на изменения экономической ситуации в стране и городе и принятие мер по стабилизации экономики города;
3) содействие повышению инвестиционной активности;
4) совершенствование экономического планирования;
5) осуществление трехлетнего бюджетного планирования, ориентированного на результат.
17. Функции:
1) разработка проекта Прогноза социально-экономического развития города Рудного;
2) разработка Программы развития города и плана мероприятий по реализации Программы развития города;
3) мониторинг и оценка Программы развития города;
4) разъяснение основных норм по дальнейшему функционированию системы государственного планирования (по Прогнозу социально-экономического развития, Программе развития города, разработке городского бюджета) для местных исполнительных органов;
5) разработка городского бюджета, внесение проекта бюджета на рассмотрение акимата;
6) разработка мер и внесение предложений акиму города по финансовому оздоровлению экономики;
7) участие в разработке предложений по улучшению структуры организаций, финансируемых из местного бюджета;
8) участие в разработке предложений по строительству объектов социального, культурного значения и жилья, осуществляемого за счет средств местного бюджета;
9) внесение предложений по уточнению городского бюджета;
10) координация работы по обеспечению деятельности бюджетной комиссии города Рудного, подготовку протоколов заседаний бюджетной комиссии;
11) формирование перечня приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ);
12) координация работы исполнительных органов по разработке программ и контроль за их исполнением;
13) анализ состояния экономики города;
14) подготовка отчетов по выполнению программ, планов мероприятий, поручений Правительства Республики Казахстан, акима и акимата области и города;
15) анализ деятельности предприятий города;
16) координация работы отделов, городских социальных и финансовых служб по разработке планов мероприятий по выполнению экономических и социальных программ по городу;

17) әкімдіктегі отырыстарда әлеуметтік-экономикалық даму мәселелері бойынша әкімнің баяндамасын және сөзін дайындау;
18) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес мемлекеттік қызметтерді көрсету;
19) мемлекеттік қызметтердің стандарттары мен регламенттеріне қол жеткізуді қамтамасыз ету;
20) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес өзге өкілеттіктер.
Ескерту. 17-тармаққа өзгеріс енгізілді – Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 26.01.2015 № 57 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
18. Құқықтары мен міндеттері:
1) қаланың әлеуметтік-экономикалық дамуының негізгі бағыттары бойынша қала әкіміне, "Қостанай облысы әкімдігінің экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесіне ұсыныстар енгізу;
2) қала кәсіпорындарының, ұйымдарының және мекемелерінің стратегиялық және бағдарламалық құжаттарды орындауына бақылауды жүзеге асыру;
3) мемлекеттік органдардан, лауазымды тұлғалардан және барлық меншік нысанындағы шаруашылық субъектілерден қажетті ақпаратты, құжаттарды және өзге материалдарды сұрау және алу;
4) Қазақстан Республикасының Конституциясын, заңнамасын сақтау, азаматтардың құқықтарын, бостандықтарын және заңды мүдделерін сақтауды және қорғауды қамтамасыз ету, жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін заңмен бекітілген мерзімде қарау, олар бойынша қажетті шараларды қолдану;
5) Қазақстан Республикасындағы заңнамаға сәйкес басқа да құқықтар мен міндеттерді жүзеге асыру.
3. Мемлекеттiк органның қызметiн ұйымдастыру
19. Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесін басшылықты Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесіне жүктелген міндеттердің орындалуына және оның функцияларын жүзеге асыруға дербес жауапты болатын басшы жүзеге асырады.
20. Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысын Рудный қаласының әкімі қызметке тағайындайды және қызметтен босатады.
21. Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі басшысының Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес қызметке тағайындалатын және қызметтен босатылатын орынбасары бар.
22. Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі басшысының өкілеттігі:

17) подготовка докладов и выступлений акима по вопросам социально-экономического развития на заседания акимата;
18) оказание государственных услуг в соответствии с законодательством Республики Казахстан;
19) обеспечение доступности стандартов и регламентов государственных услуг;
20) иные функции в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 17 с изменением, внесенным постановлением акимата города Рудного Костанайской области от 26.01.2015 № 57 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
18. Права и обязанности:
1) вносить акиму города, государственному учреждению "Управление экономики и бюджетного планирования акимата Костанайской области" предложения по основным направлениям социально-экономического развития города;
2) осуществлять контроль за исполнением предприятиями, организациями и учреждениями города стратегических и программных документов;
3) запрашивать и получать необходимую информацию, документы и иные материалы от государственных органов, должностных лиц и хозяйствующих субъектов всех форм собственности;
4) соблюдать Конституцию, законодательство Республики Казахстан, обеспечивать соблюдение и защиту прав, свобод и законных интересов граждан, рассматривать в установленные законом сроки обращения физических и юридических лиц, принимать по ним необходимые меры;
5) осуществлять иные права и обязанности в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
3. Организация деятельности государственно органа
19. Руководство государственным учреждением "Рудненский городской отдел экономики и бюджетного планирования" акимата города Рудного осуществляется руководителем, который несет персональную ответственность за выполнение возложенных на государственное учреждение "Рудненский городской отдел экономики и бюджетного планирования" акимата города Рудного задач и осуществление им своих функций.
20. Руководитель государственного учреждения "Рудненский городской отдел экономики и бюджетного планирования" акимата города Рудного назначается на должность и освобождается от должности акимом города Рудного.
21. Руководитель государственного учреждения "Рудненский городской отдел экономики и бюджетного планирования" акимата города Рудного имеет заместителя, который назначается на должность и освобождается от должности в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
22. Полномочия руководителя государственного учреждения "Рудненский городской отдел экономики и бюджетного планирования" акимата города Рудного:

1) Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің жұмысын ұйымдастырады және басшылық жасайды;
2) Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесіне жүктелген функцияларды орындауға жеке жауап береді;
3) Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі жұмыскерлерінің өкілеттіктерін белгілейді;
4) заңнамамен белгілеген тәртіпте қызметкерлерге тәртіптік жаза береді, жұмыскерлерді жұмысқа қабылдау және босату жөніндегі бұйрықтарға қол қояды;
5) өз құзыреті шегінде Қазақстан Республикасы заңнамасы талаптарының орындалуын қамтамасыз етеді;
6) Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі жұмыскерлері орындау үшін міндетті бұйрықтарға қол қояды;
7) Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені, Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің құрылымы және штаттық саны және штаттық кесте бойынша ұсыныстар әзірлейді және оларды әкімге бекітуге енгізеді, Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің қаржыландыру жоспары бойынша қаражаттарды үнемдеу шегінде бөлім қызметкерлеріне материалдық көтермелеу мөлшерін, қосымша ақы белгілейді;
8) өзінің құзыретіне жататын басқа мәселелер бойынша шешімдер қабылдайды;
9) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес басқа да өкілеттіктерді жүзеге асырады.
Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы болмаған кезеңде оның өкілеттіктерін қолданыстағы заңнамаға сәйкес оны алмастыратын тұлға орындайды.
Ескерту. 22-тармаққа өзгеріс енгізілді – Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 18.03.2016 № 321 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
23. Басшы өз орынбасарының өкілеттіктерін қолданыстағы заңнамаға сәйкес белгілейді.
24. Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің жұмыс кестесі Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің жұмыс Регламентіне сәйкес белгіленеді.

1) организует и руководит работой государственного учреждения "Рудненский городской отдел экономики и бюджетного планирования" акимата города Рудного;
2) несет персональную ответственность за выполнение возложенных на государственное учреждение "Рудненский городской отдел экономики и бюджетного планирования" акимата города Рудного функций;
3) определяет полномочия работников государственного учреждения "Рудненский городской отдел экономики и бюджетного планирования" акимата города Рудного;
4) в установленном законодательством порядке налагает дисциплинарные взыскания на сотрудников, подписывает приказы по приему и увольнению работников;
5) в пределах своих полномочий обеспечивает исполнение требований законодательства Республики Казахстан;
6) подписывает приказы, обязательные для исполнения работниками государственного учреждения "Рудненский городской отдел экономики и бюджетного планирования" акимата города Рудного;
7) разрабатывает Положение о государственном учреждении "Рудненский городской отдел экономики и бюджетного планирования" акимата города Рудного, предложения по структуре и штатной численности и штатному расписанию государственного учреждения "Рудненский городской отдел экономики и бюджетного планирования" акимата города Рудного и вносит их акиму на утверждение, устанавливает доплаты, размер материального поощрения сотрудников в пределах экономии средств по плану финансирования государственного учреждения "Рудненский городской отдел экономики и бюджетного планирования";
8) принимает решения по другим вопросам, относящимся к его компетенции;
9) осуществляет иные полномочия в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Исполнение полномочий руководителя государственного учреждения "Рудненский городской отдел экономики и бюджетного планирования" акимата города Рудного в период его отсутствия осуществляется лицом, его замещающим в соответствии с действующим законодательством.
Сноска. Пункт 22 с изменением, внесенным постановлением акимата города Рудного Костанайской области от 18.03.2016 № 321 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
23. Руководитель определяет полномочия своего заместителя в соответствии с действующим законодательством.
24. График работы государственного учреждения "Рудненский городской отдел экономики и бюджетного планирования" акимата города Рудного устанавливается в соответствии с Регламентом работы государственного учреждения "Рудненский городской отдел экономики и бюджетного планирования.

4. Мемлекеттік органның мүлкі
25. Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада көзделген жағдайларда жедел басқару құқығында оқшауланған мүлкi болу мүмкiн.
Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің мүлкi оған меншік иесі берген мүлік, сондай-ақ өз қызметі нәтижесінде сатып алынған мүлік (ақшалай кірістерді қоса алғанда) және Қазақстан Республикасының заңнамасында тыйым салынбаған өзге де көздер есебінен қалыптастырылады.
26. Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесіне бекiтiлген мүлiк коммуналдық меншiкке жатады.
27. Егер заңнамада өзгеше көзделмесе, Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі өзiне бекiтiлген мүлiктi және қаржыландыру жоспары бойынша өзiне бөлiнген қаражат есебiнен сатып алынған мүлiктi өз бетiмен иелiктен шығаруға немесе оған өзгедей тәсiлмен билік етуге құқығы жоқ.
5. Мемлекеттiк органды қайта ұйымдастыру және тарату
28. Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесін қайта ұйымдастыру және тарату Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жүзеге асырылады.

4. Имущество государственного органа
25. Государственное учреждение "Рудненский городской отдел экономики и бюджетного планирования" акимата города Рудного может иметь на праве оперативного управления обособленное имущество в случаях, предусмотренных законодательством.
Имущество государственного учреждения "Рудненский городской отдел экономики и бюджетного планирования" акимата города Рудного формируется за счет имущества, переданного ему собственником, а также имущества (включая денежные доходы), приобретенного в результате собственной деятельности и иных источников, не запрещенных законодательством Республики Казахстан.
26. Имущество, закрепленное за государственным учреждением "Рудненский городской отдел экономики и бюджетного планирования" акимата города Рудного относится к коммунальной собственности.
27. Государственное учреждение "Рудненский городской отдел экономики и бюджетного планирования" акимата города Рудного не вправе самостоятельно отчуждать или иным способом распоряжаться закрепленным за ним имуществом и имуществом, приобретенным за счет средств, выданных ему по плану финансирования, если иное не установлено законодательством.
5. Реорганизация и упразднение государственного органа
28. Реорганизация и упразднение государственного учреждения "Рудненский городской отдел экономики и бюджетного планирования" акимата города Рудного осуществляется в соответствии с законодательством Республики Казахстан.