Қостанай облысы Лисаков қаласы Красногор ауылының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін көшелер, үйлер тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2014 жылғы 24 шілдедегі № 237 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 тамызда № 5042 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2021 жылғы 19 тамыздағы № 62 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 19.08.2021 № 62 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 39-3-бабының 6-тармағына және "Бөлек жергiлiктi қоғамдастық жиындарын өткiзудiң үлгi қағидаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2013 жылғы 18 қазандағы № 1106 қаулысына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қоса беріліп отырған Қостанай облысы Лисаков қаласы Красногор ауылының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидалары бекітілсін.
2. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қостанай облысы Лисаков қаласы Красногор ауылының жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін көшелер, көппәтерлі тұрғын үйлер тұрғындары өкілдерінің сандық құрамы бекітілсін.
3. Мәслихаттың 2014 жылғы 20 ақпандағы № 210 "Қостанай облысы Лисаков қаласы Красногор ауылының аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4541 болып тіркелген, 2014 жылғы 1 мамырда "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
XVI сессияның төрайымы
В. Сычева
Қалалық мәслихат хатшысы
Г. Жарылқасымова
КЕЛІСІЛДІ
Красногор ауылының әкімі
______________ С. Бухарбаев
Мәслихаттың
2014 жылғы 24 шілдедегі
№ 237 шешіміне
қосымша
Қостанай облысы Лисаков қаласы Красногор ауылының жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін көшелер, көппәтерлі тұрғын үйлер тұрғындары өкілдерінің сандық құрамы
Қостанай облысы Лисаков қаласы Красногор ауылы үйлері типтерінің, көшелерінің атауы
Қостанай облысы Лисаков қаласы Красногор ауылының көппәтерлі тұрғын үйлер, көшелер тұрғындары өкілдерінің саны (адам)
1
Парковый көшесінің тұрғындарынан
2
2
Степной көшесінің тұрғындарынан
6
3
Он екі көппәтерлі екіқабатты тұрғын үй тұрғындарынан
12
Мәслихаттың
2014 жылғы 24 шілдедегі
№ 237 шешімімен
бекітілген
Қостанай облысы Лисаков қаласы Красногор ауылының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидалары

Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей улиц, домов для участия в сходе местного сообщества села Красногорское города Лисаковска Костанайской области
Решение маслихата города Лисаковск Костанайской области от 24 июля 2014 года № 237. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 августа 2014 года № 5042. Утратило силу решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 19 августа 2021 года № 62
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 19.08.2021 № 62 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2013 года № 1106 "Об утверждении Типовых правил проведения раздельных сходов местного сообщества" Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые Правила проведения раздельных сходов местного сообщества села Красногорское города Лисаковска Костанайской области.
2. Утвердить количественный состав представителей жителей улиц, многоквартирных жилых домов для участия в сходе местного сообщества села Красногорское города Лисаковска Костанайской области согласно приложению к настоящему решению.
3. Признать утратившим силу решение маслихата от 20 февраля 2014 года № 209 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества на территории села Красногорское города Лисаковска Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4541, опубликовано 1 мая 2014 года в газете "Лисаковская новь").
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель ХVI сессии
В. Сычева
Секретарь
городского маслихата
Г. Жарылкасымова
СОГЛАСОВАНО
Аким села Красногорское
________________ С. Бухарбаев
Приложение
к решению маслихата
от 24 июля 2014 года
№ 237
Количественный состав представителей жителей улиц,
многоквартирных жилых домов для участия в сходе местного
сообщества села Красногорское города Лисаковска
Костанайской области
Наименование улиц, типы домов села Красногорское города Лисаковска Костанайской области
Количество представителей жителей улиц, домов села Красногорское города Лисаковска Костанайской области (человек)
1.
От жителей улицы Парковая
2
2.
От жителей улицы Степная
6
3.
От жителей двенадцати многоквартирных двухэтажных жилых домов
12
Утверждены
решением маслихата
от 24 июля 2014 года
№ 237
Правила проведения раздельных сходов
местного сообщества села Красногорское города Лисаковска
Костанайской области

1. Жалпы ережелер
1. Осы Қостанай облысы Лисаков қаласы Красногор ауылының (бұдан әрі – Красногор ауылы) бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидалары "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 39-3-бабының 6-тармағына, "Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің үлгі қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қазандағы № 1106 қаулысына сәйкес әзірленді және Красногор ауылының көшелері, көппәтерлі тұрғын үйлері тұрғындарының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің тәртібін белгілейді.
2. Красногор ауылының көшелер, көппәтерлі тұрғын үйлер тұрғындарының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындары (бұдан әрі – бөлек жиын) жергілікті қоғамдастықтың жиынына қатысу үшін өкілдерді сайлау мақсатында шақырылады және өткізіледі.
2. Бөлек жиындарды өткізу тәртібі
3. Бөлек жиынды Красногор ауылының әкімі шақырады.
Лисаков қаласы әкімінің жергілікті қоғамдастық жиынын өткізуге оң шешімі бар болған жағдайда бөлек жиынды өткізуге болады.
4. Жергілікті қоғамдастық халқы бөлек жиындардың шақырылу уақыты, орны және талқыланатын мәселелер туралы бұқаралық ақпарат құралдары арқылы немесе өзге де тәсілдермен олар өткізілетін күнге дейін күнтізбелік он күннен кешіктірілмей хабардар етіледі.
5. Көше, көппәтерлі тұрғын үй шегінде бөлек жиынды өткізуді Красногор ауылының әкімі ұйымдастырады.
6. Бөлек жиынды ашудың алдында көшенің, көппәтерлі тұрғын үйдің қатысып отырған және оған қатысуға құқығы бар тұрғындарын тіркеу жүргізіледі.
7. Бөлек жиынды Красногор ауылының әкімі немесе ол уәкілеттік берген тұлға ашады.
Красногор ауылы әкімі немесе ол уәкілеттік берген тұлға бөлек жиынның төрағасы болып табылады.
Бөлек жиынның хаттамасын рәсімдеу үшін ашық дауыспен хатшы сайланады.
8. Красногор ауылының жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін көшелер, көппәтерлі тұрғын үйлер тұрғындары өкілдерінің кандидатураларын Лисаков қалалық мәслихаты бекіткен сандық құрамға сәйкес бөлек жиынның қатысушылары ұсынады.
Красногор ауылының жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін көшелер, көппәтерлі тұрғын үйлер тұрғындары өкілдерінің саны тең өкілдік ету қағидаты негізінде айқындалады.
9. Дауыс беру ашық түрде әрбір кандидатура бойынша дербес жүргізіледі. Бөлек жиын қатысушыларының ең көп дауыстарына ие болған кандидаттар сайланған болып есептеледі.

1. Общие положения
1. Настоящие Правила проведения раздельных сходов местного сообщества села Красногорское города Лисаковска Костанайской области (далее - село Красногорское) разработаны в соответствии с пунктом 6 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2013 года № 1106 "Об утверждении Типовых правил проведения раздельных сходов местного сообщества" и определяют порядок проведения раздельных сходов местного сообщества жителей улиц, многоквартирных жилых домов села Красногорское.
2. Раздельный сход местного сообщества жителей улиц, многоквартирных жилых домов села Красногорское (далее - раздельный сход) созывается и проводится с целью избрания представителей для участия в сходе местного сообщества села Красногорское.
2. Порядок проведения раздельных сходов
3. Раздельный сход созывается акимом села Красногорское.
Проведение раздельных сходов допускается при наличии положительного решения акима города Лисаковска на проведение схода местного сообщества.
4. О времени, месте созыва раздельных сходов и обсуждаемых вопросах население местного сообщества оповещается не позднее чем за десять календарных дней до дня его проведения через средства массовой информации или иными способами.
5. Проведение раздельного схода в пределах улицы, многоквартирного жилого дома организуется акимом села Красногорское.
6. Перед открытием раздельного схода проводится регистрация присутствующих жителей соответствующей улицы, многоквартирного жилого дома, имеющих право в нем участвовать.
7. Раздельный сход открывается акимом села Красногорское или уполномоченным им лицом.
Председателем раздельного схода являются аким села Красногорское или уполномоченное им лицо.
Для оформления протокола раздельного схода открытым голосованием избирается секретарь.
8. Кандидатуры представителей жителей улиц, многоквартирных жилых домов села Красногорское для участия в сходе местного сообщества выдвигаются участниками раздельного схода в соответствии с количественным составом, утвержденным Лисаковским городским маслихатом.
Количество представителей жителей улиц, многоквартирных жилых домов села Красногорское для участия в сходе местного сообщества определяется на основе принципа равного представительства.
9. Голосование проводится открытым способом персонально по каждой кандидатуре. Избранными считаются кандидаты, набравшие наибольшие голоса участников раздельного схода.

10. Бөлек жиында хаттама жүргізіледі, оған төраға мен хатшы қол қояды және оны Красногор ауылы әкімінің аппаратына береді.

10. На раздельном сходе ведется протокол, который подписывается председателем и секретарем и передается в аппарат акима села Красногорское.