Мәслихаттың 2014 жылғы 9 сәуірдегі № 230 "Аманкелді аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Аманкелді ауданы мәслихатының 2014 жылғы 17 қарашадағы № 270 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 9 желтоқсанда № 5218 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Аманкелді ауданы мәслихатының 2017 жылғы 18 мамырдағы № 120 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Аманкелді ауданы мәслихатының 18.05.2017 № 120 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 9-бабына және Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 3 желтоқсандағы "Мәслихаттың үлгі регламентін бекіту туралы" № 704 Жарлығына сәйкес, Аманкелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 9 сәуірдегі № 230 "Аманкелді аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4682 тіркелген, 2014 жылғы 23 мамырда "Аманкелді арайы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген мемлекеттік тілдегі Аманкелді аудандық мәслихатының регламентінде:
35-тармағының екінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"Ауылдар, ауылдық округтер тұрғындарын мәслихаттың есебімен жергілікті қоғамдастықтың жиындарында мәслихаттың хатшысы, тұрақты комиссиялардың төрағалары басқаратын депутаттар тобы таныстырады.";
орыс тіліндегі мәтін өзгермейді.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессия төрайымы Қ. Мақсұтбаева
Аудандық
мәслихат хатшысы Ә. Саматов

О внесении изменения в решение маслихата от 9 апреля 2014 года № 230 "Об утверждении Регламента Амангельдинского районного маслихата"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 17 ноября 2014 года № 270. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 9 декабря 2014 года № 5218. Утратило силу решением маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 18 мая 2017 года № 120
Сноска. Утратило силу решением маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 18.05.2017 № 120 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с Указом Президента Республики Казахстан от 3 декабря 2013 года № 704 "Об утверждении Типового регламента маслихата", Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 9 апреля 2014 года № 230 "Об утверждении Регламента Амангельдинского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4682, опубликовано 23 мая 2014 года в газете "Аманкелді арайы") следующее изменение:
в Регламенте Амангельдинского районного маслихата, утвержденного указанным решением на государственном языке:
второй абзац пункта 35 изложить в новой редакции:
"Ауылдар, ауылдық округтер тұрғындарын мәслихаттың есебімен жергілікті қоғамдастықтың жиындарында мәслихаттың хатшысы, тұрақты комиссиялардың төрағалары басқаратын депутаттар тобы таныстырады.";
текст на русском языке остается без изменения.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
внеочередной сессии Максутбаева К.
Секретарь
районного маслихата Саматов А.