Денисов ауданы бойынша 2014 жылға өсiмдiк шаруашылығындағы мiндеттi сақтандыруға жататын өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң түрлерi бойынша егiс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзiмдерiн белгiлеу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 21 мамырдағы № 123 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 3 маусымда № 4792 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы "Өсiмдiк шаруашылығындағы мiндеттi сақтандыру туралы" Заңының 5-бабы 3-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Денисов ауданының әкiмдiгі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Денисов ауданы бойынша өсiмдiк шаруашылығындағы мiндеттi сақтандыруға жататын өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң түрлерi бойынша егiс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзiмдерi белгiленсiн:
1) жазғы дәнді (бидай, арпа, сұлы, тары, қарақұмық) 2014 жылғы 15 мамырдан 5 маусымға дейiн;
2) дәнді бұршақты (аңқа, асбұршақ) 2014 жылғы 20 мамырдан 5 маусымға дейін;
3) майлы дақылдарды (рапс, күнбағыс, зығыр, арыш, мақсары, қыша) 2014 жылғы 15 мамырдан 30 мамырға дейiн.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Денисов ауданы әкiмiнiң орынбасары Т. Б. Рамазановқа жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі және 2014 жылғы 15 мамырдан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі                                Е. Жаманов

Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ по Денисовскому району по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве на 2014 год
Постановление акимата Денисовского района Костанайской области от 21 мая 2014 года № 123. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 июня 2014 года № 4792
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве", акимат Денисовского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки начала и завершения посевных работ по Денисовскому району по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве:
1) яровые зерновые (пшеница, ячмень, овес, просо, гречиха) с 15 мая по 5 июня 2014 года;
2) зернобобовые (нут, горох) с 20 мая по 5 июня 2014 года;
3) масличные (рапс, подсолнечник, лен, рыжик, сафлор, горчица) с 15 мая по 30 мая 2014 года.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Денисовского района Рамазанова Т.Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 15 мая 2014 года.
Аким района                                Е. Жаманов