Мәслихаттың 2014 жылғы 5 ақпандағы № 3 "Мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды үйде оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2014 жылғы 17 қарашадағы № 65 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 9 желтоқсанда № 5211 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2015 жылғы 9 ақпандағы № 5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 09.02.2015 № 5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 11 шілдедегі "Кемтар балаларды әлеуметтік және медициналық-педагогикалық түзеу арқылы қолдау туралы" Заңының 16-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Денисов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 5 ақпандағы № 3 "Мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды үйде оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4469 болып тіркелген, 2014 жылғы 18 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармағының 3)-тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"3) оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу үшін алушы мынадай құжаттарды:
өтінішті;
алушының, заңды өкілінің жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесін;
тұрғылықты жері бойынша тіркелгенін растайтын құжатты;
психологиялық-медициналық-педагогикалық консультацияның қорытындысын;
мүгедек туралы анықтаманың көшірмесін;
банктегі шоттың болуы туралы құжаттың көшірмесін;
мүгедек баланың үйде оқу фактісін растайтын оқу орнының анықтамасын ұсынады;".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   М. Суербасов
Денисов аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Мұрзабаев

О внесении изменения в решение маслихата от 5 февраля 2014 года № 3 "О возмещении затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 17 ноября 2014 года № 65. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 9 декабря 2014 года № 5211. Утратило силу решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 9 февраля 2015 года № 5
Сноска. Утратило силу решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 09.02.2015 № 5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 16 Закона Республики Казахстан от 11 июля 2002 года "О социальной и медико-педагогической коррекционной поддержке детей с ограниченными возможностями", Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 5 февраля 2014 года № 3 "О возмещении затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4469, опубликовано 18 марта 2014 года в информационно–правовой системе "Әділет") следующее изменение:
подпункт 3) пункта 2 изложить в новой редакции:
"3) для возмещения затрат на обучение получатель представляет следующие документы:
заявление;
копия документа, удостоверяющая личность получателя, законного представителя;
документ, подтверждающий регистрацию по постоянному месту жительства;
заключение психолого-медико-педагогической консультации;
копия справки об инвалидности;
копия документа о наличии счета в банке;
документ, подтверждающий обучение на дому;
справку из учебного заведения, подтверждающая факт обучения ребенка-инвалида на дому;".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
сессии районного маслихата                 М. Суербасов
Секретарь Денисовского
районного маслихата                        А. Мурзабаев