Мәслихаттың 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 223 "Қостанай облысы Жітіқара ауданы Большевик ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2014 жылғы 6 тамыздағы № 253 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 5 қыркүйекте № 5065 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2023 жылғы 30 қарашадағы № 84 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 30.11.2023 № 84 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 39-3-бабының 6-тармағына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қазандағы № 1106 "Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Үлгі қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 223 "Қостанай облысы Жітіқара ауданы Большевик ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4805 тіркелген, 2014 жылғы 19 маусымда "Житикаринские новости" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
шешімнің орыс тіліндегі тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "Большевитский" деген сөз "Большевистский" деген сөзбен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімімен орыс тіліндегі бекітілген қағидалары, тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "Большевитский" деген сөз "Большевистский" деген сөзбен ауыстырылсын;
мемлекеттік тілдегі мәтін өзгермейді.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы
М. Жалпақов
Жітіқара аудандық
мәслихатының хатшысы
М. Кененбаева
КЕЛІСІЛДІ
Қостанай облысы Жітіқара ауданы
Большевик ауылдық округінің әкімі
_______________ Қ. Қашақбаев

О внесении изменений в решение маслихата от 23 апреля 2014 года № 223 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Большевитского сельского округа Житикаринского района Костанайской области"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 6 августа 2014 года № 253. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 5 сентября 2014 года № 5065. Утратило силу решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 30 ноября 2023 года № 84
Сноска. Утратило силу решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 30.11.2023 № 84 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2013 года № 1106 "Об утверждении Типовых правил проведения раздельных сходов местного сообщества" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 23 апреля 2014 года № 223 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Большевитского сельского округа Житикаринского района Костанайской области" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4805, опубликованного 19 июня 2014 года в газете "Житикаринские новости" следующие изменения:
в заголовке решения и по всему тексту на русском языке слово "Большевитский" заменить словом "Большевистский";
в Правила, утвержденные указанным решением, в заголовке и по всему тексту на русском языке слово "Большевитский" заменить словом "Большевистский";
текст на государственном языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
М. Жалпаков
Секретарь Житикаринского
районного маслихата
М. Кененбаева
СОГЛАСОВАНО
Аким Большевистского
сельского округа Житикаринского
района Костанайской области
_____________ К. Кашакбаев