Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 9 шілдедегі № 232 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 6 тамызда № 4970 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 7 шілдедегі № 221 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 07.07.2015 № 221 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 238–бабының 3–тармағына, 18–бабының 2) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 – бабының 2–тармағына сәйкес Федоров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
әкімдіктің 2008 жылғы 16 сәуірдегі № 86 «Ауылдық (селолық) елді – мекендерде жұмыс істейтін және аудандық бюджет қаражатының есебінен жиырма бес пайыздан төмен емес көтерілген лауазымдық жалақыларға және тарифтік ставкаларға құқығы бар, әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет мамандарының лауазымдарының тізімін белгілеу туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-20-72 тіркелген, 2008 жылғы 5 маусымда «Федоровские новости» аудандық газетінде жарияланған) қаулысы;
әкімдіктің 2013 жылғы 25 қарашадағы № 364 «Әкімдіктің 2008 жылғы 16 сәуірдегі № 86 «Ауылдық (селолық) елді - мекендерде жұмыс істейтін және аудандық бюджет қаражатының есебінен жиырма бес пайыздан төмен емес көтерілген лауазымдық жалақыларға және тарифтік ставкаларға құқығы бар, әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет мамандарының лауазымдарының тізімін белгілеу туралы» қаулысына өзгерістер енгізу туралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4361 тіркелген, 2014 жылғы 9 қаңтарда «Федоровские новости» аудандық газетінде жарияланған) қаулысы.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Федоров
ауданының әкімі                            Қ. Ахметов
КЕЛІСІЛДІ:
Федоров аудандық
мәслихатының хатшысы
_________________ Б. Бекенов
Әкімдіктің

Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Постановление акимата Федоровского района Костанайской области от 9 июля 2014 года № 232. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 августа 2014 года № 4970. Утратило силу постановлением акимата Федоровского района Костанайской области от 7 июля 2015 года № 221
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Федоровского района Костанайской области от 07.07.2015 № 221 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18пунктом 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат Федоровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности согласно приложению.
2. Признать утратившими силу:
постановление акимата от 16 апреля 2008 года № 86 «Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры, работающих в аульной (сельской) местности и имеющих право на повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок, за счет средств районного бюджета» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-20-72, опубликовано 5 июня 2008 года в районной газете «Федоровские новости»);
постановление акимата от 25 ноября 2013 года № 364 «О внесении изменений в постановление акимата от 16 апреля 2008 года № 86 «Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры, работающих в аульной (сельской) местности и имеющих право на повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок, за счет средств районного бюджета» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4361, опубликовано 9 января 2014 года в районной газете «Федоровские новости»).
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Федоровского района                        К. Ахметов
СОГЛАСОВАНО:
Секретарь Федоровского
районного маслихата
_______________ Б. Бекенов
Приложение
к постановлению акимата

2014 жылғы 9 шілдедегі № 232
қаулысына қосымша
Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс
істейтін  әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және
ветеринария  саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі
1. Әлеуметтік қамсыздандыру мамандарының лауазымдары:
1) мемлекеттік мекеме және қазыналық кәсіпорын басшысы (мектепке дейінгі мемлекеттік мекемеден және қазыналық кәсіпорыннан басқа);
2) интернат меңгерушісі;
3) барлық мамандықтағы дәрігерлер;
4) медициналық бике;
5) зертханашы;
6) емдәм бикесі;
7) үйде көрсетілетін әлеуметтік көмек бөлімше (орталық) меңгерушісі;
8) күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер;
9) жұмыспен қамту орталығының маманы.
2.Білім мамандарының лауазымдары:
1)мемлекеттік мекеме және қазыналық кәсіпорын басшысы (мектепке дейінгі мемлекеттік мекемеден және қазыналық кәсіпорыннан басқа);
2)мемлекеттік мекеме және қазыналық кәсіпорын басшысының орынбасары (мектепке дейінгі мемлекеттік мекемеден және қазыналық кәсіпорыннан басқа);
3)мемлекеттік мекеме және қазыналық кәсіпорын бөлімшесінің басшысы;
4)мектепке дейінгі мемлекеттік мекеменің және қазыналық кәсіпорынның басшысы;
5)әдістемелік кабинеттің әдістемешісі;
6)интернат меңгерушісі;
7)барлық мамандықтағы мұғалімдер;
8)кітапханашы;
9)жетекші;
10) тәрбиеші;
11) нұсқаушы;
12) логопед;
13) медициналық бике;
14) әдістемеші;
15) музыкалық жетекші;
16) психолог;
17) әлеуметтік педагог;
18) емдәм бикесі;
19) аккомпаниатор;
20) үйірме жетекшісі.
3.Мәдениет мамандары лауазымдары:
1)мәдениет мемлекеттік мекемесінің және қазыналық кәсіпорнының басшысы;
2)көркемдік жетекші;
3)кітапхана меңгерушісі;
4)аккомпаниатор;
5)кітапханашы;
6)дыбыс режиссері;
7)мәдени ұйымдастырушы;
8)әдістемеші;
9)музыкалық жетекші;
10)хореограф;
11)барлық атаудағы суретшілер;
12)жарық аппаратурасы операторы;
13)дыбыс жазба операторы.
4.Ветеринария мамандарының лауазымдары:
1)мал дәрігері;
2)ветеринарлық фельдшер.

от 9 июля 2014 года № 232
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
1.Должности специалистов социального обеспечения:
1) руководитель государственного учреждения и казенного предприятия (кроме дошкольного государственного учреждения и казенного предприятия);
2) заведующий интернатом;
3) врачи всех специальностей;
4) медицинская сестра;
5) лаборант
6) диетическая сестра;
7) заведующая отделением (центром) социальной помощи на дому;
8) социальный работник по уходу;
9) специалист центра занятости.
2.Должности специалистов образования:
1)руководитель государственного учреждения и казенного предприятия (кроме дошкольного государственного учреждения и казенного предприятия);
2)заместитель руководителя государственного учреждения и казенного предприятия (кроме дошкольного государственного учреждения и казенного предприятия);
3)руководитель подразделения государственного учреждения и казенного предприятия;
4)руководитель дошкольного государственного учреждения и казенного предприятия;
5)методист методического кабинета;
6)заведующий интернатом;
7)учителя всех специальностей;
8)библиотекарь;
9)вожатый;
10)воспитатель;
11)инструктор;
12)логопед;
13)медицинская сестра;
14)методист;
15)музыкальный руководитель;
16)психолог;
17)социальный педагог;
18)диетическая сестра;
19)аккомпаниатор;
20)руководитель кружка.
3.Должности специалистов культуры:
1)руководитель государственного учреждения и казенного предприятия культуры;
2)художественный руководитель;
3)заведующий библиотекой;
4)аккомпаниатор;
5)библиотекарь;
6)звукорежиссер;
7)культорганизатор;
8)методист;
9)музыкальный руководитель;
10)хореограф;
11)художники всех наименований;
12)оператор световой аппаратуры;
13)оператор звукозаписи.
4. Должности специалистов ветеринарии:
1)ветеринарный врач;
2)ветеринарный фельдшер.