Павлодар облысы әкімдігінің 2013 жылғы 13 қарашадағы "Селолық жерлерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандары лауазымдарының тізбесін анықтау туралы" N 395/13 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 10 қаңтардағы N 6/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 қаңтарда N 3670 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2016 жылғы 25 ақпандағы № 50/2 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 25.02.2016 № 50/2 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 18-бабының 2)-тармақшасына, 238-бабының 3-тармағына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2013 жылғы 13 қарашадағы "Селолық жерлерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандары лауазымдарының тізбесін анықтау туралы" N 395/13 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3623 болып тіркелген, 2013 жылғы 14 желтоқсанда "Звезда Прииртышья" газетінде, 2013 жылғы 12 желтоқсанда "Сарыарқа самалы" газетінде жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
тақырыптағы және мәтіндегі "мәдениет, спорт және ветеринария" деген сөздер "мәдениет және спорт" сөздерімен ауыстырылсын;
кіріспедегі "Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына" деген сөздер мен сандар алынып тасталсын;
1-тармақтағы "6" деген сан алынып тасталсын;
6-қосымша алынып тасталсын.
2. Облыс экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы осы қаулыны ресми жариялауды заңнамамен белгіленген тәртіпте қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А.А. Өрсариевке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Қ. Бозымбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Сессиясы төрағасы,
облыстық мәслихат хатшысы М. Көбенов
2014 жылғы 10 қаңтар

О внесении изменений в постановление акимата Павлодарской области от 13 ноября 2013 года N 395/13 "Об определении перечня должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающих в сельской местности"
Постановление акимата Павлодарской области от 10 января 2014 года N 6/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 января 2014 года N 3670. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 25 февраля 2016 года № 50/2
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 25.02.2016 № 50/2.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18, пунктом 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 13 ноября 2013 года N 395/13 "Об определении перечня должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающих в сельской местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3623, опубликовано 14 декабря 2013 года в газете "Звезда Прииртышья", 12 декабря 2013 года в газете "Сарыарқа самалы") следующие изменения:
в заголовке и по тексту слова "культуры, спорта и ветеринарии" заменить словами "культуры и спорта";
в преамбуле слова и цифры "пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" исключить;
в пункте 1 цифру "6" исключить;
приложение 6 исключить.
2. Управлению экономики и бюджетного планирования области обеспечить официальное опубликование настоящего постановления в установленном законодательством порядке.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Орсариева А.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Бозумбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель сессии,
секретарь областного маслихата М. Кубенов
10 января 2014 г.