Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 20 қаңтардағы "Павлодар қаласында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 226/30 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 06 мамырдағы № 264/36 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 16 мамырда № 3808 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2015 жылғы 26 мамырдағы № 398/53 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін 10 (он) күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 26.05.2015 № 398/53 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін 10 (он) күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-3-тармақтарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" № 504 қаулысына сәйкес Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 20 қаңтардағы "Павлодар қаласында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 226/30 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3698 болып тіркелген, 2014 жылғы 24 ақпандағы № 7 "Версия" газетінде және 2014 жылғы 28 ақпандағы № 8 "Шаһар" газетінде жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
7-тармақта:
9) тармақша мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек және мемлекеттік жәрдемақы алатын отбасылар ішінен - 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларына;";
8-тармақта:
2) тармақша мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"7-тармақтың 6-тармақшасы екінші абзацында көрсетілген санаттар үшін 17619 теңге мөлшерінде - уәкілетті ұйымның тізімі негізінде;
7-тармақтың 9-тармақшасы алтыншы абзацында көрсетілген санаттар үшін 17619 теңге мөлшерінде - уәкілетті ұйымның тізімі негізінде;";
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін 10 (он) күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы О. Мұқашев
Қалалық мәслихаттың хатшысы М. Желнов

О внесении дополнений в решение Павлодарского городского маслихата от 20 января 2014 года № 226/30 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в городе Павлодаре"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 06 мая 2014 года № 264/36. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 16 мая 2014 года № 3808. Утратило силу решением маслихата города Павлодара Павлодарской области от 26 мая 2015 года № 398/53 (вводится в действие по истечении 10 (десять) календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Павлодара Павлодарской области от 26.05.2015 № 398/53 (вводится в действие по истечении 10 (десять) календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 20 января 2014 года № 226/30 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в городе Павлодаре" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 18 февраля 2014 года № 3698, опубликовано 24 февраля 2014 года в газете "Версия" № 7, в газете "Шаhар" 28 февраля 2014 года № 8) следующие дополнения:
в пункте 7:
подпункт 9) дополнить абзацем следующего содержания:
"семьи из числа получателей государственной адресной социальной помощи и государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет;";
в пункте 8:
подпункт 2) дополнить абзацами следующего содержания:
"для категории, указанной в абзаце втором подпункта 6) пункта 7 в размере 17619 тенге - на основании списка уполномоченной организации;
для категории, указанной в абзаце шесть подпункта 9) пункта 7 в размере 17619 тенге - на основании списка уполномоченной организации;";
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по социальной политике.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 (десять) календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии О. Мукашев
Секретарь городского маслихата М. Желнов