Лебяжі аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 05 наурыздағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Лебяжі ауданындағы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" № 1/27 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 қыркүйектегі № 1/36 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 қыркүйекте № 4036 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 2-3-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2013 жылғы 21 мамырдағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" № 504 Қаулысына сәйкес, Лебяжі ауданының мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Лебяжі аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 05 наурыздағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Лебяжі ауданындағы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" № 1/27 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3736 тіркелген, 2014 жылғы 29 наурыздағы ауданның "Аққу үні" газетінің № 12, 2014 жылғы 29 наурыздағы ауданның "Вести Акку" газетінің № 12 жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
6–тармағының 4) тармақшасындағы "Халықаралық мүгедектер күні." деген сөздері "Қазақстан Республикасының Мүгедектер күні." деген сөздерімен ауыстырылсын;
9–тармағының 1) тармақшасындағы алтыншы абзацындағы "Халықаралық мүгедектер күніне орай:" деген сөздері "Қазақстан Республикасының Мүгедектер күніне орай:" деген сөздерімен ауыстырылсын;
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік сала және мәдени даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Қ. Жиеналин
Аудандық мәслихат хатшысы Қ. Әлтаев

О внесении изменений в решение Лебяжинского районного маслихата от 05 марта 2014 года № 1/27 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Лебяжинского района"
Решение маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 24 сентября 2014 года № 1/36. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 30 сентября 2014 года № 4036
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Лебяжинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Лебяжинского районного маслихата от 05 марта 2014 года № 1/27 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Лебяжинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3736 опубликованное 29 марта 2014 года в районной газете "Аққу үні" № 12, 29 марта 2014 года в районной газете "Вести Акку" № 12) внести следующее изменение:
в подпункте 4) пункта 6 слова "Международный день инвалидов." заменить словами "День инвалидов Республики Казахстан.";
в абзаце шестом подпункта 1) пункта 9 слова "к Международному дню инвалидов:" заменить словами "ко Дню инвалидов Республики Казахстан:".
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социального и культурного развития.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии К. Жиеналин
Секретарь районного маслихата К. Альтаев