Май аудандық мәслихатының (V сайланған XXXIV сессиясы) 2014 жылғы 29 сәуірдегі № 9/34 "Жекелеген санаттағы алушыларға атаулы күндерге және мерекелік күндерге әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2014 жылғы 12 қарашадағы № 2/42 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 20 қарашада № 4165 болып тіркелді. Күші жойылды – Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 наурыздағы № 2/2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 10.03.2021 № 2/2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 2-3-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 қаулысымен бекітілген Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларының 10-тармағына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Май аудандық мәслихатының (V сайланған ХХХІV сессиясы) 2014 жылғы 29 сәуірдегі № 9/34 "Жекелеген санаттағы алушыларға атаулы күндерге және мерекелік күндерге әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 30 сәуірде № 3783 тіркелген, аудандық "Шамшырақ" газетінің 2014 жылғы 1 мамырдағы № 16 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың он төртінші абзацындағы "Халықаралық қарттар күніне орай" деген сөздер "Халықаралық қарттар күніне орай" деген сөздермен алмастырылсын;
1-тармақтың он сегізінші абзацындағы "Халықаралық мүгедектер күніне орай" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Мүгедектер күніне орай" деген сөздермен алмастырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Қ. Ботабай
Аудандық мәслихатының хатшысы
Ғ. Арынов

О внесении изменений в решение Майского районного маслихата (XXXIV сессия, V созыв) от 29 апреля 2014 года № 9/34 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятых категорий получателей к памятным датам и праздничным дням"
Решение маслихата Майского района Павлодарской области от 12 ноября 2014 года № 2/42. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 ноября 2014 года № 4165. Утратило силу решением Майского районного маслихата Павлодарской области от 10 марта 2021 года № 2/2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Майского районного маслихата Павлодарской области от 10.03.2021 № 2/2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 10 Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504, Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата (ХХХІV сессия, V созыва) от 29 апреля 2014 года № 9/34 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятых категорий получателей к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 апреля 2014 года за № 3783, опубликованное в районной газете "Шамшырак" от 1 мая 2014 года № 16) следующие изменения:
в абзаце четырнадцатом пункта 1 слова "Международному дню престарелых" заменить словами "Международному Дню пожилых людей";
в абзаце восемьнадцатом пункта 1 слова "Международному дню инвалидов" заменить словами "Дню инвалидов Республики Казахстан".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Председатель сессии
К. Ботабай
Секретарь районного маслихата
Г. Арынов