Азаматтық қызметшi болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандары лауазымдарының тiзбесiн анықтау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 11 ақпандағы N 48 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 наурызда N 2611 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 18 қаңтардағы N 19 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 18.01.2016 N 19 қаулысымен (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексі 238 бабының 3 тармағына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43-1 бабына сәйкес, Солтүстiк Қазақстан облысы Аққайың ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Азаматтық қызметшi болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандары лауазымдарының тiзбесiн қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Аққайың ауданы әкімдігінің "Ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының тізбесін анықтау туралы" 2013 жылғы 18 қарашадағы № 276 (нормативтiк құқықтық актiлердiң мемлекеттiк тiзiлiмiнде 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 2423 тiркелдi, 2013 жылғы 19 желтоқсандағы № 60 "Колос", 2013 жылғы 19 желтоқсандағы № 55 "Аққайың" газеттерiнде жарияланды) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстiк Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкiмiнiң орынбасары С.Ө. Мұқановқа жүктелсiн.
4. Осы қаулы оны алғаш ресми жариялаған күннен кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданының әкімі
Қ. Қасенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Аққайың ауданының
мәслихатының хатшысы
2014 жылғы 11 ақпан
Қ.Ғ. Құрманбаев
Аққайың ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 11 ақпандағы
№ 48 қаулысына
қосымша
Азаматтық қызметшi болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандары лауазымдарының тiзбесiн
1. Әлеуметтік қамтамасыз ету мамандарының лауазымдары:
1) үйде әлеуметтік көмек бөлімшесінің меңгерушісі;
2) күтім бойынша әлеуметтік жұмысшы;
3) әлеуметтік жұмыс бойынша кеңесші;
4) жұмыспен қамту орталығының басшысы;

Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Постановление акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 11 февраля 2014 года N 48. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 14 марта 2014 года N 2611. Утратило силу постановлением акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 18 января 2016 года N 19
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 18.01.2016 N 19 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с пунктом 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Аккайынского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Аккайынского района "Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в сельской местности" от 18 ноября 2013 года № 276 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 11 декабря 2013 года № 2423, опубликовано от 19 декабря 2013 года в № 60 районной газете "Колос", от 19 декабря 2013 года в № 55 районной газете "Аққайың").
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области Муканова С.У.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
К. Касенов
"СОГЛАСОВАНО"
Секретарь маслихата
Аккайынского района
11 февраля 2014 года
К.Г. Курманбаев
Приложение
к постановлению акимата
Аккайынского района
от 11 февраля 2014 года № 48
Перечень должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
1. Должности специалистов социального обеспечения:
1) заведующий отделением социальной помощи на дому;
2) социальный работник по уходу;
3) консультант по социальной работе;
4) руководитель центра занятости;

5) жұмыспен қамту орталығының маманы.
2. Білім беру мамандарының лауазымдары:
1) мемлекеттік мекеме басшысы;
2) мемлекеттік мекеме басшының орынбасары (соның ішінде бірінші);
3) қазыналық кәсіпорынның басшысы;
4) қазыналық кәсіпорынның басшының орынбасары (соның ішінде бірінші);
5) мектепке дейінгі мемлекеттік мекеме басшысы;
6) мектепке дейінгі қазыналық кәсіпорынның басшысы;
7) мұғалім;
8) социолог;
9) психолог;
10) тәрбиеші;
11) музыкалық жетекші;
12) нұсқаушы;
13) әдістемелік кабинеттің басшысы;
14) әдіскер;
15) шебер;
16) оқытушы;
17) вожатый;
18) кітапхана меңгерушісі;
19) интернат меңгерушісі;
20) шеберхана меңгерушісі.
3. Мәдениет мамандарының лауазымдары:
1) мемлекеттік мекеме басшысы;
2) мемлекеттік мекеме басшының орынбасары (соның ішінде бірінші);
3) қазыналық кәсіпорынның басшысы;
4) қазыналық кәсіпорынның басшының орынбасары (соның ішінде бірінші);
5) бөлімше басшысы;
6) кітапхананың меңгерушісі;
7) клуб меңгерушісі;
8) әдіскер;
9) кітапханашы;
10) аға кітапханашы;
11) библиограф;
12) режиссер;
13) аккомпониатор;
14) мәдени ұйымдастырушы;
15) хореограф.
4. Денсаулық сақтау мамандарының лауазымдары:
1) дәрігер;
2) медициналық бике;
3) диетикалық бике.
5. Спорт мамандарының лауазымдары:
1) бас маман;
2) аға маман;
3) нұсқаушы;
4) шебер;
5) әдістемеші;
6) жаттықтырушы.
6. Ветеринариялық мамандарының лауазымдары:
1) ветеринариялық станциясының басшысы;
2) ветеринариялық станциясының басшының орынбасары;
3) ветеринариялық дәрігер;
4) малдарды ветеринарлық өңдеу бойынша операторы;
5) малдарды және құстарды жасанды ұрықтандыру бойынша операторы;
6) ветеринар санитары;
7) зертханашы;
8) ветеринар фельдшеры;
9) ветеринар технигі;
10) малдарды жасанды ұрықтандыру бойынша технигі.

5) специалист центра занятости.
2. Должности специалистов образования:
1) руководитель государственного учреждения;
2) заместитель (в том числе первый) руководителя государственного учреждения;
3) руководитель казенного предприятия;
4) заместитель (в том числе первый) руководителя казенного предприятия;
5) руководитель дошкольного государственного учреждения;
6) руководитель дошкольного казенного предприятия;
7) учитель;
8) социолог;
9) психолог;
10) воспитатель;
11) музыкальный руководитель;
12) инструктор;
13) руководитель методического кабинета;
14) методист;
15) мастер;
16) преподаватель;
17) вожатый;
18) заведующий библиотекой;
19) заведующий интернатом;
20) заведующий мастерской.
3. Должности специалистов культуры:
1) руководитель государственного учреждения;
2) заместитель (в том числе первый) руководителя государственного учреждения;
3) руководитель казенного предприятия;
4) заместитель (в том числе первый) руководителя казенного предприятия;
5) руководитель подразделения;
6) заведующий библиотекой;
7) заведующий клубом;
8) методист;
9) библиотекарь;
10) старший библиотекарь;
11) библиограф;
12) режиссер;
13) аккомпаниатор;
14) культорганизатор;
15) хореограф.
4. Должности специалистов здравоохранения:
1) врач;
2) медицинская сестра;
3) диетическая сестра.
4) Должности специалистов спорта:
5) главный специалист;
6) старший специалист;
7) инструктор;
8) мастер;
9) методист;
10) тренер.
6. Должности специалистов ветеринарии:
1) руководитель ветеринарной станции;
2) заместитель руководителя ветеринарной станции;
2) ветеринарный врач;
3) оператор по ветеринарной обработке животных;
4) оператор по искусственному осеменению животных и птицы;
5) санитар ветеринарный;
6) лаборант;
7) ветеринарный фельдшер;
8) ветеринарный техник;
9) техник по искуственному осеменению животных.