Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы аумағында ауылдық округтер әкімдеріне кандидаттардың таңдауышыларымен кездесу үшін үй-жай беру және үгіттік баспа материалдарды орналастыру үшін орындарды анықтау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 30 қазандағы № 520 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 4 қарашада N 2974 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 06 наурыздағы N 113 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 06.03.2015 N 113 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 27-бабының 3-тармағына, 28-бабының 4, 6-тармақтарына, "Қазақстан Республикасының аудандық маңызы бар қалалары, ауылдық округтері, ауылдық округтің құрамына кірмейтін кенттері мен ауылдары әкімдерінің сайлауын өткізудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 24 сәуірдегі № 555 Жарлығымен бекітілген, Қазақстан Республикасының аудандық маңызы бар қалалары, ауылдық округтері, ауылдық округтің құрамына кірмейтін кенттері мен ауылдары әкімдерін қызметке сайлау, өкілеттігін тоқтату және қызметтен босату қағидаларының 29-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 1 қосымшаға сәйкес Қызылжар аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша) Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданның аумағында ауылдық округтер әкімдеріне барлық кандидаттар үшін үгіттік басылым материалдарды орналастыру орны анықталсын.
2. 2 қосымшаға сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданның аумағында ауылдық округтер әкімдеріне кандидаттардың таңдауышыларымен кездесу үшін үй-жай шарт негізінде берілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімінің аппарат басшысы Ж.Х. Ақылбековаға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылғы 4 қарашадан туындайтын қатынасқа таралады.
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданының әкімі
Б. Жұмабеков
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қызылжар аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
Н. Сұлтанғазин
2014 жылғы 30 қазан
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 30 қазандағы № 520 қаулысына 1 қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданның аумағында ауылдық округтер әкімдеріне барлық кандидаттар үшін үгіттік басылым материалдарды орналастыру орны
р/с
Ауылдық округ атауы
Сайлау алдындағы насихаттың үгіттік басылым материалдарын орналастыру үшін конструкцияның орны және мекенжайы
1
Бескөл ауылы
Бескөл орта мектеп-гимназиясы ғимараты маңындағы орталық алаң аумағындағы ақпараттық стенд

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для проведения встреч с выборщиками кандидатов в акимы сельских округов на территории Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 30 октября 2014 года № 520. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 4 ноября 2014 года № 2974. Утратило силу постановлением акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 06 марта 2015 года N 113
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 06.03.2015 N 113 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 27, пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 29 Правил избрания на должность, прекращения полномочий и освобождения от должности акимов городов районного значения, сельских округов, поселков и сел Республики Казахстан, не входящих в состав сельского округа, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 24 апреля 2013 года № 555 "О некоторых вопросах проведения выборов акимов городов районного значения, сельских округов, поселков и сел Республики Казахстан, не входящих в состав сельского округа", акимат Кызылжарского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с избирательной комиссией Кызылжарского района (по согласованию) место для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в акимы сельских округов на территории Кызылжарского района Северо-Казахстанской области согласно приложению 1.
2. Предоставить на договорной основе помещение для проведения встреч с выборщиками всем кандидатам в акимы сельских округов на территории Кызылжарского района Северо-Казахстанской области согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Кызылжарского района Северо-Казахстанской области Акылбекову Ж.Х.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 4 ноября 2014 года.
Аким Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
Б. Жумабеков
"СОГЛАСОВАНО"
председатель Кызылжарской
районной избирательной комиссии
Н. Султангазин
30 октября 2014 года
Приложение 1 к постановлению акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 30 октября 2014 года № 520
Место для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в акимы сельских округов на территории Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
№ п/п
Наименование сельского округа
Места и адреса нахождения конструкций для размещения печатных агитационных материалов предвыборной агитации
1
аул Бесколь
Информационный стенд на территории центральной площади, прилегающей к зданию Бескольской средней школе-гимназии

Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 30 қазандағы № 520 қаулысына 2 қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданның аумағында ауылдық округтер әкімдеріне кандидаттардың таңдауышыларымен кездесу үшін шарт негізінде берілген үй-жай
р/с
Ауылдық округтің, елді мекеннің атауы
Таңдауышыларымен кездесу үшін үй-жай
1.
Бескөл ауылы
Бескөл "Парасат" мектеп-лицейі

Приложение 2 к постановлению акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 30 октября 2014 года № 520
Помещение, предоставляемое на договорной основе для проведения встреч с выборщиками кандидатов в акимы сельских округов на территории Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
№ п/п
Наименование сельского округа, населенного пункта
Помещения для встреч с выборщиками
1.
аул Бесколь
Школа - лицей "Парасат"