Атырау облыстық әкiмиятының 2009 жылғы 7 шiлдедегi № 162 "Атырау облысының елдi мекендерiнiң құрамдас бөлiктерiне атау беру және атауын қайта өзгерту тәртiбiн жүргiзу жөнiндегi қағидасын, жер учаскелерiне, ғимараттар мен құрылыстарға реттiк нөмiрлер беру талаптарын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 12 наурыздағы № 65 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 наурызда № 2878 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 8 қаңтардағы № 1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 08.01.2016 № 1 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27, 37-баптарына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау облыстық әкiмиятының 2009 жылғы 7 шiлдедегi № 162 "Атырау облысының елдi мекендерiнiң құрамдас бөлiктерiне атау беру және атауын қайта өзгерту тәртiбiн жүргiзу жөнiндегi қағидасын, жер учаскелерiне, ғимараттар мен құрылыстарға реттiк нөмiрлер беру талаптарын бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2551 тіркелген, 2009 жылғы 8 қыркүйекте "Атырау" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) қаулының және көрсетілген қаулымен бекітілген Атырау облысының елдi мекендерiнiң құрамдас бөлiктерiне атау беру және атауын қайта өзгерту тәртiбiн жүргiзу жөнiндегi қағиданың, жер учаскелерiне, ғимараттар мен құрылыстарға реттiк нөмiрлер беру талаптарының (бұдан әрі – Қағида) мемлекеттік тілдегі мәтінінде "әкімияты", "әкімиятқа", "әкімият", "әкімияттың", "әкімиятының" деген сөздер сәйкесінше "әкімдігі", "әкімдікке", "әкімдік", "әкімдіктің", "әкімдігінің" деген сөздермен ауыстырылсын, орыс тілдегі мәтін өзгертілмейді;
2) Қағидада:
орыс тілдегі мәтінде 4-тармақтың бірінші абзацы келесі редакцияда жазылсын:
"4. Органы по развитию языков имеют следующие полномочия:";
7-тармақтың 3) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"3) ономастикалық комиссия тiлдердi дамыту жөнiндегi органға материалдар ұсынған сәттен бастап 30 күн iшiнде әкiмдікке және мәслихатқа, кент, ауыл, ауылдық округтердiң әкiмдерiне қала құрылысы элементтерiне атау беру және атауын өзгертуді ұсыну шешiмін қабылдайды;";

О внесении изменений в постановление акимата Атырауской области от 7 июля 2009 года № 162 "Об утверждении Правил по ведению порядка присвоения наименований и переименования составных частей населенных пунктов, установления требований к присвоению порядковых номеров земельным участкам, зданиям и сооружениям на территории Атырауской области"
Постановление Атырауского областного акимата от 12 марта 2014 года № 65. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 28 марта 2014 года № 2878. Утратило силу постановлением акимата Атырауской области от 8.01.2016 № 1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Атырауской области от 8.01.2016 № 1 (вступает в силу и вводится в действие со дня его подписания).
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Атырауской области от 7 июля 2009 года № 162 "Об утверждении Правил по ведению порядка присвоения наименований и переименования составных частей населенных пунктов, установления требований к присвоению порядковых номеров земельным участкам, зданиям и сооружениям на территории Атырауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2551, опубликовано 8 сентября 2009 года в газете "Прикаспийская коммуна") следующие изменения:
1) в текст на государственном языке постановления и Правил по ведению порядка присвоения наименований и переименования составных частей населенных пунктов, установления требований к присвоению порядковых номеров земельным участкам, зданиям и сооружениям на территории Атырауской области, утвержденных указанным постановлением (далее - Правила) слова "әкімияты", "әкімиятқа", "әкімият", "әкімияттың", "әкімиятының" заменить соответственно словами "әкімдігі", "әкімдікке", "әкімдік", "әкімдіктің", "әкімдігінің", текст на русском языке не изменяется;
2) в Правилах:
в тексте на русском языке абзац первый пункта 4 изложить в следующей редакции:
"4. Органы по развитию языков имеют следующие полномочия:";
подпункт 3) пункта 7 изложить в следующей редакции:
"3) ономастическая комиссия в течение 30 дней с момента представления материалов органам по развитию языков принимает решение рекомендовать акимату и маслихату, акимам поселка, села, сельского округа присвоить наименование и переименование градостроительным элементам;";

14-тармақтың 2) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"2) әкiмдік пен мәслихатқа, кент, ауыл, ауылдық округтердiң әкiмдерiне елдi мекендердiң құрамдас бөлiктерiне атау берудi, атауын өзгертуді ұсынады;";
14-тармақтың 3) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"3) әкiмдік пен мәслихатқа, кент, ауыл, ауылдық округтердiң әкiмдерiне елдi мекендердiң құрамдас бөлiктерi атауларының транскрипциясын нақтылауды ұсынады;".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ш.Ж. Мұқанға жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
Б. Ізмұхамбетов

подпункт 2) пункта 14 изложить в следующей редакции:
"2) рекомендует акимату и маслихату, акимам поселка, села, сельского округа присвоить наименование, переименование составных частей населенного пункта;";
подпункт 3) пункта 14 изложить в следующей редакции:
"3) рекомендует акимату и маслихату, акимам поселка, села, сельского округа уточнить транскрипцию наименования частей населенного пункта;".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Мукан Ш.Ж. - заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области
Б. Измухамбетов