Атырау облысы мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 қазандағы № 324-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 6 қарашада № 3038 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 21 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ономастика мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына сәйкес V шақырылған Атырау облыстық мәслихаты кезектен тыс ХХVI сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау облысы мәслихатының кейбір шешімдеріне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) Атырау облыстық мәслихатының 2001 жылғы 8 желтоқсандағы № 160-ІІ "Құрманғазы ауданының Көптоғай селолық округын құру туралы" шешімінде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 709 тіркелген), 2001 жылы 25 желтоқсан күні "Атырау" газетінде жарияланған):
мемлекеттік тілдегі атауындағы және мәтінде "селолық" деген сөз "ауылдық" деген сөзбен ауыстырылсын;
2) Атырау облыстық мәслихатының 2002 жылғы 19 сәуірдегі № 203-ІІ "Исатай ауданында Нарын, Жанбай селолық округтерін құру және Исатай, Забурын, Аққыстау, Тұщықұдық селолық округтерінің әкімшілік-аумақтық шекараларын өзгерту туралы" шешімінде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 986 тіркелген, 2002 жылы 14 мамырда "Атырау" газетінде жарияланған):
мемлекеттік тілдегі атауындағы және 1, 2-тармақтарындағы "селолық" деген сөздер "ауылдық" деген сөзбен ауыстырылсын;
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Атырау облыстық мәслихатының заңдылықты сақтау, депутаттық этика және құқық қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы Т.Б. Мұхатановқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Артығалиев
Мәслихат хатшысы С. Лұқпанов

О внесении изменений в некоторые решения Атырауского областного маслихата
Решение Атырауского областного маслихата от 10 октября 2014 года № 324-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 6 ноября 2014 года № 3038
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Закона Республики Казахстан от 21 января 2013 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам ономастики" Атырауский областной маслихат V созыва на внеочередной XXVI сессии РЕШИЛ:
1. Внести в некоторые решения маслихата Атырауской области следующие изменения:
1) в решение Атырауского областного мәслихата от 8 декабря 2001 года № 160-ІІ "Об образовании Коптогайского сельского округа Курмангазинского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 709, опубликовано 25 декабря 2001 года в газете "Прикаспийская коммуна"):
на государственном языке в наименовании и в тексте слово "селолық" заменить словом "ауылдық";
2) в решение Атырауского областного мәслихата от 19 апреля 2002 года № 203-ІІ "О создании Нарынского, Жанбайского сельских округов и изменении административно–территориальных границ Исатайского, Забурунского, Аккистауского, Тушыкудукского сельских округов" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 986, опубликовано 14 мая 2002 года в газете "Прикаспийская коммуна"):
на государственном языке в наименовании и пунктах 1, 2 в тексте слово "селолық" заменить словом "ауылдық";
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии Атырауского областного маслихата по вопросам соблюдения законности, депутатской этики и правовой защиты Т.Б. Мухатанов.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии M. Артыгалиев
Секретарь маслихата С. Лукпанов