Атырау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 28 желтоқсандағы № 323 "Атырау қаласы бойынша салық ставкаларын белгiлеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 13 наурыздағы № 186 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 03 сәуірде № 2881 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 27 ақпандағы 2018 № 197 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 27.02.2018 № 197 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы (Салық кодексi)" Кодексiнiң 422 бабының 2 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Атырау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

О внесении изменения в решение Атырауского городского маслихата от 28 декабря 2011 года № 323 "Об установлении налоговых ставок по городу Атырау"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 13 марта 2014 года № 186. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 03 апреля 2014 года № 2881. Утратило силу решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 27 февраля 2018 № 197
Сноска. Утратило силу решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 27.02.2018 № 197 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атырауский городской маслихат РЕШИЛ:

1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Атырау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 28 желтоқсандағы № 323 "Атырау қаласы бойынша салық ставкаларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4-1-154 рет санымен тіркелген 2012 жылғы 2 ақпанында "Атырау" газетінде жарияланған) шешiмiнiң № 2 қосымшаның 5 жолына өзгеріс енгізілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, кәсіпкерлікті дамыту, индустрия, сауда, салық және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (С. Ерубаев).

1. Внести изменение в строку 5 приложения 2 решения Атырауского городского маслихата от 28 декабря 2011 года № 323 "Об установлении налоговых ставок по городу Атырау" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-1-154, опубликовано 2 февраля 2012 года в газете "Прикаспийская коммуна") согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (С. Ерубаев) по вопросам экономики, развития предпринимательства, индустрии, торговли, налога и бюджета.

3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
ХХІІІ сессия төрағасы Б. Рысқалиев
Қалалық мәслихат хатшысы Б. Қазиманов
Атырау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 13 наурыздағы № 186 шешіміне қосымша
Атырау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 28 желтоқсандағы № 323 шешіміне 2 қосымша
Айына салық салу объектісінің бірлігіне тіркелген салықтың базалық ставкаларының мөлшері
Салық салу объектісінің атауы
Тіркелген салықтың базалық ставкаларының мөлшері (айлық есептік көрсеткіш)
1
2
3
5.
Карт
7

3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель XХIІI сессии Б. Рыскалиев
Секретарь городского маслихата Б. Казиманов
Приложение к решению Атырауского городского маслихата от 13 марта 2014 год а № 186
Приложение 2 к решению Атырауского городского маслихата от 28 декабря 2011 года № 323
Размеры базовых ставок фиксированного налога на единицу объекта налогообложения в месяц
Наименование объекта налогообложения
Размеры базовых ставок фиксированного налога (в месячных расчетных показателях)
1
2
3
5.
Карт
7