Атырау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 21 маусымдағы № 125 "Атырау қаласында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртiбiн қосымша реттеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 05 желтоқсандағы № 229 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 желтоқсанда № 3058 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 28 наурыздағы № 13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 28.03.2016 № 13 шешімімен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6–бабына және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ономастика мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2013 жылғы 21 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Атырау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 21 маусымдағы № 125 "Атырау қаласында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртiбiн қосымша реттеу туралы" шешімінде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2750 тіркелген, 2013 жылы 25 шілде күні "Атырау" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
мемлекеттік тілдегі мәтінде қосымшасындағы "селолық" және "селосы" деген сөздер сәйкесінше "ауылдық" және "ауылы" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Атырау қалалық мәслихатының заңдылықты сақтау, азаматтардың арыз–шағымдарын қабылдау, экология, ауылшаруашылықты дамыту, тұрғын үй, энергетика және автокөлік жолдары мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Б. Рысқалиев).
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
ХХІХ сессия төрайымы Б. Хаменова
Атырау қалалық мәслихат хатшысы Б. Қазиманов

О внесении изменений в решение Атырауского городского маслихата от 21 июня 2013 года № 125 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в городе Атырау"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 05 декабря 2014 года № 229. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 22 декабря 2014 года № 3058. Утратило силу решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 28 марта 2016 года № 13
Сноска. Утратило силу решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 28.03.2016 № 13 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Закона Республики Казахстан от 21 января 2013 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам ономастики" Атырауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атырауского городского маслихата от 21 июня 2013 года № 125 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в городе Атырау" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2750, опубликовано 25 июля 2013 года в газете "Прикаспийская коммуна") следующие изменения:
в тексте на государственном языке в приложении слова "селолық" и "селосы" заменить соответственно словами "ауылдық" и "ауылы".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Атырауского городского маслихата по вопросам соблюдения законодательства, приема и обращении граждан, экологии, развития сельского хозяйства, жилищного, энергетики и автотранспортных дорог (Б. Рыскалиев).
3. Настоящее решение и постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель ХХІХ сессии Б. Хаменова
Секретарь Атырауского
городского маслихата
Б. Казиманов