Индер аудандық мәслихат депутаттығына № 2 сайлау округі бойынша барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Атырау облысы Индер ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 03 наурыздағы № 89 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 05 наурызда № 2871 тіркелді
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Индер ауданы әкімдігінің 09.11.2015 № 337 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28-бабының 6-тармағы негізінде және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабын басшылыққа алып, Индер ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Индер аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп, № 2 сайлау округі бойынша Индер аудандық мәслихат депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Д. Шамұратовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Арыстан
"КЕЛІСІЛДІ"
Индер аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
Б. Құнас
3 наурыз 2014 жыл
Аудан әкімдігінің 2014 жылғы 3 наурыздағы № 89 қаулысына қосымша
Индер аудандық мәслихат депутаттығына № 2 сайлау округі бойынша барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
р/с
Округ атауы
Орналасатын жері
1
Индербор кенті
Атырау облысы, Индер ауданы, Индербор кенті, Ондасынов тұйық көшесі, 3-үй, Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Индер аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны ғимаратының алдындағы стенд
2
Индербор кенті
Атырау облысы, Индер ауданы, Индербор кенті, Н. Меңдіғалиев көшесі, құрылыс 30, АБК ғимараты алдындағы стенд

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Индерского районного маслихата по избирательному округу № 2
Постановление Индерского районного акимата Атырауской области от 03 марта 2014 года № 89. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 05 марта 2014 года № 2871
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Индерского района Атырауской области от 09.11.2015 № 337.
На основании пункта 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и руководствуясь статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Индерского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Индерской районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Индерского районного маслихата по избирательному округу № 2 согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Шамуратова Д.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района С. Арыстан
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Индерской районной
территориальной избирательной комиссии
Б. Кунас
3 марта 2014 года
Приложение к постановлению районного акимата от 3 марта 2014 года № 89
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Индерского районного маслихата по избирательному округу № 2
Наименование округа
Место расположения
1
Поселок Индербор
Атырауская область, Индерский район, п. Индербор, переулок Ондасынова, дом № 3, стенд перед зданием коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Индерская центральная районная больница" Управления здравоохранения Атырауской области
2
Поселок Индербор
Атырауская область, Индерский район, поселок Индербор, улица Н. Мендигалиева, строение 30, стенд перед зданием АБК