Жекелеген елдi мекендерді есептi деректерден шығару туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 10 сәуірдегі № 85 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 сәуірде № 2624 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Заңының 11 бабына сәйкес Шымкент қаласы, Сайрам, Ордабасы және Төлеби аудандарының әкімдіктерінің ұсыныстарына сәйкес, Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға 123 қосымшаларына сәйкес жекелеген елдi мекендер есептi деректерден шығарылсын.
2. «Оңтүстік Қазақстан облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы» мемлекеттік мекемесі (А.Абдуллаев) Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулы Оңтүстік Қазақстан облысының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын;
2) осы қаулы Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi, алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Е.Ә.Садырға жүктелсін.
Облыс әкімі                                А.Мырзахметов
Б.Оспанов                                  Е.Садыр
Б.Жылқышиев
С.Тұяқбаев
Ә.Бектаев
А.Абдуллаев
С.Қаныбеков
Р.Исаева
Оңтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің 2014 жылғы
«10» сәуір № 85 қаулысына
1-қосымша
Сайрам ауданы бойынша есептi деректерден шығарылатын жекелеген елдi мекендер тізімі
1. Сайрам ауылдық округі, оның ішінде ежелгі Сайрам (Исфиджаб) қалашығының қоспағанда, Сайрам, Исфиджаб, Қызыл-су ауылдары.
2. Жаңаталап ауылдық округі, оның ішінде Жаңаталап, Игілік, Қызылжар, Тәуелсіздіктің 20 жылдығы, Черноводск ауылдары.
3. Бадам ауылдық округі, оның ішінде Бадам, Орманшы, Айкөл, Ақтас ауылдары.
4. Тассай ауылдық округі, оның ішінде Тассай, Таскен, Қызыл сай, Достық, Опытная станция ауылдары.
5. Қаратөбе ауылдық округі, оның ішінде Абдулаабад, Базарқақпа, Тұрдыабад, Бадам ауылдары.
6. Жұлдыз ауылдық округі, оның ішінде Қаратөбе, Қарабастау, Бадам-2, Жұлдыз, Жалын, Ақтас ауылдары.
7. Қайнарбұлақ ауылдық округінің Қайнарбұлақ ауылы.
8. Қарасу ауылдық округінің Мәртөбе ауылы.

Об исключении отдельных населенных пунктов из учетных данных
Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 10 апреля 2014 года № 85. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 23 апреля 2014 года № 2624
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» на основании предложений Сайрамского, Ордабасынского и Толебийского районных акиматов, акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Исключить из учетных данных отдельные населенные пункты согласно приложениям 123 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению «Управление экономики и бюджетного планирования Южно-Казахстанской области» (Абдуллаев А.) в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан обеспечить:
1) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории Южно-Казахстанской области и информационно-правовой системе «Әділет»;
2) размещение настоящего решения на Интернет-ресурсе акимата Южно-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Садыра Е.А.
Аким области                               А.Мырзахметов
Оспанов Б.
Жилкишиев Б.
Бектаев А.
Каныбеков С.
Садыр Е.
Туякбаев С.
Абдуллаев С.
Исаева Р.
Приложение 1
к постановлению акимата
Южно-Казахстанской области
от 10 апреля 2014 года
№ 85
Перечень отдельных населенных пунктов по Сайрамскому району, исключаемых из учетных данных
1. Сайрамский сельский округ, в том числе села Сайрам, Исфиджаб, Кызыл-су, за исключением древнего городища Сайрам (Исфиджаб).
2. Жанаталапский сельский округ, в том числе села Жанаталап, Игилик, Кзылжар, 20 лет Независимости, Черноводск.
3. Бадамский селький округ, в том числе села Бадам, Орманшы, Айкол, Актас.
4. Тассайский сельский округ, в том числе села Тассай, Таскен, Кызыл сай, Достык, Опытная станция.
5. Каратобинский сельский округ, в том числе села Абдулаабад, Базаркакпа, Турдыабад, Бадам.
6. Жулдузский сельский округ, в том числе села Каратобе, Карабастау, Бадам-2, Жулдыз, Жалын, Актас.
7. Село Кайнарбулак Кайнарбулакского сельского округа.
8. Село Мартобе Карасуйского сельского округа.

9. Ақбұлақ ауылдық округінің Шапрашты және Өтеміс ауылдары.
Оңтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің 2014 жылғы
«10» сәуір № 85 қаулысына
2-қосымша
Ордабасы ауданы бойынша есептi деректерден шығарылатын жекелеген елдi мекендер тізімі
Бадам ауыл округінің Алтынтөбе, Көкбұлақ ауылдары
Оңтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің 2014 жылғы
«10» сәуір № 85 қаулысына
3-қосымша
Төлеби ауданы бойынша есептi деректерден шығарылатын жекелеген елдi мекендер тізімі
1. Ақжар ауыл округінің Ақжар ауылы.
2. Қазығұрт ауыл округі, оның ішінде Тоғыс, Елтай, Маятас, Жыланбұзған, Айнатас ауылдары.
3. Кемеқалған ауыл округінің Текесу ауылы.
4. Алып тасталды - Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 11.09.2014 № 287 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

9. Села Шапрашты и Отемис Акбулакского сельского округа.
Приложение 2
к постановлению акимата
Южно-Казахстанской области
от 10 апреля 2014 года
№ 85
Перечень отдельных населенных пунктов по Ордабасынскому району, исключаемых из учетных данных
Село Алтынтобе, Кокбулак Бадамского сельского округа
Приложение 3
к постановлению акимата
Южно-Казахстанской области
от 10 апреля 2014 года
№ 85
Перечень отдельных населенных пунктов по Толебийскому району, исключаемых из учетных данных
1. Село Акжар Акжарского сельского округа.
2. Казыгуртский сельский округ, в том числе село Тогус, Елтай, Маятас, Жыланбузган, Айнатас.
3. Село Текесу Кемекалганского сельского округа.
4. Исключен постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 11.09.2014 № 287 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).