Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 24 қыркүйектегі № 33/339-IV "Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы ставкалары туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 25 маусымдағы № 28/220-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 17 шілдеде № 2715 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 21 маусымдағы № 25/288-VI шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облыстық мәслихатының 21.06.2018 № 25/288-VI (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 495-бабының 9-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 5 тармағына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 24 қыркүйектегі № 33/339-IV "Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы ставкалары туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2039-нөмірмен тіркелген, 2010 жылғы 18 қарашада "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің "Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссия төлемақы ставкалары" қосымшасындағы:
"2-тармағының 3-жолы мынадай редакцияда жазылсын:
3.
Сұйытылған, сығымдалған газ, керосин үшін
0,48
;
4-тармағының 1.3.6 - жолы мынадай редакцияда жазылсын:
1.3.6.
ауыл шаруашылығы өндірісінің қалдықтары, оның ішінде көң, құс саңғырығы
0,018
".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы Л.Тәшімов
Облыстық мәслихаттың хатшысы Қ.Ержан

О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 24 сентября 2010 года № 33/339-IV "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду по Южно-Казахстанской области"
Решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 25 июня 2014 года № 28/220-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 17 июля 2014 года № 2715. Утратило силу решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 21 июня 2018 года № 25/288-VI
Сноска. Утратило силу решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 21.06.2018 № 25/288-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 9 статьи 495 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 24 сентября 2010 года № 33/339-IV "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду по Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2039, опубликовано 3 ноября 2010 года в газете "Южный Казахстан") следующие изменения:
в приложении к указанному решению "Ставки платы за эмиссии в окружающую среду по Южно-Казахстанской области":
"строку 3 пункта 2 изложить в следующей редакции:
3.
Для сжиженного, сжатого газа, керосина
0,48
;
строку 1.3.6 пункта 4 изложить в следующей редакции:
1.3.6.
отходы сельхозпроизводства, в том числе навоз, птичий помет
0,018
".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата Л.Ташимов
Секретарь областного маслихата К.Ержан