2014 жылы қоғамдық жұмыстарды жергілікті бюджет қаражаты есебінен ұйымдастыру және оның көлемі туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 25 ақпандағы № 72 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 6 наурызда № 2559 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 01-3-1/9025 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласы әкімдігінің 29.12.2014 № 01-3-1/9025 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына және «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру ережесінің 7 тармағына сәйкес, Кентау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылы ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және оларды қаржыландырудың көздері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу еңбек шартының негізінде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледі және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделілігіне байланысты болады.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы  Кентау қаласы әкімдігінің 27.06.2014 № 258 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Е.Бектаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кентау қаласының әкімі                     Ә.Мақұлбаев
Кентау қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 25 ақпандағы
№ 72 қаулысымен бекітілген
2014 жылы ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және олардың қаржыландырудың көздері
Жұмыс берушінің атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қоғамдық жұмыстардың көлемі
Қоғамдық жұмыстарға қатысушылар саны
Қаржыландыру көздері
1
Кентау қаласы әкімдігінің «Кентау қалалық тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Көгалдандыру, көркейту және санитарлық- тазалық жұмыстарын жүргізу, негізгі еңбек индикаторларын анықтау

Об организации и объемах общественных работ за счет средств местного бюджета в 2014 году
Постановление акимата города Кентау Южно-Казахстанской области от 25 февраля 2014 года № 72. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 6 марта 2014 года № 2559. Утратило силу в связи с истечением срока применения – (письмо акимата города Кентау Южно-Казахстанской области от 29 декабря 2014 года № 01-3-1/9025)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения – (письмо акимата города Кентау Южно-Казахстанской области от 29.12.2014 № 01-3-1/9025).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» и пунктом 7 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закон Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат города Кентау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться оплачиваемые общественные работы в 2014 году, виды, объемы общественных работ и источники их финансирования согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Оплата труда безработных, участвующих в общественных работах, регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы.
Сноска. Пункт 2 - в редакции постановления акимата города Кентау Южно-Казахстанской области от 27.06.2014 № 258 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Е.Бектаева.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким города Кентау                         А.Макулбаев
Утвержден постановлением
акимата города Кентау
от 25 февраля 2014 года № 72
Перечень организаций, в которых будут проводиться оплачиваемые общественные работы в 2014 году, виды, объемы общественных работ и источники их финансирования
Наименование организаций
Виды общественных работ
Объем общественных работ
Количество участников общественных работ
Источник финансирования
1
Государственное учреждение «Городской отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кентау» акимата города Кентау
Проведение озеленения, благоустройства и санитарно-очистных работ, определение индикаторов рынка труда.

432000 м2
590
Жергілікті бюджет
2
Кентау қаласы әкімдігінің «Байылдыр ауыл әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Көгалдандыру, көркейту және санитарлық- тазалық жұмыстарын жүргізу, негізгі еңбек индикаторларын анықтау
156000 м2
40
Жергілікті бюджет
3
Кентау қаласы әкімдігінің «Ащысай ауыл әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Әлеуметтік маңызы бар жұмыстарды ұйымдастыруға көмектесу, көгалдандыру, ағаш отырғызу жұмыстарын жүргізу, негізгі еңбек индикаторларын анықтау.
4920 м2
45
Жергілікті бюджет
4
Кентау қаласы әкімдігінің «Хантағы ауыл әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жыл бойы әлеуметтік маңызы бар жұмыстарды ұйымдастыруға көмектесу, көгалдандыру, көркейту және санитарлық – тазалық жұмыстарын жүргізу, негізгі еңбек индикаторларын анықтау.
5411 м2
40
Жергілікті бюджет
5
Кентау қаласы әкімдігінің «Қарнақ ауыл әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумақтарын жинау, қоқыстарын тазалау. Ағаш отырғызу, оны күту, әктеу, негізгі еңбек индикаторларын анықтау.
162000 м2
40
Жергілікті бюджет
6
Кентау қаласы әкімдігінің «Кентау қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Жыл бойы әлеуметтік маңызы бар жұмыстарды ұйымдастыруға, құжаттарды өңдеу және сақтауға дайындауда көмек көрсету.
24000 сағат
25
Жергілікті бюджет
7
Оңтүстік Қазақстан облысы Ішкі Істер Департаментінің «Кентау қаласының ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қоғамдық тәртіпті сақтауға, құжаттарды өңдеу және сақтауға дайындауда көмек көрсету, учаскелік полиция инспекторларының жұмыстарына, бұрын соттылығы бар және шартты түрде босатылған тұлғаларға, Кентау қалалық қылмыстық атқару инспекциясының есебінде тұрған, пробациялық бақылау қойылған шартты сотталғандарға қатысты жеке басын және өмір сүру жағдайын зерттеудің нәтижесінде әлеуметтік карта түзуге көмектесу.
38 400 сағат
40
Жергілікті бюджет
8
«Қазақстан Республикасы Қаржы Министрлігі Салық комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық Департаментінің «Кентау қаласы бойынша салық басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу және сақтауға дайындауда көмек көрсету.
19200 сағат
20
Жергілікті бюджет
9
Кентау қаласы әкімдігі ішкі саясат бөлімінің «Жастар орталығы» коммуналдық мемлекеттік мекеме
Әлеуметтік маңызы бар жұмыстарды ұйымдастыруда жастармен жұмыс жүргізуге, қоғамдық іс-шараларды ұйымдастыруға, халық арасында әлеуметтік сауалнама жүргізуде, құжаттарды өңдеу және сақтауға дайындауда көмек көрсету.
11520 сағат
12
Жергілікті бюджет
10
Кентау қаласы әкімдігінің «Кентау қалалық ішкі саясат бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Әлеуметтік маңызы бар жұмыстарды, қоғамдық іс-шараларды ұйымдастыруда жастармен жұмыс жүргізуге көмек көрсету.
9600 сағат
10
Жергілікті бюджет
11
Кентау қаласы әкімдігінің «Кентау қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу және сақтауға дайындауда көмек көрсету.
9600 сағат
10
Жергілікті бюджет
12
Кентау қаласы әкімдігінің «Ш.Қалдаяқов атындағы мәдениет сарайы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Көгалдандыру, көркейту және санитарлық-тазалық жұмыстарын жүргізу, қоғамдық іс-шараларға дайындық жұмыстарды, әлеуметтік маңызы бар жұмыстарды ұйымдастыруда көмек көрсету.
14400 сағат
15
Жергілікті бюджет
13
Кентау қаласы әкімдігінің «Кентау қалалық құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу және сақтауға дайындауға көмек көрсету.
4800 сағат
5
Жергілікті бюджет
14
Кентау қаласы әкімдігінің «Кентау қалалық сәулет және қала құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Тұрғын үйлерді түгендеу және мекенжай анықтау жұмыстарына, құжаттарды өңдеу және сақтауға дайындауда көмек көрсету.
5760 сағат
6
Жергілікті бюджет
15
Кентау қаласы әкімдігі жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің «Кентау қаласы жұмыспен қамту орталығы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Жыл бойы әлеуметтік маңызы бар жұмыстарды ұйымдастыруға көмектесу, құжаттарды өңдеу және сақтауға дайындауда көмек көрсету.
5760 сағат
6
Жергілікті бюджет
16
Кентау қаласы ««Кентау», «Кентау шұғыласы» қалалық газеттердің редакциясы» жауапкершілігі шектелген серіктестік
Әлеуметтік маңызы бар жұмыстарды ұйымдастыруға көмектесу.
3840 сағат
4
Жергілікті бюджет
17
Кентау қаласы әкімдігінің «Қалалық экономика және қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Жыл бойы әлеуметтік маңызы бар жұмыстарды ұйымдастыруға, құжаттарды өңдеу және сақтауға дайындауда көмек көрсету.
3840 сағат
4
Жергілікті бюджет
18
Кентау қаласы әкімдігінің «Кентау қалалық ветеринария бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Кентау қаласы мен оған қарасты ауылдарда тоқсан сайын ауыл шаруашылығы жануарларының санын нақтылауға, құжаттарды өңдеу және сақтауға дайындауда көмек көрсету.
3840 сағат
4
Жергілікті бюджет
19
Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті «Кентау қаласының Әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Жыл бойы әлеуметтік маңызы да жұмыстарды ұйымдастыруға, құжаттарды өңдеу және сақтауға дайындауда көмек көрсету.
9600 сағат
10
Жергілікті бюджет
20
Кентау қаласы әкімдігі «Кентау қаласы тұрғын үй инспекциясы» мемлекеттік мекемесі
Қаладағы көп қабатты тұрғын үйлерді кондоминиум объектілеріне тіркеу үшін түсіндірме жұмыстарын жүргізуге, құжаттарды өңдеу және сақтауға дайындауда көмек көрсету
3840 сағат
4
Жергілікті бюджет
21
ҚР Қорғаныс министрлігінің «Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» республикалық мемлекеттік мекемесі
Әскер қатарына шақырушыларды хабардар ету, жеке істерін толтыру, шақырудан бас тартқан шақырушыларды іздеу жұмыстарына көмек көрсету.
9600 сағат
10
Жергілікті бюджет
22
Кентау қаласы әкімдігінің «Кентау қалалық дене шынықтыру және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Жыл бойы әлеуметтік маңызы бар жұмыстарды ұйымдастыруға көмек көрсету.
9600 сағат
10
Жергілікті бюджет
Барлығы
950 адам
Ескертпе: қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары жұмыс берушімен және қоғамдық жұмысқа қатысатын азаматтың арасында жасалатын еңбек шартында көзделеді.

432000 м2
590
Местный бюджет
2
Государственное учреждение «Аппарат акима села Байылдыр» акимата города Кентау
Проведение озеленения, благоустройства и санитарно-очистных работ. Определение индикаторов рынка труда.
156000 м2
40
Местный бюджет
3
Государственное учреждение «Аппарат акима села Ачисай» акимата города Кентау
Оказывать помощь в социально-значимой работе, проводить озеленение, посадка деревьев, определение индикатора рынка труда.
4920 м2
45
Местный бюджет
4
Государственное учреждение «Аппарат акима села Хантаги» акимата города Кентау
В течение года оказывать помощь в социально-значимой работе, проводить озеленение, благоустройство и санитарно-очистные работы, определение индикатора рынка труда.
5411м2
40
Местный бюджет
5
Государственное учреждение «Аппарат акима села Карнак» акимата города Кентау
Уборка территории села, очистка мусора. Посадка саженцев, уход за ними, их побелка, определение индикаторов рынка труда.
162000 м2
40
Местный бюджет
6
Государственное учреждение «Кентауский городской отдел занятости и социальных программ» акимата города Кентау
В течение года оказывать помощь в социально-значимой работе, в обработке и подготовке к хранению документов.
24000 часов
25
Местный бюджет
7
Государственное учреждение «Отдел внутренних дел города Кентау» Департамента внутренних дел Южно-Казахстанской области
Оказание помощи:
-охране общественного порядка,
-в обработке и подготовке к хранению документов,
-в работе участковых полицейских инспекторов,
- заполнение социальных карт ранее судимых и условно-досрочно освобожденных граждан, а также для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции.
38 400 часов
40
Местный бюджет
8
Государственное учреждение «Налоговое управление по городу Кентау» Налогового департамента Южно-Казахстанской области
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документов.
19200 часов
20
Местный бюджет
9
Коммунальное государственное учреждение «Молодежный центр» отдела внутренней политики акимата города Кентау
Оказание помощи в работе с молодежью, в обработке и подготовке к хранению документов, в организации общественных мероприятии, проведение социального опроса населения, организация социально значимых работ.
11520 часов
12
Местный бюджет
10
Государственное учреждение «Кентауский городской отдел внутренней политики» акимата города Кентау
Оказание помощи в работе с молодежью, в организации общественных мероприятий, организация социально значимых работ, в обработке и подготовке к хранению документов.
9600 часов
10
Местный бюджет
11
Государственное учреждение «Аппарат акима города Кентау» акимата города Кентау
Оказание помощи:
-в обработке и подготовке к хранению документов.
9600 часов
10
Местный бюджет
12
«Дворец культуры имени Ш.Калдаякова» государственное коммунальное казенное предприятие
Проведение озеленения, благоустройства и санитарно-очистных работ, оказание помощи в организации общественных мероприятий, организация социально значимых работ.
14400 часов
15
Местный бюджет
13
Государственное учреждение «Отдел строительства города Кентау» акимата города Кентау
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документов.
4800 часов
5
Местный бюджет
14
Государственное учреждение «Отдел архитектуры и градостроительства города Кентау» акимата города Кентау
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документов и подсчете жилых домов и выявлении адресов.
5760 часов
6
Местный бюджет
15
Государственное учреждение « Центр занятости города Кентау» отдела занятости и социальных программ акимата города Кентау
В течение года оказывать помощь в социально-значимой работе, в обработке и подготовке к хранению документов.
5760 часов
6
Местный бюджет
16
Товарищество с ограниченной ответственностью «Редакция городских газет «Кентау» и «Кентау шұғыласы»» Южно-Казахстанская область город Кентау
Оказание помощи в социально-значимой работе.
3840 часов
4
Местный бюджет
17
Государственное учреждение «Отдел экономики и финансов города Кентау» акимата города Кентау
В течение года оказывать помощь в социально-значимой работе, в обработке и подготовке к хранению документов.
3840 часов
4
Местный бюджет
18
Государственное учреждение « Кентауский городской отдел ветеринарии» акимата города Кентау
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документов и в ежеквартальном подсчете сельскохозяйственных животных в городе Кентау и близ лежащих поселках.
3840 часов
4
Местный бюджет
19
Государственное учреждение «Управление Юстиции города Кентау» Департамента Юстиции Южно-Казахстанской области
В течение года оказывать помощь в социально-значимой работе, в обработке и подготовке к хранению документов.
9600 часов
10
Местный бюджет
20
Государственное учреждение « Кентауский городской отдел жилищной инспекции» акимата города Кентау
Проведение разъяснительной работы в жилых многоэтажных домах о переходе в объекты кондоминиума, оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документов.
3840 часов
4
Местный бюджет
21
Республиканское государственное учреждение «Отдел по делам обороны города Кентау Южно-Казахстанской области» Министерства обороны Республики Казахстан
Оказание помощи раздаче вызовов для призывников, в заполнении их личных дел, в розыске призывников, отказывающих от службы в рядах армии.
9600 часов
10
Местный бюджет
22
Государственное учреждение «Кентауский городской отдел физической культуры и спорта» акимата города Кентау
В течение года оказывать помощь в социально-значимой работе.
9600 часов
10
Местный бюджет
Итого:
950 человек
Примечание: условия труда общественных работ предусматриваются в трудовом договоре, заключаемым между работодателем и гражданином, участвующем в общественных работах.