Риддер қаласы бойынша коммуналдық қалдықтарды жинауға, тиеп шығаруға, көмуге және жоюға тарифтерді бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2014 жылғы 28 ақпандағы № 24/8-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 наурызда № 3209 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2018 жылғы 12 қыркүйектегі № 24/3-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 12.09.2018 № 24/3-VI шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі, жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын бюджеттік мекемелер үшін 01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Атауы жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 12.04.2016 № 2/5-VI шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң колданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 09 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Риддер қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жаратудың келесі тарифтері бекітілсін:
1) жеке тұлғалар үшін – бір адамға айына 175 (бір жүз жетпіс бес) теңге;
2) заңды тұлғалар мен дара кәсіпкерлер үшін - бір кубтік метр үшін – 1329 (бір мың үш жүз жиырма тоғыз) теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 12.04.2016 № 2/5-VI шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң колданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі, жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын бюджеттік мекемелер үшін 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы О. БЕЛЯЕВ
Қалалық мәслихат хатшысы И. ПАНЧЕНКО

Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию твердых бытовых отходов по городу Риддеру
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 февраля 2014 года № 24/8-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 марта 2014 года № 3209. Утратило силу - решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 12 сентября 2018 года № 24/3-VI
Сноска. Утратило силу - решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 12.09.2018 № 24/3-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, для бюджетных учреждений, финансируемых из местного бюджета, вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. Заголовок - в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 12.04.2016 № 2/5-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 09 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить следующие тарифы на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию твҰрдых бытовых отходов по городу Риддеру:
1) для физических лиц – 175 (сто семьдесят пять) тенге на одного человека в месяц;
2) для юридических лиц и индивидуальных предпринимателей – 1329 (одна тысяча триста двадцать девять) тенге за один кубический метр.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 12.04.2016 № 2/5-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, для бюджетных учреждений, финансируемых из местного бюджета, вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии О. БЕЛЯЕВ
Секретарь городского маслихата И. ПАНЧЕНКО