1000 шаршы метрден асатын үй іргесіндегі жер учаскелеріне салынатын базалық салық ставкасын төмендету туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2014 жылғы 16 сәуірдегі N 26/8-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 20 мамырда N 3342 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2018 жылғы 12 наурыздағы № 19/18-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 12.03.2018 № 19/18-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" (Салық кодексi) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексiнiң 382-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңының 6 - бабының 1- тармағының 15) тармақшасына сәйкес Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 1000 шаршы метрден асатын үй іргесіндегі жер учаскелеріне салынатын базалық салық ставкасы 1 (бiр) шаршы метр үшін 6 (алты) теңгеден 1 (бір) теңгеге дейін төмендетілсін.
2. "1000 шаршы метрден асатын үй іргесіндегі жер учаскелеріне салынатын базалық салық ставкасын бекiту туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2008 жылғы 29 желтоқсандағы № 13/3-V шешiмiнің күшi жойылды деп танылсын (2009 жылғы 12 қаңтардағы нормативтiк құқықтық актiлерi мемлекеттiк тiркеуiнiң Тiзiлiмiнде 5-4-103 нөмiрiмен тiркелген, 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 3 "Лениногорская правда" газетінде жарияланған).
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
З. ШАНЬШИНА
Қалалық мәслихат хатшысы
И. ПАНЧЕНКО

О снижении базовой налоговой ставки на придомовые земельные участки, превышающие 1000 квадратных метров
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 16 апреля 2014 года N 26/8-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 20 мая 2014 года № 3342. Утратило силу - решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 12 марта 2018 года № 19/18-VI
Сноска. Утратило силу - решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 12.03.2018 № 19/18-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 382 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Снизить базовую ставку налога на придомовые земельные участки превышающие 1000 квадратных метров с 6 (шести) тенге до 1 (одного) тенге за 1 (один) квадратный метр.
2. Признать утратившим силу решение Риддерского городского маслихата от 29 декабря 2008 года № 13/3-V "Об утверждении базовой налоговой ставки на придомовые земельные участки, превышающие 1000 квадратных метров" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-4-103 от 12 января 2009 года, опубликовано в газете "Лениногорская правда" № 3 от 16 января 2009 года).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
З. ШАНЬШИНА
Секретарь городского маслихата
И. ПАНЧЕНКО