2014 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 қаңтардағы N 14 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 ақпанда N 3190 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 15 қарашадағы № 308 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы әкімдігінің 15.11.2017 № 308 қаулысымен (алғаш ресми жарияланған күннен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабының 5) тармақшасының, 20 бабының, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 ""Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру ережесінің 6, 7, 8, 18-тармақтарының негізінде, мемлекеттік кепілдіктер жүйесін кеңейту мақсатында және жұмысқа орналасуда қиыншылық көретін халықтың әр түрлі топтарын қолдау үшін, Жарма ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылы қоғамдық жұмыстар өткізілетін ұйымдардың қоса беріліп отырған тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемдерi, қаржыландыру көздері және нақты шарттар бекiтiлсiн.

Об организации оплачиваемых общественных работ в 2014 году
Постановление акимата Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 28 января 2014 года N 14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 19 февраля 2014 года N 3190. Утратило силу - постановлением акимата Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 15 ноября 2017 года № 308
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 15.11.2017 № 308 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
На основании подпункта 5) статьи 7, статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 "О занятости населения", пунктов 6, 7, 8, 18 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения"", в целях расширения системы государственных гарантии и для поддержки различных групп населения, испытывающих затруднение в трудоустройстве, акимат Жарминского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2014 году, виды, объемы, источники финансирования и конкретные условия общественных работ.

2. Жергілікті бюджет қаражатынан еңбек ақының мөлшері 2014 жылға белгіленген ең төменгі жалақыдан кем емес мөлшерде бекiтiлсiн.
3. Жарма ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 25 қаңтардағы № 25 "2013 жылы қоғамдық жұмыстартарды ұйымдастыру туралы" (нормативтiк құқықтық актiлерiнiң мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде № 2884 болып тiркелген, 2013 жылы 08 наурызда № 20 (8594) "Қалба тынысы" газетiнде жарияланған) қаулысының күші жойылсын деп танылсын.

2. Размер оплаты труда из средств местного бюджета утвердить в размере не менее минимальной заработной платы, установленной на 2014 год.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 25 января 2013 года № 25 "Об организации общественных работ в 2013 году", (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов за № 2884, опубликовано в газете "Қалба тынысы" от 08 марта 2013 года №20 (8594)).

4. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкiмiнiң орынбасары С.М. Брынзовқа жүктелсiн.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Жарма ауданының әкімі Ә. Мұхтарханов
Жарма ауданы әкімдігінің
2014 жылғы " 28 " қаңтардағы
№ 14 қаулысымен бекітілген
2014 жылға ақылы қоғамдық жұмыстар жүргiзiлетiн ұйымдардың
тiзiмi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi және нақты
жағдайлары, оларды қаржыландыру көздерi
р/с №
Ұйымдар атауы
Қоғамдық жұмыс түрлерi
Атқарылатын жұмыстар көлемi
Сұраныс (жарияланған қажеттiлiк, адам саны)
Ұсыныс (бекiтiлген, адам саны)
Қаржыландыру көзi
1
2
3
4
5
6
7
1
"Жарма ауданы әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
1. Елдi мекен аумағын тазалауға көмек көрсету
Аумақты қардан тазалау -400 м2
5
5
Аудандық бюджет
2. Елдi мекендi абаттандыруды өткізу
Аумақты қоқыс пен шөптентен тазалау, гүлзарларды көгалдандыру -400 м2
4
4
Аудандық бюджет
2
"Ақжал ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
1. Елдi мекен аумағын тазалауға көмек көрсету, ауылдарды абаттандыру
Көшелерді қардан тазалау, көшелердi қоқыс пен арамшөптен тазалау -156 м2
4
4
Аудандық бюджет
2. Шаруашылық кiтаптарын нақтылау бойынша аймақтық қоғамдық науқанды өткiзуге қатысу
Аулаларды аралап, халықты, құстар мен малдарды есепке алып, санақ жүргiзу -134 үй
4
4
Аудандық бюджет
3
"Аршалы ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
1. Елдi мекен аумағын тазалауға көмек көрсету, ауылдарды абаттандыру
Көшелерді қардан тазалау, көшелердi қоқыс пен шөптен тазалау- 172 м2
4
4
Аудандық бюджет
2. Шаруашылық кiтаптарын нақтылау бойынша аймақтық қоғамдық компанияда науқанды өткiзуге қатысу
Аулаларды аралап, халықты, құстар мен малдарды есепке алып, санақ жүргiзу -123 үй
4
4
Аудандық бюджет
4
"Белтерек ауылдық округі әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
1. Елдi мекен аумағын тазалауға көмек көрсету, ауылдарды абаттандыру
Көшелерді қардан тазалау, көшелердi қоқыс пен арамшөптен тазалау -150 м2
4
4
Аудандық бюджет
2. Шаруашылық кiтаптарын нақтылау бойынша аймақтық қоғамдық компанияда науқанды өткiзуге қатысу
Аулаларды аралап, халықты, құстар мен малдарды есепке алып, санақ жүргiзу -125 үй
4
4
Аудандық бюджет
5
"Божығұр ауылдық округі әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
1. Елдi мекен аумағын тазалауға көмек көрсету, ауылдарды абаттандыру
Көшелерді қардан тазалау, көшелердi қоқыс пен арамшөптен тазалау -162 м2
4
4
Аудандық бюджет
2. Шаруашылық кiтаптарын нақтылау бойынша аймақтық қоғамдық компанияда науқанды өткiзуге қатысу
Аулаларды аралап, халықты, құстар мен малдарды есепке алып, санақ жүргiзу- 120 үй
4
4
Аудандық бюджет
6
"Бірлікшіл ауылдық округі әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi

4. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима Жарминского района Брынзова С.М.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жарминского района А. Мухтарханов
Утвержден постановлением
акимата Жарминского района
от " 28 " января 2014 года № 14
Перечень организаций, в которых будут проводиться оплачиваемые
общественные работы в 2014 году, виды, объемы и конкретные
условия общественных работ, источники их финансирования
№ п/п
Наименования
организаций
Виды
Общественных
работ
Объем выполняемых
работ
Спрос (заявленная потребность, количество человек)
Предложение (утверждено, количество человек)
Источник финансирования
1
2
3
4
5
6
7
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Жарминского района"
1. Помощь в уборке территории населенного пункта
Очистка территории от снега – 400 м2
5
5
Районный бюджет
2. Проведение благоустройства населенного пункта
Уборка мусора и сорняков на территории, озеленение цветников -400 м2
4
4
Районный бюджет
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Акжальского сельского округа"
1. Помощь в уборке территории населенного пункта, благоустройства сел
Очистка от снега улиц, уборка от мусора и сорняков улиц -156 м2
4
4
Районный бюджет
2. Участие в проведении региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг
Обход дворов, перепись и учет скота, птицы, земли, населения -134 дворов
4
4
Районный бюджет
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Аршалинского сельского округа"
1. Помощь в уборке территории населенного пункта, благоустройства сел
Очистка от снега улиц, уборка от мусора и сорняков улиц -172 м2
4
4
Районный бюджет
2. Участие в проведении региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг
Обход дворов, перепись и учет скота, птицы, земли, населения – 123 дворов
4
4
Районный бюджет
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Бельтерекского сельского округа"
1. Помощь в уборке территории населенного пункта, благоустройства сел
Очистка от снега улиц, уборка от мусора и сорняков улиц-150 м2
4
4
Районный бюджет
2. Участие в проведении региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг
Обход дворов, перепись и учет скота, птицы, земли, населения -125 дворов
4
4
Районный бюджет
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Божыгурского сельского округа"
1. Помощь в уборке территории населенного пункта, благоустройства сел
Очистка от снега улиц, уборка от мусора и сорняков улиц -162м2
4
4
Районный бюджет
2. Участие в проведении региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг
Обход дворов, перепись и учет скота, птицы, земли, населения -120 дворов
4
4
Районный бюджет
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Бирликшильского сельского округа"

2. Шаруашылық кiтаптарын нақтылау бойынша аймақтық қоғамдық компанияда науқанды өткiзуге қатысу
Аулаларды аралап, халықты, құстар мен малдарды есепке алып, санақ жүргiзу -133 үй
4
4
Аудандық бюджет
19
"Шалабай ауылдық округі әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
1. Елдi мекен аумағын тазалауға көмек көрсету, ауылдарды абаттандыру
Көшелерді қардан тазалау, көшелердi қоқыс пен арамшөптен тазалау -169 м2
4
4
Аудандық бюджет
2. Шаруашылық кiтаптарын нақтылау бойынша аймақтық қоғамдық компанияда ауқанды өткiзуге қатысу
Аулаларды аралап, халықты, құстар мен малдарды есепке алып, санақ жүргiзу -132 үй
4
4
Аудандық бюджет
20
"Шар қаласы әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
1. Елдi мекен аумағын тазалауға көмек көрсету, ауылдарды абаттандыру
Көшелерді қардан тазалау, көшелердi қоқыс пен арамшөптен тазалау -4263м2
110
110
Аудандық бюджет
2. Шаруашылық кiтаптарын нақтылау бойынша аймақтық қоғамдық компанияда науқанды өткiзуге қатысу
Аулаларды аралап, халықты, құстар мен малдарды есепке алып, санақ жүргiзу -975 үй
30
30
Аудандық бюджет
21
"Терістаңбалы ауылдық округі әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
1. Елдi мекен аумағын тазалауға көмек көрсету, ауылдарды абаттандыру
Көшелерді қардан тазалау, көшелердi қоқыс пен арамшөптен тазалау -156 м2
4
4
Аудандық бюджет
2. Шаруашылық кiтаптарын нақтылау бойынша аймақтық қоғамдық науқанды өткiзуге қатысу
Аулаларды аралап, халықты, құстар мен малдарды есепке алып, санақ жүргiзу -122 үй
4
4
Аудандық бюджет
22
"Делбегетей ауылдық округі әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
1. Елдi мекен аумағын тазалауға көмек көрсету, ауылдарды абаттандыру
Көшелерді қардан тазалау, көшелердi қоқыс пен арамшөптен тазалау -155 м2
4
4
Аудандық бюджет
2. Шаруашылық кiтаптарын нақтылау бойынша аймақтық қоғамдық компанияда науқанды өткiзуге қатысу
Аулаларды аралап, халықты, құстар мен малдарды есепке алып, санақ жүргiзу -120 үй
4
4
Аудандық бюджет
23
"Жарма кенті әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
1. Елдi мекен аумағын тазалауға көмек көрсету, ауылдарды абаттандыру
Көшелерді қардан тазалау, көшелердi қоқыс пен арамшөптен тазалау -168 м2
4
4
Аудандық бюджет
2. Шаруашылық кiтаптарын нақтылау бойынша аймақтық қоғамдық компанияда науқанды өткiзуге қатысу
Аулаларды аралап, халықты, құстар мен малдарды есепке алып, санақ жүргiзу -130 үй
4
4
Аудандық бюджет
24
"Ақжал негізгі мектебі" коммуналды мемлекеттік мекемесі
Ғимаратта және аулада тазалық сақтауға көмек көрсету
Ғимараттың ішін жинау -100 м2, ыдыс-аяқты жуу -100 дана
1
1
Аудандық бюджет
25
"Аршалы негізгі мектебі" коммуналды мемлекеттік мекемесі
Ғимаратта және аулада тазалық сақтауға көмек көрсету
Ғимараттың ішін жинау -100 м2, ыдыс-аяқты жуу -100 дана
1
1
Аудандық бюджет
26
"Қажыгелді атындағы орта мектебі" коммуналды мемлекеттік мекемесі
Ғимаратта және аулада тазалық сақтауға көмек көрсету
Ғимараттың ішін жинау -100 м2, ыдыс-аяқты жуу -100 дана
1
1
Аудандық бюджет
27
"Балықтыкөл негізгі мектебі" коммуналды мемлекеттік мекемесі
Ғимаратта және аулада тазалық сақтауға көмек көрсету
Ғимараттың ішін жинау -100 м2, ыдыс-аяқты жуу -100 дана
1
1
Аудандық бюджет
28
"Шевченко атындағы негізгі мектебі" коммуналды мемлекеттік мекемесі
Ғимаратта және аулада тазалық сақтауға көмек көрсету
Ғимараттың ішін жинау -100 м2, ыдыс-аяқты жуу -100 дана
1
1
Аудандық бюджет
29
"Маяковский атындағы негізгі мектебі" коммуналды мемлекеттік мекемесі
Ғимаратта және аулада тазалық сақтауға көмек көрсету
Ғимараттың ішін жинау -100 м2, ыдыс-аяқты жуу -100 дана
1
1
Аудандық бюджет
30
"Арқалық негізгі мектебі" коммуналды мемлекеттік мекемесі
Ғимаратта және аулада тазалық сақтауға көмек көрсету
Ғимараттың ішін жинау -100 м2, ыдыс-аяқты жуу -100 дана
1
1
Аудандық бюджет
31
"Малай негізгі мектебі" коммуналды мемлекеттік мекемесі
Ғимаратта және аулада тазалық сақтауға көмек көрсету
Ғимараттың ішін жинау -100 м2, ыдыс-аяқты жуу -100 дана
1
1
Аудандық бюджет
32
"Шар негізгі мектебі" коммуналды мемлекеттік мекемесі Кентарлау ауылы
Ғимаратта және аулада тазалық сақтауға көмек көрсету
Ғимараттың ішін жинау -100 м2, ыдыс-аяқты жуу -100 дана
1
1
Аудандық бюджет
33
"Әди Шәріпов рипова атындағы негізгі мектебі" коммуналды мемлекеттік мекемесі Былқылдақ ауылы
Ғимаратта және аулада тазалық сақтауға көмек көрсету
Ғимараттың ішін жинау -100 м2, ыдыс-аяқты жуу -100 дана
1
1
Аудандық бюджет
34
"С.Әлімбетов атындағы негізгі мектебі" ММ "Т.Хасенұлы атындағы орта мектеп"КГУ-ге қарасты
Ғимаратта және аулада тазалық сақтауға көмек көрсету
Ғимараттың ішін жинау -100 м2, ыдыс-аяқты жуу -100 дана
1
1
Аудандық бюджет
35
"Көшек негізгі мектебі" коммуналды мемелекеттік мекеме
Ғимаратта және аулада тазалық сақтауға көмек көрсету
Ғимараттың ішін жинау -100 м2, ыдыс-аяқты жуу -100 дана
1
1
Аудандық бюджет
36
"Кезенсу негізгі мектебі" коммуналды мемелекеттік мекеме
Ғимаратта және аулада тазалық сақтауға көмек көрсету
Ғимараттың ішін жинау -100 м2, ыдыс-аяқты жуу -100 дана
1
1
Аудандық бюджет
37
"Ұзынжал негізгі мектебі" коммуналды мемлекеттік мекемесі
Ғимаратта және аулада тазалық сақтауға көмек көрсету
Ғимараттың ішін жинау -100 м2, ыдыс-аяқты жуу -100 дана
1
1
Аудандық бюджет
38
"Қонырбиік негізгі мектебі" коммуналды мемлекеттік мекеме
Ғимаратта және аулада тазалық сақтауға көмек көрсету
Ғимараттың ішін жинау -150 м2, ыдыс-аяқты жуу -130 дана
1
1
Аудандық бюджет
39
"Жамбыл атындағы орта мектебі"
коммуналды мемлекеттік мекеме
Ғимаратта және аулада тазалық сақтауға көмек көрсету
Ғимараттың ішін жинау -150 м2, ыдыс-аяқты жуу -130 дана
1
1
Аудандық бюджет
40
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Жарма технология колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Мекеменін аумағын тазалауға көмек көрсету және абаттандыру

2. Участие в проведении региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг
Обход дворов, перепись и учет скота, птицы, земли, населения 133 дворов
4
4
Районный бюджет
19
Государственное учреждение "Аппарат акима Шалабайского сельского округа"
1. Помощь в уборке территории населенного пункта, благоустройства сел
Очистка от снега улиц, уборка от мусора и сорняков улиц -169 м2
4
4
Районный бюджет
2. Участие в проведении региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг
Обход дворов, перепись и учет скота, птицы, земли, населения – 132 дворов
4
4
Районный бюджет
20
Государственное учреждение "Аппарат акима города Шар"
1. Помощь в уборке территории населенного пункта, благоустройства сел
Очистка от снега улиц, уборка от мусора и сорняков улиц -4263 м2
110
110
Районный бюджет
2. Участие в проведении региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг
Обход дворов, перепись и учет скота, птицы, земли, населения -975 дворов
30
30
Районный бюджет
21
Государственное учреждение "Аппарат акима Теристанбалинского сельского округа"
1. Помощь в уборке территории населенного пункта, благоустройства сел
Очистка от снега улиц, уборка от мусора и сорняков улиц -156 м2
4
4
Районный бюджет
2. Участие в проведении региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг
Обход дворов, перепись и учет скота, птицы, земли, населения – 122 дворов
4
4
Районный бюджет
22
Государственное учреждение "Аппарат акима Делбегетейского сельского округа"
1. Помощь в уборке территории населенного пункта, благоустройства сел
Очистка от снега улиц, уборка от мусора и сорняков улиц -155 м2
4
4
Районный бюджет
2. Участие в проведении региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг
Обход дворов, перепись и учет скота, птицы, земли, населения -120 дворов
4
4
Районный бюджет
23
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Жарма"
1. Помощь в уборке территории населенного пункта, благоустройства сел
Очистка от снега улиц, уборка от мусора и сорняков улиц -168 м2
4
4
Районный бюджет
2. Участие в проведении региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг
Обход дворов, перепись и учет скота, птицы, земли, населения – 130 дворов
4
4
Районный бюджет
24
Коммунальное государственное учреждение "Основная школа Акжал"
Помощь в наведении порядка и чистоты в помещениях и на территорий
Уборка помещения, мытье полов -100 м2, посуды -100 шт.
1
1
Районный бюджет
25
Коммунальное государственное учреждение "Основная школа Аршалы"
Помощь в наведении порядка и чистоты в помещениях и на территорий
Уборка помещения, мытье полов -100 м2, посуды -100 шт.
1
1
Районный бюджет
26
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Кажыгельды"
Помощь в наведении порядка и чистоты в помещениях и на территорий
Уборка помещения, мытье полов -100 м2, посуды -100 шт.
1
1
Районный бюджет
27
Коммунальное государственное учреждение "Основная школа Балыктыколь"
Помощь в наведении порядка и чистоты в помещениях и на территорий
Уборка помещения, мытье полов -100 м2, посуды -100 шт.
1
1
Районный бюджет
28
Коммунальное государственное учреждение "Основная школа имени Шевченко"
Помощь в наведении порядка и чистоты в помещениях и на территорий
Уборка помещения, мытье полов -100 м2, посуды -100 шт.
1
1
Районный бюджет
29
Коммунальное государственное учреждение "Основная школа имени Маяковского"
Помощь в наведении порядка и чистоты в помещениях и на территорий
Уборка помещения, мытье полов -100 м2, посуды -100 шт.
1
1
Районный бюджет
30
Коммунальное государственное учреждение "Основная школа Аркалык"
Помощь в наведении порядка и чистоты в помещениях и на территорий
Уборка помещения, мытье полов -100 м2, посуды -100 шт.
1
1
Районный бюджет
31
Коммунальное государственное учреждение "Основная школа Малай"
Помощь в наведении порядка и чистоты в помещениях и на территорий
Уборка помещения, мытье полов -100 м2, посуды -100 шт.
1
1
Районный бюджет
32
Коммунальное государственное учреждение "Основная школа Шар" село Кентарлау
Помощь в наведении порядка и чистоты в помещениях и на территорий
Уборка помещения, мытье полов -100 м2, посуды -100 шт.
1
1
Районный бюджет
33
Коммунальное государственное учреждение "Основная школа имени А.Шарипова" село Былкылдак
Помощь в наведении порядка и чистоты в помещениях и на территорий
Уборка помещения, мытье полов -100 м2, посуды -100 шт.
1
1
Районный бюджет
34
Коммунальное государственное учреждение "Основная школа имени С.Алимбетова" при средней школе "Т.Хасенулы"
Помощь в наведении порядка и чистоты в помещениях и на территорий
Уборка помещения, мытье полов -100 м2, посуды -100 шт.
1
1
Районный бюджет
35
Коммунальное государственное учреждение "Основная школа Кошек"
Помощь в наведении порядка и чистоты в помещениях и на территорий
Уборка помещения, мытье полов -100 м2, посуды -100 шт.
1
1
Районный бюджет
36
Коммунальное государственное учреждение "Основная школа Кезенсу"
Помощь в наведении порядка и чистоты в помещениях и на территорий
Уборка помещения, мытье полов -100 м2, посуды -100 шт.
1
1
Районный бюджет
37
Коммунальное государственное учреждение "Основная школа Узынжал"
Помощь в наведении порядка и чистоты в помещениях и на территорий
Уборка помещения, мытье полов -100 м2, посуды -100 шт.
1
1
Районный бюджет
38
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Конырбиик"
Помощь в наведении порядка и чистоты в помещениях и на территорий
Уборка помещения, мытье полов -150 м2, посуды -130 шт.
1
1
Районный бюджет
39
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Жамбыла"
Помощь в наведении порядка и чистоты в помещениях и на территорий
Уборка помещения, мытье полов -150 м2, посуды -130 шт.
1
1
Районный бюджет
40
Коммунальное государственное учреждение "Жарминский технологический колледж" Управления образования Восточно-Казахстанской области (по согласованию)
Помощь в уборке территории зданий и благоустройство

Қардан тазалау, қоқыс пен арамшөптен тазалау -800 м2
10
10
Аудандық бюджет
41
"Қазақстан Республикасы төтенше жағдайлар Министрлігі Шығыс Қазақстан Облысының төтенше жағдайлар Департаменті Жарма ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Құжаттармен іс жүргiзуде көмек көрсету
Құжаттарды техникалық өңдеу -50 құжат, ғимараттың ішін жинау -150 м2
2
2
Аудандық бюджет
42
"Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгінің Шығыс Қазақстан облысы әдiлет департаментiнiң Жарма ауданының әдiлет басқармасы" мемлекеттiк мекемесi (келiсiм бойынша)
Мұрағаттық құжаттарда iс жүргiзуге көмек көрсету
Құжаттарды техникалық өңдеу -100 құжат,
4
4
Аудандық бюджет
43
Қазақстан Республикасы Қаржы Министірлігінің Салық Комитеті Шығыс Қазақстан Облысы бойынша Салық Департаментінің Жарма ауданы бойынша Салық Басқармасы мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
1. Салық төлеушiлер iстерiн жинақтауға көмек көрсету
Салықтық есеп беру нысандарын, декларацияларды, жанар-жағар май бойынша iлеспе қағаздарды iрiктеу және тiгу, тексеру актiлерiнiң тiзiмiн жасау -50 құжат
2
2
Аудандық бюджет
2. Iс жүргiзуге көмек көрсету
Банктiк құжаттарды тiгу -50 құжат
2
2
Аудандық бюджет
44
"Шығыс Қазақстан Облысы Жарма ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Республикалық әскерге шақыру науқанын өткiзуге көмек көрсету
Қазақстан Республикасының Қарулы күштерiне азаматтарды шақырту қағаздарын тапсыру -350 дана
4
4
Аудандық бюджет
45
"Жарма ауданының № 1 аудандық соты" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Мұрағаттық құжаттарды iс жүргiзуге көмек көрсету
Құжаттарды техникалық өңдеу -50 құжат
2
2
Аудандық бюджеті
46
"Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң сот актiлерiн орындау жөнiндегi Комитетiнiң Шығыс Қазақстан облысы сот актiлерiн орындау жөнiндегi Департаментінiң Жарма аумақтық сот орындаушылар бөлiмi" филиалы (келiсiм бойынша)
Кiрiс және шығыс хат-хабарларын тiркеуге көмек көрсету, мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеу
Кiрiс және шығыс хат-хабарларын тiркеу, мұрағаттық құжаттарды қалыптастыру -55 құжат
2
2
Аудандық бюджет
47
Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қылмыстық атқару жүйесінің Департаментінің "Жарма ауданының №1 қылмыстық -атқару инспекциясы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Мұрағаттық құжаттарды iс жүргiзуге көмек көрсету
Құжаттарды техникалық өңдеу -25 құжат
1
1
Аудандық бюджеті
48
"Жарма ауданының № 2 аудандық соты" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Мұрағаттық құжаттарды iс жүргiзуге көмек көрсету
Құжаттарды техникалық өңдеу -50 құжат
2
2
Аудандық бюджеті
49
"Жарма аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі

Очистка от снега, уборка от мусора и сорняков -800 м2
10
10
Районный бюджет
41
Государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Жарминского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Восточно – Казахстанской области
Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" (по согласованию)
Помощь в ведении делопроизводства документов
Техническая обработка документов - 50 документов, уборка помещений - 150 м2
2
2
Районный бюджет
42
Государственное учреждение "Управления юстиции Жарминского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан" (по согласованию)
Помощь в ведении делопроизводства архивных документов
Техническая обработка документов – 100 документов
4
4
Районный бюджет
43
Государственное учреждение Налоговое управления по Жарминскому району налогового Департамента по Восточно–Казахстанской области Налогового Комитета Министерства Финансов Республики Казахстан (по согласованию)
1. Оказание помощи в формировании дел налогоплательщиков
Расшивка и подборка деклараций формы налоговой отчетности, сопроводительных накладных по горюче смазывающим материалом, составление описи актов проверок -50 документов
2
2
Районный бюджет
2. Помощь в ведении делопроизводства
Подшивка банковских документов -50 документов
2
2
Районный бюджет
44
Государственное учреждение "Отдел по делам обороны Жарминского района Восточно- Казахстанской области" (по согласованию)
Помощь в проведении республиканской призывной кампании
Вручение повесток для призыва граждан в Вооруженные силы Республики Казахстан -350 шт
4
4
Районный бюджет
45
Государственное учреждение "Районный суд № 1 Жарминского района" (по согласованию)
Помощь в ведении делопроизводства документов
Техническая обработка документов -50 документов
2
2
Районный бюджет
46
Государственное учреждение "Жарминский территориальный отдел Департамента по исполнению судебных актов Восточно- Казахстанской области Комитета по исполнению судебных актов Министерства юстиции Республики Казахстан" (по согласованию)
Помощь в регистрации входящей и исходящей корреспонденции, работа с архивными документами
Регистрация входящей и исходящей корреспонденции, формирование архивных дел -55 документов
2
2
Районный бюджет
47
Государственное учреждение "Департамент Уголовно-исполнительной системы по Восточно-Казахстанской области "Уголовно-исполнительной системы №1 по Жарминскому району" (по согласованию)
Помощь в ведении делопроизводства архивных документов
Техническая обработка документов -25 документов
1
1
Районный бюджет
48
Государственное учреждение "Районный суд № 2 Жарминского района" город Шар (по согласованию)
Помощь в ведении делопроизводства документов
Техническая обработка документов -50 документов
2
2
Районный бюджет
49
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Жарминского района"

1. Халықты жұмыспен қамту аудандық бағдарламасын орындауда аймақтық науқанды өткiзуге қатысу
Бос орындар жәрмеңкесiн өткiзуге, әлеуметтiк жұмыс орындарын құжаттарын рәсiмдеу үшін қоғамдық жұмыстарына, келiсiм шарт жасасуға, жұмыссыздар мониторингiне, көмек көрсету -75 іс-құжаттары
3
3
Аудандық бюджет
2. Атаулы әлеуметтiк көмек пен мемлекеттiк балалар жәрдемақысы бойынша iстердi жинақтауға көмек көрсету
Атаулы әлеуметтiк көмек пен мемлекеттiк балалар жәрдемақысы бойынша iстердi жинақтау -80 іс-құжаттары
3
3
Аудандық бюджет
3. Мұрағаттық iсқұжаттарды жүргiзуге көмек көрсету
2012-2013 жылдардағы мұрағаттық құжаттарды қалыптастыру -70 іс-құжаттары
3
3
Аудандық бюджет
50
"Зейнетақы төлеу мемлекеттік орталығы" Жарма аудандық бөлімшесі мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
1. Зейнетақы мен жәрдемақыны қайта есептеуге байланысты республикалық қоғамдық науқанды өткiзуге көмек көрсету
Зейнетақы мен жәрдемақыны индексациялауға байланысты қайта есептеудi жүргiзуге, зейнетақы iсiн жинақтауға көмектесу -55 іс-құжаттары
2
2
Аудандық бюджет
2. Зейнетақы iстерiн түгендеуге дайындауда көмек көрсету
Құжаттарды техникалық өңдеу -50 іс-құжаттары
2
2
Аудандық бюджет
51
"Жарма ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Iс жүргiзуге көмек көрсету
Мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеу -150-160 құжат
6
6
Аудандық бюджет
52
"Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігі Сот актілерін орындау Комитетінін Шығыс Қазақстан облысы Сот актілерін орындау Департаменті" мемлекеттік мекемесі Шар аумақтық бөлімі (келісім бойынша)
Кiрiс және шығыс хат-хабарларын тiркеуге, мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеуге көмек көрсету
Кiрiс және шығыс хат-хабарларын тiркеу, мұрағаттық құжаттарды қалыптастыру -100 құжат
4
4
Аудандық бюджет
53
"Шығыс Қазақстан Облысының Жарма ауданының Кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Iс жүргiзуге көмек көрсету
Құжаттарды техникалық өңдеу -27 құжат
1
1
Аудандық бюджет
54
"Жарма ауданының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекеме
Iс жүргiзуге көмек көрсету
Құжатайналыммен жұмыс iстеуге, көмек көрсету мұрағаттық құжаттарды жинақтауға, ауылшаруашылық өнiмдерiн өндiру мониторингi -75 құжат
3
3
Аудандық бюджет
55
"Жарма ауданының сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Iс жүргiзуге көмек көрсету
Құжаттарды техникалық өңдеу -50-60 құжат
2
2
Аудандық бюджет
56
Жарма ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
1.Елдi мекендi абаттандыруды өткізу
Аумақты қоқыс пен шөптентен тазалау -80 м2
1
1
Аудандық бюджет
2. Мұрағат құжаттары жұмысында көмек көрсету

1. Участие в проведении региональной кампании по выполнению районной программы занятости населения
Помощь в проведении ярмарок вакансий, мониторинг безработных, оформление документов для заключения договоров по общественным работам, социальным рабочим местам, молодежной практике- 75 дел
3
3
Районный бюджет
2. Оказание помощи в формировании дел по адресной социальной помощи и государственным детским пособиям
Формирование дел по адресной социальной помощи и государственным детским пособиям- 80 дел
3
3
Районный бюджет
3. Помощь в ведении делопроизводства архивных документов
формирование архивных документов 2012-2013 годов -70 дел
3
3
Районный бюджет
50
Государственное учреждение "Государственный центр по выплате пенсий" Жарминский филиал (по согласованию)
1. Помощь в проведении республиканской общественной компании по индексации пенсий, пособий
1.Оказание помощи в проведении перерасчета, связанного с индексацией пенсий и пособий, формирование пенсионных дел -55 дел
2
2
Районный бюджет
2. Оказание помощи в подготовке пенсионных дел к инвентаризации
2.Техническая обработка документов -50 дел
2
2
Районный бюджет
51
Государственное учреждение "Отдел финансов Жарминского района"
Помощь в ведении делопроизводства
Работа с архивными документами -150-160 документов
6
6
Районный бюджет
52
Государственное учреждение "Шарский территориальный отдел Департамента по исполнению судебных актов Восточно- Казахстанской области Комитета по исполнению судебных актов Министерства юстиции Республики Казахстан" (по согласованию)
Помощь в регистрации входящей и исходящей корреспонденции, работа с архивными документами
Регистрация входящей и исходящей корреспонденции, формирование архивных дел – 100 документов
4
4
Районный бюджет
53
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства Жарминского района Восточно-Казахстанской области"
Помощь в ведении делопроизводства
Техническая обработка документов - 27 документов
1
1
Районный бюджет
54
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии Жарминского района"
Помощь в ведении делопроизводства
Помощь в работе с документооборотом, формирование архивных документов, мониторинг производства сельхозпродукции -75 документов
3
3
Районный бюджет
55
Государственное учреждение "Отдел архитектуры, градостроительства и строительства Жарминского района"
Помощь в ведении делопроизводства
Техническая обработка документов -50-60 документов
2
2
Районный бюджет
56
Государственное учреждение "Отдел внутренних дел Жарминского района" (по согласованию)
Проведение благоустройства населенного пункта
Уборка мусора и сорняков на территории -80 м2
1
1
Районный бюджет
Помощь в работе с архивными документами

Құжаттарды техникалық өңдеу -25-30 құжат
1
1
Аудандық бюджет
57
"Жарма ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Мұрағат іс жүргiзу құжаттарына көмек көрсету
Құжаттарды техникалық өңдеу -100 құжат
4
4
Аудандық бюджет
58
"Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданының мемлекеттік мұрағаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Мұрағат құжаттары жұмысында көмек көрсету
Мұрағат құжаттарын жинау, қалыптастыру және өңдеу -30құжат
2
2
Аудандық бюджет
59
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігі Агроөнеркәсіп кешендегі Мемлекеттік инспекция комитетінің Жарма аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Iс жүргiзуге көмек көрсету
Құжаттарды техникалық өңдеу -50құжат
2
2
Аудандық бюджет
60
"Жарма ауданының тұрғын үй-коммуналды шаруашылық, жолаушы тасымалдау көлігі және автокөлік жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Iс жүргiзуге көмек көрсету
Құжаттарды техникалық өңдеу -50 құжат
2
2
Аудандық бюджет
61
"Жарма аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттiк мекемесi (келісім бойынша)
Iс жүргiзуге көмек көрсету мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеуге көмек көрсету
Құжаттарды техникалық өңдеу мұрағаттық құжаттарды қалыптастыру -30 құжат
1
1
Аудандық бюджет
62
Шығыс Қазақстан облысы статистика департаменті "Жарма аудандық статистика басқармасы" мемелекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Iс жүргiзуге көмек көрсету мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеуге көмек көрсету
Құжаттарды техникалық өңдеу мұрағаттық құжаттарды қалыптастыру -25 құжат
1
1
Аудандық бюджет
63
Жарма ауданы әкімдігінің "Горводхоз" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны (келісім бойынша)
Су құбыры жүйесінің жұмысын бақылау
Су бағандарынын аумақтарын қардан және мұздан тазарту, жөндеу -350м2
4
4
Аудандық бюджет
64
"Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданының Прокуратурасы" мемелекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Мұрағат іс жүргiзу құжаттарына көмек көрсету,
Үй-жайында тазалық сақтауда көмек көрсету
Құжаттарды техникалық өңдеу -50-60құжат
Ғимараттың ішін жинау -100м2
2
2
Аудандық бюджет
Жиыны:
660
660
Қоғамдық жұмыстардың нақты шарттары:

Техническая обработка документов-25-30 документов
1
1
Районный бюджет
57
Государственное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования Жарминского района"
Помощь в ведении делопроизводства архивных документов
Техническая обработка документов-100 документов
4
4
Районный бюджет
58
Коммунальное государственное учреждение "Государственный архив Жарминского района Восточно-Казахстанской области" (по согласованию)
Помощь в работе с архивными документами
Сбор и обработка, формирование архивных документов – 30 документов
2
2
Районный бюджет
59
Государственное учреждение "Жарминская районная территориальная инспекция Комитета Государственной инспекции в Агропромышленном комплексе Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию)
Помощь в ведении делопроизводства
Техническая обработка документов- 50 документов
2
2
Районный бюджет
60
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Жарминского района"
Помощь в ведении делопроизводства
Техническая обработка документов -50 документов
2
2
Районный бюджет
61
Государственное учреждение "Аппарат Жарминского районного маслихата" (по согласованию)
Помощь в ведении делопроизводства, работа с архивными документами
Техническая обработка документов формирование архивных дел -30 документов
1
1
Районный бюджет
62
Государственное учреждение "Управление статистики Жарминского района" Департамента статистики Восточно-Казахстанской области (по согласованию)
Помощь в ведении делопроизводства, работа с архивными документами
Техническая обработка документов формирование архивных дел-25 документов
1
1
Районный бюджет
63
Коммунальное государственное предприятие "Горводхоз" акимата Жарминского района
Контроль работы водопроводной сети
Ремонт, очистка территории водопроводных колонок от снега и льда -350 м2
4
4
64
Государственное учреждение "Прокуратура Жарминского района Восточно-Казахстанской области" (по согласованию)
Помощь в ведении делопроизводства,
Помощь в наведении порядка и чистоты в помещении
Техническая обработка документов 50-60 документов,
Уборка помещения -100 м2
2
2
Итого
660
660
Конкретные условия общественных работ:

Жұмыс аптасының ұзақтығы 5 күнді құрайды, екі демалыс күні беріледі, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат, еңбекақы төлеу, зейнетақы және әлеуметтік аударымдары, қолданылмаған еңбек демалысына өтемақы жүргізу еңбек шартының негiзiнде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледi, орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделiлiгiне байланысты жұмыс уақытын есептеу табелінде көрсетілген дәлелді жұмыс істеген уақыты арқылы жұмыссыздың жеке шотына аудару жолымен жүзеге асырылады; еңбекті қорғау және қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулық, арнайы киіммен, құрал-жабдықтармен қамтамасыз ету, уақытша жұмысқа жарамсыздық бойынша әлеуметтік жәрдемақы төлеу, мертігу немесе басқа зақымдану салдарынан келтірілген зияндардың орнын толтыру Қазақстан Республикасының заңнамаларына сәйкес жұмыс берушімен жүргізіледі. Жұмыскерлердің жеке санаттары (әйелдер және отбасылық міндеттері бар басқа тұлғалар, мүгедектер, он сегіз жасқа толмаған тұлғалар) үшін қоғамдық жұмыстардың талаптары тиісті санатқа еңбек талаптарының ерекшелігін ескере отырып белгіленеді және Қазақстан Республикасы Еңбек заңнамасына сәйкес жұмыс берушінің және жұмыскердің арасында жасалған еңбек шарттарымен қарастырылады.

Продолжительность рабочей недели составляет 5 дней с двумя выходными, восьми часовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час; оплата труда, пенсионные и социальные отчисления, компенсация за неиспользованный трудовой отпуск регулируются в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании трудового договора, осуществляется за фактически отработанное время, отраженное в табеле учета рабочего времени в зависимости от количества, качества, сложности выполняемой работы путем перечисления на лицевые счета безработных; инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение специальной одеждой, инструментом и оборудованием, выплата социального пособия по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья, производятся работодателем в соответствии с законодательством Республики Казахстан. Условия общественных работ для отдельных категорий работников (женщины и другие лица с семейными обязанностями, инвалиды, лица, не достигшие восемнадцатилетнего возраста) определяются с учетом особенностей условий труда соответствующей категории и предусматриваются трудовыми договорами, заключаемыми между работниками и работодателями в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.