Көкпекті ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (сызбасын) және жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2014 жылғы 03 сәуірдегі N 22-6/4 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 06 мамырда N 3288 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 маусымдағы № 23-6/3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 20.06.2018 № 23-6/3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 8 бабы 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі), Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 08.04.2015 № 34-3/1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Көкпекті ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (сызбасы) 1, 2 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
2. Көкпекті ауданының жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері 3, 4 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
3. 2003 жылғы 10 маусымдағы № 25-2 "Жерлерді аймақтарға бөлудің схемасы негізінде Көкпекті ауданы бойынша жер салығының базалық ставкаларын өзгерту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2003 жылғы 2 шілдеде № 1300 болып тіркелген, 2003 жылғы 12 шілдедегі № 28 "Новая жизнь" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылсын.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е. Қойгельдин
Аудандық мәслихат хатшысы Р. Беспаев
Көкпекті аудандық мәслихатының
2014 жылғы 3 сәуірдегі
№ 22-6/4 шешіміне
1 қосымша
Көкпекті ауданының елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (сызбасы)
Көкпекті аудандық мәслихатының
2014 жылғы 3 сәуірдегі
№ 22-6/4 шешіміне
2 қосымша
Көкпекті ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (сызбасы) (елді мекендердің жерлерінен басқа)
Көкпекті аудандық мәслихатының
2014 жылғы 3 сәуірдегі № 22-6/4
шешіміне
3 қосымша
Көкпекті ауданының елді мекендерінің жер телімдері үшін төлемақының базалық салық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақтардың нөмірі
Аймаққа кірген елді мекендердің атауы
Жер телімдері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
I
Көкпекті ауылы.
1,5
II
Ұзынбұлақ ауылы, Қарағандыкөл ауылы, Үлкенбөкен ауылы, Көкжайық ауылы, Тассай ауылы, Үлгілімалшы ауылы, Шұғылбай ауылы.
1,5
III
Шәріптоғай ауылы, Биғаш ауылы, Преображенка ауылы, Теректі ауылы, Белое ауылы.
1,5
IV
Ажа ауылы, Толағай ауылы, Жансары ауылы, Ақтас ауылы, Өрнек ауылы, Қызылжұлдыз ауылы, Үшкөмей ауылы, Қайнар ауылы, Аксу ауылы, Мамай ауылы, Нұра ауылы, Самар ауылы, Бастаушы ауылы.
1,5
V
Үкіліқыз ауылы, Черноярка ауылы, Каменка ауылы, Ақой ауылы, Қарамойыл ауылы, Сүлеймен ауылы, Құлынжон ауылы, Жаңажол ауылы.
1,5
VI
Комсомол ауылы, Қарғалы ауылы, Егінбұлақ ауылы, Малая Буконь ауылы, Қойтас ауылы, Қараөткел ауылы, Мариногорка ауылы, Мойылды ауылы, Мелитополь ауылы.
1,5
VII
Пантелейменовка ауылы, Палатцы ауылы, Көкжыра ауылы, Көкжота ауылы, Сарыбел ауылы, Миролюбовка ауылы, Раздольное ауылы.
1,5
VIII
Қайыңды ауылы, Новостройка ауылы, Жұмба ауылы, Песчанка ауылы.
1,5
IX
Подгорное ауылы, Қарақол ауылы.
1,5
Көкпекті аудандық мәслихатының
2014 жылғы 3 сәуірдегі
№ 22-6/4 шешіміне
4 қосымша
Көкпекті ауданының ауыл шаруашылық мақсатындағы жер телімдері үшін төлемақының базалық салық ставкаларына түзету коэффициенті
Аймақтардың нөмірі
Аймаққа кірген кадастрлік тоқсанның атауы және нөмірі
Жер телімдері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
I

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель и поправочных коэффициентов к базовым ставкам земельного налога по Кокпектинскому району
Решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03 апреля 2014 года N 22-6/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 06 мая 2014 года N 3288. Утратило силу решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20 июня 2018 года № 23-6/3
Сноска. Утратило силу - решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20.06.2018 № 23-6/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 8 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстана от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 08.04.2015 № 34-3/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель Кокпектинского района согласно приложениям 1, 2.
2. Утвердить поправочный коэффициент к базовым налоговым ставкам на земельные участки Кокпектинского района согласно приложениям 3, 4.
3. Признать утратившим силу решение от 10 июня 2003 года № 25-2 "О корректировке базовых ставок земельного налога на основании схем зонирования земель по Кокпектинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 2 июля 2003 года за № 1300, опубликовано в газете "Новая жизнь" 12 июля 2003 года № 28).
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Е.Койгельдин
Секретарь районного маслихата Р.Беспаев
Приложение 1 к решению
Кокпектинского районного
маслихата от 3 апреля 2014 года
№ 22-6/4
Проект (схема) зонирования земель населенных пунктов Кокпектинского района
Приложение 2 к решению
Кокпектинского районного
маслихата от 3 апреля 2014 года
№ 22-6/4
Проект (схема) зонирования земель Кокпектинского района (кроме земель населенных пунктов)
Приложение 3 к решению
Кокпектинского районного
маслихата от 3 апреля 2014 года
№ 22-6/4
Поправочные коэффициенты к базовым налоговым ставкам на земельные участки населенных пунктов Кокпектинского района
Номера зон
Наименование населенного пункта, вошедшего в зону
Поправочные коэффициенты к базовой налоговой ставке за земельные участки
I
село Кокпекты.
1,5
II
село Узунбулак, село Карагандыкуль, село Улкенбокен, село Кокжайык, село Тассай, село Улгулималшы, село Шугылбай.
1,5
III
село Шариптогай, село Бигаш, село Преображенка, село Теректы, село Белое.
1,5
IV
село Ажа, село Толагай, село Жансары, село Актас, село Орнек, село Кызыл Жулдыз, село Ушкумей, село Кайнар, село Аксу, село Мамай, село Нура, село Самарское, село Бастаушы.
1,5
V
село Укиликыз, село Черноярка, село Каменка, село Акой, село Карамойыл, село Сулеймен, село Кулунжон, село Жанажол.
1,5
VI
село Комсомол, село Каргалы, село Егинбулак, село Малая Буконь, село Койтас, село Караткуль, село Мариногорка, село Мойылды, село Мелитополь.
1,5
VII
село Пантелейменовка, село Палатцы, село Кокжыра, село Кокжота, село Сарыбел, село Миролюбовка, село Раздольное.
1,5
VIII
село Каинды, село Новостройка, село Жумба, село Песчанка.
1,5
IX
село Подгорное, село Каракол.
1,5
Приложение 4 к решению
Кокпектинского районного
маслихата от 3 апреля 2014 года
№ 22-6/4
Поправочные коэффициенты к базовым налоговымьставкам на земельные участки Кокпектинского района (кроме земель населенных пунктов)
Номера зон
Номер и название кадастровых кварталов, входящих в зону
Поправочные коэффициенты к базовой налоговой ставке за земельные участки
I