Көкпекті аудандық мәслихатының 2014 жылғы 3 сәуірдегі № 22-6/6 "Көкпекті ауданының аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу Қағидаларын бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар, көшелер, көппәтерлі тұрғын үйлер тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 тамыздағы N 27-5/5 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 қыркүйекте N 3484 болып тіркелді. Күші жойылды - Абай облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2023 жылғы 11 қазандағы № 7-6/3 шешімі
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 11.10.2023 № 7-6/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына, 39-3 бабының 6 тармағына сәйкес, Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Көкпекті ауданының аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу Қағидаларын бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар, көшелер, көппәтерлі тұрғын үйлер тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2014 жылғы 3 сәуірдегі № 22-6/6 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3289 тіркелген, 2014 жылғы 25 мамырында № 43 аудандық "Жұлдыз"-"Новая жизнь" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген шешіммен бекітілген Көкпекті ауданының аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар, көшелер, көппәтерлі тұрғын үйлер тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы Қағидаларында:
8 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"8. Жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар, көшелер, көппәтерлі тұрғын үйлер тұрғындары өкілдерінің кандидатураларын 100 тұрғыннан 1 өкілі құрамға сәйкес бөлек жиынның қатысушылары ұсынады.
Жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар, көшелер, көппәтерлі тұрғын үйлер тұрғындары өкілдерінің саны тең өкілдік ету қағидаты негізінде айқындалады.";
11 тармағы алынсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрайымы
Көкпекті аудандық
мәслихатының хатшысы
Е. Сихварт
Р. Беспаев

О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 3 апреля 2014 года № 22-6/6 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел, улиц, многоквартирных жилых домов для участия в сходе местного сообщества на территории Кокпектинского района"
Решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 августа 2014 года N 27-5/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 сентября 2014 года N 3484. Утратило силу решением Кокпектинского районного маслихата области Абай от 11 октября 2023 года № 7-6/3
Сноска. Утратило силу решением Кокпектинского районного маслихата области Абай от 11.10.2023 № 7-6/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6, пунктом 6 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокпектинского районного маслихата от 3 апреля 2014 года № 22-6/6 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел, улиц, многоквартирных жилых домов для участия в сходе местного сообщества на территории Кокпектинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3289, опубликовано в газете "Жұлдыз"-"Новая жизнь" 25 мая 2014 года № 43) следующие изменения:
в Правилах проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел, улиц, многоквартирных жилых домов для участия в сходе местного сообщества на территории Кокпектинского района, утвержденных указанным решением:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Кандидатуры представителей жителей сел, улиц, многоквартирных жилых домов для участия в сходе местного сообщества выдвигаются участниками раздельного схода в количественном составе на 100 жителей 1 представитель.
Количество представителей жителей сел, улиц, многоквартирных жилых домов для участия в сходе местного сообщества определяется на основе принципа равного представительства.";
пункт 11 исключить.
2. Настоящее решение вводиться в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Секретарь Кокпектинского
районного маслихата
Е. Сихварт
Р. Беспаев