Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін анықтау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 27 маусымдағы N 652 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 шілдеде N 3416 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 05 қаңтардағы N 1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы әкімдігінің 05.01.2016 № 1 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексiнiң 238-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, Ұлан ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі № 1 қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Ұлан ауданы әкiмдiгiнiң 2008 жылғы 13 ақпандағы № 509 "Ауылдық (селолық) жердегi жұмысы үшiн лауазымдық айлық ақыларын көтеру белгiленген әлеуметтiк қамтамасыз ету, бiлiм, мәдениет мамандары лауазымдарының тiзбесiн анықтау туралы" (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде 2008 жылғы 22 мамырда № 5-17-84 тiркелген, "Ұлан таңы" газетінде 2008 жылғы 7 маусымдағы № 25 санында жарияланған), 2010 жылғы 1 наурыздағы № 635 "2008 жылғы 13 ақпандағы № 509 "Ауылдық (селолық) жердегi жұмысы үшiн лауазымдық айлық ақыларын көтеру белгiленген әлеуметтiк қамтамасыз ету, бiлiм, мәдениет мамандары лауазымдарының тiзбесiн анықтау туралы" каулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"" (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде 2010 жылғы 18 наурызда № 5-17-125 тiркелген, "Ұлан таңы" 2010 жылғы 16 сәуiрдегi № 26 санында жарияланған), 2013 жылғы 4 қыркүйектегі № 59 "Ауылдық (селолық) жердегі жұмысы үшін лауазымдық айлық ақыларын көтеру белгіленген білім, мәдениет, спорт, әлеуметтік қамтамасыз ету мамандары лауазымдарының тізбесін анықтау туралы", 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 187 "Ауылдық (селолық) жердегі жұмысы үшін лауазымдық айлық ақыларын көтеру белгіленген білім, мәдениет, спорт, әлеуметтік қамтамасыз ету мамандары лауазымдарының тізбесін анықтау туралы", 2014 жылғы 26 наурыздағы № 451 "Ауылдық жердегі жұмысы үшін лауазымдық айлық ақыларын көтеру белгіленген білім, мәдениет, спорт, әлеуметтік қамтамасыз ету және ветеринария мамандары лауазымдарының тізбесін анықтау туралы" қаулыларының күші жойылсын.

Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Постановление Уланского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 27 июня 2014 года N 652. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 25 июля 2014 года N 3416. Утратило силу - постановлением Уланского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 05 января 2016 года № 1
Сноска. Утратило силу - постановлением Уланского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 05.01.2016 № 1.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 238 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Уланский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности согласно приложению № 1.
2. Признать утратившими силу постановления Уланского районного акимата от 13 февраля 2008 года № 509 "Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры которым установлено повышение к должностным окладам за работу в аульной (сельской) местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 мая 2008 года № 5-17-84, опубликовано в районной газете "Ұлан таңы" 7 июня 2008 года № 25), от 1 марта 2010 года № 635 "О внесении изменений и дополнений в постановление от 13 февраля 2008 года № 509 "Об определении перечня должностей специалистов образования, культуры, спорта, социального обеспечения, которым установлено повышение к должностным окладам за работу в аульной (сельской) местности"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 18 марта 2010 года № 5-17-125, опубликовано в газете "Ұлан таңы" 16 апреля 2010 года № 26), от 4 сентября 2013 года № 59 "Об определении перечня должностей специалистов образования, культуры, спорта, социального обеспечения, которым установлено повышение к должностным окладам за работу в аульной (сельской) местности", от 24 декабря 2013 года № 187 "Об определении перечня должностей специалистов образования, культуры, спорта, социального обеспечения, которым установлено повышение к должностным окладам за работу в аульной (сельской) местности", от 26 марта 2014 года № 451 "Об определении перечня должностей специалистов образования, культуры, спорта, социального обеспечения и ветеринарии, которым установлено повышение к должностным окладам за работу в сельской местности".

3. Осы қаулы ресми жарияланған күннен 10 күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Д. Қажановқа жүктелсін.
Ұлан ауданының әкімі А. Садыков
Келісілді:
Ұлан аудандық
мәслихатының хатшысы Н. Сейсембина
" 27 " 06 2014 жыл
Ұлан ауданы әкімдігінің
2014 жылғы " 27 " маусым
№ 652 қаулысына № 1 қосымша
Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі
1. Әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы мамандардың лауазымдары:
1) Үйде көрсетілетін әлеуметтік көмек бөлімше меңгерушісі;
2) Әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультант;
3) Күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер;
4) Әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман.
2. Білім беру саласындағы мамандардың лауазымдары:
1) Коммуналдық мемлекеттік мекеме және қазыналық кәсіпорын басшысы;
2) Коммуналдық мемлекеттік мекеме және қазыналық кәсіпорын басшысының орынбасары;
3) Мектепке дейінгі мемлекеттік мекеменің және қазыналық кәсіпорынның басшысы;
4) Барлық мамандықтағы мұғалімдер, медициналық бике, тәрбиеші, тәрбиеші, тәлімгер, мастер, музыкалық жетекші, психолог;
5) Зертхана басшысы;
6) Әдістемелік кабинеттің әдістемешісі;
7) Басшының әкімшілік-шаруашылық қызмет көрсету мәселелері жөніндегі орынбасары;
8) Интернат меңгерушісі;
9) Кітапхана меңгерушісі;
10) Мұражай меңгерушісі;
11) Үйде көрсетілетін әлеуметтік көмек бөлімше меңгерушісі;
12) Спорт құрылысының меңгерушісі;
13) Кітапханашы;
14) Әдістемеші;
15) Үйірме жетекшісі;
16) Аудармашы;
17) Жаттықтырушы;
18) Хореограф;
19) Нұсқаушы.
3. Мәдениет саласындағы мамандардың лауазымдары:
1) Мемлекеттік қазыналық кәсiпорын басшысы;
2) Мемлекеттік қазыналық кәсiпорын басшысының орынбасары;
3) Коммуналдық мемлекеттік мекеменің басшысы;
4) Кiтапхана меңгерушiсi;
5) Клуб меңгерушiсi;
6) Әдiстемешi;
7) Мәдени ұйымдастырушы;
8) Әртiс;
9) Көркемдiк жетекшi;
10) Режиссер;
11) Аккомпаниатор;
12) Хореограф;
13) Музыкалық жетекшi;
14) Музыкалық пульттың операторы;
15) Солист;
16) Қоюшы режиссер;
17) Суретшi;
18) Сақтаушы;
19) Кiтапханашы;
20) Концертмейстер;
21) Мұғалім.
4. Спорт саласындағы мамандардың лауазымдары:
1) Коммуналдық мемлекеттік мекеменің директоры;
2) Әдіскерлер.

3. Постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Уланского района Д.Қажанова.
Аким Уланского района А. Садыков
Согласовано:
Секретарь маслихата Уланского
района Н. Сейсембина
" 27 " 06 2014 год
Приложение № 1 к постановлению
акимата Уланского района
№ 652 от 27 июня 2014 года
Перечень
должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
1. Должности специалистов в области социального обеспечения:
1) Заведующий отделением социальной помощи на дому;
2) Консультант по социальной работе;
3) Социальный работник по уходу;
4) Специалист по социальной работе.
2. Должности специалистов в области образования:
1) Руководитель коммунального государственного учреждения и казенного предприятия;
2) Заместитель руководителя коммунального государственного учреждения и казенного предприятия;
3) Руководитель дошкольного государственного учреждения и казенного предприятия;
4) Учителя всех специальностей, медицинская сестра, вожатый, воспитатель, мастер, музыкальный руководитель, социальный педагог, психолог;
5) Руководитель лаборатории;
6) Методист методического кабинета;
7) Заместитель руководителя по вопросам административно-хозяйственного обслуживания;
8) Заведующий интернатом;
9) Заведующий библиотекой;
10) Заведующий музеем;
11) Заведующий отделением социальной помощи на дому;
12) Заведующий спортивного сооружения;
13) Библиотекарь;
14) Методист;
15) Руководитель кружка;
16) Переводчик;
17) Тренер;
18) Хореограф;
19) Инструктор.
3. Должности специалистов в области культуры:
1) Руководитель государственного казенного предприятия;
2) Заместитель руководителя казенного государственного предприятия культуры;
3) Руководитель коммунального государственного учреждения;
4) Заведующий библиотекой;
5) Заведующий клубом;
6) Методист;
7) Культорганизатор;
8) Артист;
9) Художественный руководитель;
10) Режиссер;
11) Аккомпаниатор;
12) Хореограф;
13) Музыкальный руководитель;
14) Оператор музыкального пульта;
15) Солист;
16) Режиссер постановщик;
17) Художник;
18) Хранитель;
19) Руководитель кружка;
20) Библиотекарь;
21) Концертмейстер;
22) Учитель.
4. Должности специалистов в области спорта:
1) Директор коммунального государственного учреждения;
2) Методисты.