Орал қаласы бойынша 2014 жылға өсiмдiк шаруашылығындағы мiндеттi сақтандыруға жататын өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң түрлерi бойынша егiс жұмыстарының басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзiмдерiн белгiлеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 759 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 сәуірде № 3505 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 20 қарашадағы № 3585 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 20.11.2015 № 3585 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" 2004 жылғы 10 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Орал қаласы бойынша 2014 жылға өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері бойынша егіс жұмыстарының басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдері белгіленсін.
2. "Орал қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Қ. Маңқараевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі А. Көлгінов
Орал қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 11 сәуірде № 759
қаулысына қосымша
Орал қаласы бойынша 2014 жылға өсімдік шаруашылығындағы
міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері бойынша
егіс жұмыстарының басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдері
Өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері
Үшінші құрғақ далалық аймақта егіс жұмыстарының басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімі
Көктем ерте түскен мезгілде
Көктем орта мезгілде түскенде
Көктем жәй түскен мезгілде
басталуы
аяқталуы
басталуы
аяқталуы
басталуы
аяқталуы
1
Жаздық бидай
15 мамыр
25 мамыр
15 мамыр
25 мамыр
15 мамыр
25 мамыр
2
Күздік бидай
15 тамыз
10 қыркүйек
15 тамыз
10 қыркүйек
15 тамыз
10 қыркүйек
3
Жаздық арпа
25 сәуір
1 мамыр
30 сәуір
5 мамыр
5 мамыр
15 мамыр
4
Сұлы
25 сәуір
1 мамыр
30 сәуір
5 мамыр
5 мамыр
15 мамыр
5
Тары
20 мамыр
25 мамыр
20 мамыр
25 мамыр
20 мамыр
25 мамыр
6
Күнбағыс
1 мамыр
10 мамыр
5 мамыр
10 мамыр
10 мамыр
15 мамыр

Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве на 2014 год по городу Уральск
Постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 11 апреля 2014 года № 759. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 23 апреля 2014 года № 3505. Утратило силу постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 20 ноября 2015 года № 3585
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 20.11.2015 № 3585.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки начала и завершения посевных работ по видам продукции растениеводства, подлежащих обязательному страхованию в растениеводстве на 2014 год по городу Уральск согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии города Уральска" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города К. Манкараева.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города А. Кульгинов
Приложение
к постановлению акимата
города Уральска
от 11 апреля 2014 года № 759
Оптимальные сроки начала и завершения посевных
работ по видам продукции растениеводства, подлежащих обязательному
страхованию в растениеводстве на 2014 год по городу Уральск
Виды продукции растениеводства
Оптимальные сроки начала и завершения посевных работ в третьей сухостепной зоне
Ранний срок наступления весны
Средний срок наступления весны
Поздний срок наступления весны
начало
завершение
начало
завершение
начало
завершение
1
Пшеница яровая
15 май
25 май
15 май
25 май
15 май
25 май
2
Пшеница озимая
15 август
10 сентябрь
15 август
10 сентябрь
15 август
10 сентябрь
3
Ячмень яровой
25 апрель
1 май
30 апрель
5 май
5 май
15 май
4
Овес
25 апрель
1 май
30 апрель
5 май
5 май
15 май
5
Просо
20 май
25 май
20 май
25 май
20 май
25 май
6
Подсолнечник
1 май
10 май
5 май
10 май
10 май
15 май