2014 жылға егіс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдерін белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 26 наурыздағы № 84 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 8 сәуірде № 3497 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 наурыздағы № 101 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің 26.03.2015 № 101 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" Заңына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері бойынша аудан аумағында 2014 жылға егіс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. "Теректі ауданының кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А. С. Бралиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                      Ж. Сериккалиев
2014 жылғы 26 наурыздағы № 84
Теректі ауданы әкімдігінің
қаулысына қосымша
Өсімдік шаруашылығындағы
міндетті сақтандыруға жататын
өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері
бойынша аудан аумағында 2014 жылға егіс
жұмыстардың басталуы мен аяқталуының
оңтайлы мерзімдері
Өсімдік шаруашылығы өнімдерінің түрлері
Оңтайлы мерзімдері
басталуы
аяқталуы
1
Арпа, сұлы
25 сәуір
5 мамыр
2
Жаздық бидай
15 мамыр
25 мамыр
3
Тары
20 мамыр
25 мамыр
4
Ноқат
5 мамыр
10 мамыр
5
Күнбағыс
5 мамыр
10 мамыр
6
Күздік қара бидай
5 тамыз
20 тамыз
7
Күздік бидай
15 тамыз
10 қыркүйек

Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ на 2014 год
Постановление акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 26 марта 2014 года № 84. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 8 апреля 2014 года № 3497. Утратило силу постановлением акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 26 марта 2015 года № 101
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 26.03.2015 № 101 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки начала и завершения посевных работ на территории района по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве на 2014 год согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии Теректинского района" принять необходимые меры вытекающие, из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Бралиева А. С.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района                      Ж. Сериккалиев
Приложение
к постановлению акимата
Теректинского района
от 26 марта 2014 года № 84
Оптимальные сроки
начала и завершения посевных
работ на территории района
по видам продукции растениеводства,
подлежащим обязательному страхованию
в растениеводстве на 2014 год
Виды продукции растениеводства
Оптимальные сроки
начало
завершение
1
Ячмень, овес
25 апреля
5 мая
2
Пшеница яровая
15 мая
25 мая
3
Просо
20 мая
25 мая
4
Нут
5 мая
10 мая
5
Подсолнечник
5 мая
10 мая
6
Озимая рожь
5 августа
20 августа
7
Пшеница озимая
15 августа
10 сентября