Теректі ауданы бойынша 2014 жылға нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 22 сәуірдегі № 137 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 4 мамырда № 3512 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 ақпандагы № 81 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің 26.02.2015 № 81 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту  туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, еңбек рыногындағы жағдай мен бюджет қаражатына қарай, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Теректі ауданы бойынша 2014 жылға нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесі белгіленсін:
1) алты айдан жоғары уәкілетті органда тіркелген жұмыссыздар;
2) елу жастан асқан жұмыссыз азаматтар;
3) ұзақ уақыт жұмыс істемеген адамдар (бір жыл және одан да көп);
4) отбасында бір де жұмыс істеуші жоқ тұлғалар;
5) уақытша және маусымдық жұмыстарға қатысқан тұлғалар;
6) бұрын жұмыс жасамаған тұлғалар (бірінші рет жұмыс іздеушілер).
2. "Теректі ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Л. Уалиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                      Ж. Сериккалиев

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам на 2014 год по Теректинскому району
Постановление акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 22 апреля 2014 года № 137. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 4 мая 2014 года № 3512. Утратило силу постановлением акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 26 февраля 2015 года № 81
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 26.02.2015 № 81 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 23 января 2001 года "О занятости населения", исходя из ситуации на рынке труда и бюджетных средств, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам на 2014 год по Теректинскому району:
1) безработные, зарегистрированные в уполномоченном органе свыше шести месяцев;
2) безработные граждане старше пятидесятилетнего возраста;
3) лица, не работающие длительное время (один год и более);
4) лица, не имеющие в семье ни одного работающего;
5) лица, принявшие участие во временных и сезонных работах;
6) лица, ранее не работавшие (впервые ищущие работу).
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Теректинского района" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Л. Уалиева.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района                      Ж. Сериккалиев