Республикалық меншікке жататын орта мерзімді кезеңге (2015 – 2017 жылдарға) концессияға ұсынылатын объектілердің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 21 шілдедегі № 553 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 20 тамызда № 11911 болып тіркелді
«Концессиялар туралы» 2006 жылғы 7 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабының 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған республикалық меншікке жататын орта мерзімді кезеңге (2015 – 2017 жылдарға) арналған концессияға ұсынылатын объектілердің тізбесі бекітілсін.
2. «Орта мерзімді кезеңге (2014 – 2016 жылдарға) концессияға беруге ұсынылатын объектілердің тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2014 жылғы 27 мамырдағы № 156 бұйрығының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9540 болып тіркелген).
3. Бюджеттік инвестициялар және мемлекеттік-жекешелік әріптестікті дамыту департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануға жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министріне жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрі                  Е. Досаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
____________ Б. Сұлтанов
2015 жылғы 20 шілде
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 21 шілдедегі
№ 553 бұйрығымен бекітілген
Республикалық меншікке жататын орта мерзімді кезеңге

Об утверждении перечня объектов, предлагаемых в концессию на среднесрочный период (на 2015–2017 годы), относящихся к республиканской собственности
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 21 июля 2015 года № 553. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 августа 2015 года № 11911
В соответствии с подпунктом 2) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2006 года «О концессиях» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень объектов, предлагаемых в концессию на среднесрочный период (на 2015–2017 годы), относящихся к республиканской собственности.
2. Признать утратившим силу приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 27 мая 2014 года № 156 «Об утверждении перечня объектов, предлагаемых к передаче в концессию на среднесрочный период (на 2014–2016 годы)» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9540).
3. Департаменту бюджетных инвестиций и развития государственно-частного партнерства обеспечить в установленном законодательством порядке:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе «Әділет»;
3) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра национальной экономики Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр национальной экономики
Республики Казахстан                       Е. Досаев
«СОГЛАСОВАН»
Министр финансов
Республики Казахстан
__________ Б. Султанов
26 июля 2015 год
Утвержден
приказом Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 21 июля 2015 года № 553
Перечень объектов,
предлагаемых в концессию на среднесрочный период

(2015 – 2017 жылдарға) концессияға ұсынылатын
объектілердің тізбесі
Р/с
Атауы
1
2
1 Реконструкциялануы және пайдаланылуы концессия шарты негiзiнде жүзеге асырылатын жұмыс істеп тұрған мемлекеттік меншiк объектiлерi
2. Құрылуы және пайдаланылуы концессия шарттары негiзiнде жүзеге асырылатын объектiлер
1.
«Үлкен Алматы айналма автомобиль жолы» (ҮАААЖ) автомобиль жолын салу және пайдалану

(на 2015-2017 годы),
относящихся к республиканской собственности
п/п
Наименование
1
2
1. Существующие объекты государственной собственности, реконструкция и эксплуатация которых будут осуществлены на основе договора концессии
2. Объекты, создание и эксплуатация которых будут осуществлены на основе договоров концессии
1.
Строительство и эксплуатация автомобильной дороги «Большая Алматинская кольцевая автомобильная дорога (БАКАД)»