Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетіне және оның аумақтық бөлімшелеріне арналған арнайы автокөліктің заттай нормаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 18 қыркүйектегі№ 489 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 27 қазанда № 12200 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің м.а. 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 1341 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің м.а. 29.12.2022 № 1341 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 69-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетіне және оның аумақтық бөлімшелеріне арналған арнайы автокөліктің заттай нормалары бекітілсін.
2. Бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетіне және оның аумақтық бөлімшелеріне арналған арнайы автокөліктің заттай нормаларын іске асыру тиісті қаржы жылына бөлінген қаражат шегінде жүргізілсін.
Арнайы автокөлік – банктермен және қазынашылық бөлімшелерімен жедел жұмысқа, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына, жергілікті бюджеттерді атқаруға қызмет көрсетуге және республикалық бюджеттің атқарылуын қамтамасыз ету мақсатында мемлекеттік құпия мен таралуы шектелген қызметтік ақпарат болып табылатын мәліметтер бар қаржылық құжаттарды жеткізуге арналған жеңіл автомобиль.

Об утверждении натуральных норм специального автотранспорта для Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан и его территориальных подразделений
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2015 года № 489. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 октября 2015 года № 12200. Утратил силу приказом и.о. Министра финансов Республики Казахстан от 29 декабря 2022 года № 1341
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра финансов РК от 29.12.2022 № 1341 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 69 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые натуральные нормы специального автотранспорта для Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан и его территориальных подразделений.
2. Реализацию утвержденных натуральных норм специального автотранспорта для Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан и его территориальных подразделений производить в пределах средств, выделяемых на соответствующий финансовый год.
Специальный автотранспорт – легковой автомобиль, предназначенный для оперативной работы с банками и подразделениями казначейства, доставки финансовых документов, содержащих сведения, составляющие государственные секреты и служебную информацию ограниченного распространения в целях обеспечения исполнения республиканского бюджета и обслуживания исполнения местных бюджетов, Национального фонда Республики Казахстан.

3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті (Қ.Е. Баеділов) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрық оның мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Б. Сұлтанов
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2015 жылғы 18 қыркүйектегі
№ 489 бұйрығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетіне және оның аумақтық бөлімшелеріне арналған арнайы автокөліктің заттай нормалары

3. Комитету казначейства Министерства финансов Республики Казахстан (Баедилов К.Е.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет–ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
Министр финансов
Республики Казахстан
Б. Султанов
Утверждены
приказом Министра финансов
Республики Казахстан
от 18 сентября 2015 года № 489
Натуральные нормы
специального автотранспорта для
Комитета казначейства Министерства финансов Республики
Казахстан и его территориальных подразделений

Ескерту. Нормаға өзгеріс енгізілді – ҚР Премьер-Министрінің Бірінші орынбасары – ҚР Қаржы министрінің 14.03.2019 № 227 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 20.09.2019 № 1028 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрықтарымен.
Р.с.
Атауы
Арнайы автокөліктің заттай нормалары
Жүру лимиті айына 1 а/м (км)
1
2
3
4
2
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті
1
2600
3
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаменті
2
2600
4
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Қазынашылық департаменті
2
2600
5
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаменті
1
2600
6
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Атырау облысы бойынша Қазынашылық департаменті
2
2600
7
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаменті
1
2600
8
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Жамбыл облысы бойынша Қазынашылық департаменті
2
2600
9
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаменті
2
2600
10
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаменті
2
2600
11
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаменті
1
2600
12
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қызылорда облысы бойынша Қазынашылық департаменті
1
2600
13
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Маңғыстау облысы бойынша Қазынашылық департаменті
2
2600
14
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Қазынашылық департаменті
2
2600
15
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаменті
2
2600
16
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша қазынашылық департаменті
2
2600
17
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Алматы қаласы облысы бойынша Қазынашылық департаменті
2
2600
18
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Нұр-Сұлтан қаласы бойынша қазынашылық департаменті
2
2600
19
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Шымкент қаласы бойынша қазынашылық департаменті
2
2600

Сноска. Натуральные нормы с изменениями, внесенными приказами Первого заместителя Премьер-Министра РК – Министра финансов РК от 14.03.2019 № 227 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 20.09.2019 № 1028 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п.п.
Наименование
Натуральные нормы специального автотранспорта
Лимит пробега 1 а/м в месяц (км)
1
2
3
4
2
Комитет казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
1
2600
3
Департамент казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2
2600
4
Департамент казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2
2600
5
Департамент казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2
2600
6
Департамент казначейства по Атырауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
1
2600
7
Департамент казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2
2600
8
Департамент казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
1
2600
9
Департамент казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2
2600
10
Департамент казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2
2600
11
Департамент казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2
2600
12
Департамент казначейства по Кызылординской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
1
2600
13
Департамент казначейства по Мангистауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
1
2600
14
Департамент казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2
2600
15
Департамент казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2
2600
16
Департамент казначейства по Туркестанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2
2600
17
Департамент казначейства по городу Алматы Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2
2600
18
Департамент казначейства по городу Нур-Султану Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2
2600
19
Департамент казначейства по городу Шымкент Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2
2600