"Ақмола облысының сәулет және қала құрылысы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 26 тамыздағы № А-8/394 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № А-3/85 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 1 сәуірде № 4722 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 17 мамырдағы № А-6/219 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 17.05.2016 № А-6/219 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ақмола облысының сәулет және қала құрылысы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 26 тамыздағы № А-8/394 қаулысына (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу тізілімiнде № 4375 болып тіркелген, "Акмолинская правда" және "Арқа ажары" газеттерінде 2014 жылы 18 қазанда жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Ақмола облысының сәулет және қала құрылысы басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
15-тармақтың бесінші азатжолы жаңа редакцияда баяндалсын:
"халқының есептік саны жүз мың тұрғынға дейінгі облыстық маңызы бар қалалардың бас жоспарларының жобаларына кешенді қала құрылысы сараптамасын жүргізуді ұйымдастыру;".
2. "Ақмола облысының сәулет және қала құрылысы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесіне енгізілген өзгерістің қоса ұсынылып отырған мәтіні бекітілсін.
3. "Ақмола облысының сәулет және қала құрылысы басқармасы" мемлекеттік мекемесі енгізілген өзгерістер туралы Қазақстан Республикасы заңнамасымен белгіленген тәртіп бойынша және мерзім ішінде әділет органдарын хабарландыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің орынбасары Д.Н. Нұрмолдинге жүктелсін.
5. Осы облыс әкімдігінің қаулысы Ақмола облысының әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысы әкімінің
міндетін атқарушы
Қ.Отаров
Ақмола облысы әкімдігінің
2015 жылғы 26 ақпандағы № А-3/85
қаулысымен бекітілді
"Ақмола облысының сәулет және қала құрылысы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесіне енгізілетін өзгерістің мәтіні
15-тармақтың бесінші азатжолы жаңа редакцияда баяндалсын:
"халқының есептік саны жүз мың тұрғынға дейінгі облыстық маңызы бар қалалардың бас жоспарларының жобаларына кешенді қала құрылысы сараптамасын жүргізуді ұйымдастыру;".

О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 26 августа 2014 года № А-8/394 "Об утверждении положения государственного учреждения "Управление архитектуры и градостроительства Акмолинской области"
Постановление акимата Акмолинской области от 26 февраля 2015 года № А-3/85. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 1 апреля 2015 года № 4722. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 17 мая 2016 года № А-6/219
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 17.05.2016 № А-6/219 (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении положения государственного учреждения "Управление архитектуры и градостроительства Акмолинской области" от 26 августа 2014 года № А-8/394 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4375, опубликовано 18 октября 2014 года в газетах "Акмолинская правда" и "Арқа ажары") следующее изменение:
в Положении о государственном учреждении "Управление архитектуры и градостроительства Акмолинской области", утвержденном указанным постановлением:
абзац пятый пункта 15 изложить в новой редакции:
"организация проведения комплексной градостроительной экспертизы проектов генеральных планов городов областного значения с расчетной численностью населения до ста тысяч жителей;".
2. Утвердить прилагаемый текст вносимого изменения в Положение о государственном учреждении "Управление архитектуры и градостроительства Акмолинской области".
3. Государственному учреждению "Управление архитектуры и градостроительства Акмолинской области" обеспечить извещение органов юстиции о внесенном изменении в порядке и сроки, установленные законодательством Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Акмолинской области Нурмулдина Д.Н.
5. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Акмолинской области
К.Отаров
Утвержден постановлением
акимата Акмолинской области
от 26 февраля 2015 года № А-3/85
Текст вносимого изменения в Положение государственного учреждения
"Управление архитектуры и градостроительства Акмолинской области"
абзац пятый пункта 15 изложить в новой редакции:
"организация проведения комплексной градостроительной экспертизы проектов генеральных планов городов областного значения с расчетной численностью населения до ста тысяч жителей;".