Көкшетау қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 25 ақпандағы № А-2/386 "Үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жай беру туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 20 ақпандағы № А-2/220 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 ақпанда № 4660 болып тіркелді. Күші жойылды- Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 18 қыркүйектегі № А-9/3497 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 18.09.2017 № А-9/3497 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енеді) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына сәйкес Көкшетау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Көкшетау қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 25 ақпандағы № А-2/386 "Үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жай беру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №-1-1-138 болып тіркелген, 2011 жылдың 2 наурызында "Степной маяк" және "Көкшетау" газеттерінде жарияланған) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 2 қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
Осы қаулының орындалуын бақылау Көкшетау қаласы әкімінің орынбасары А.Б. Әміреноваға жүктелсін.
Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Е.Маржықпаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Көкшетау қалалық аймақтық
сайлау комиссиясының
төрайымы
М.М.Қалиева
"____"________ 2015 жыл
Көкшетау қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 20 ақпандағы
№ А-2/220 қаулысына қосымша
Көкшетау қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 25 ақпандағы
№ А-2/386 қаулысына 2 қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Елді мекеннің атауы
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
1.
Көкшетау қаласы

О внесении изменения в постановление акимата города Кокшетау от 25 февраля 2011 года № А-2/386 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями"
Постановление акимата города Кокшетау Акмолинской области от 20 февраля 2015 года № А-2/220. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 февраля 2015 года № 4660. Утратило силу постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 18 сентября 2017 года № А-9/3497
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 18.09.2017 № А-9/3497 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат города Кокшетау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Кокшетау от 25 февраля 2011 года № А-2/386 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-1-138, опубликовано 2 марта 2011 года в газетах "Степной маяк" и "Көкшетау") следующее изменение:
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кокшетау Амренову А.Б.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города Е.Маржикпаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Кокшетауской
городской территориальной
избирательной комиссии
Калиева М.М.
"____"___________ 2015 года
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями
№ п/п
Наименование населенного пункта
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями
1.
город Кокшетау

Е.Н.Әуелбеков көшесі, 177, Көкшетау қаласы білім бөлімінің "№ 16 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
2.
Көкшетау қаласы
Васильковский мөлтек ауданы, 17, Көкшетау қаласы білім бөлімінің "№ 17 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
3.
Көкшетау қаласы
Центральный мөлтек ауданы, 40, Көкшетау қаласы білім бөлімінің "№ 19 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
4.
Көкшетау қаласы

улица Е.Н. Ауельбекова, 177, актовый зал коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 16" отдела образования города Кокшетау
2.
город Кокшетау
микрорайон Васильковский, 17, актовый зал коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 17" отдела образования города Кокшетау
3.
город Кокшетау
микрорайон Центральный, 40, актовый зал коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 19" отдела образования города Кокшетау
4.
город Кокшетау

Станционный кенті, Юбилейная көшесі, 19/2, Көкшетау қаласы білім бөлімінің "№ 7 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы

поселок Станционный, улица Юбилейная, 19/2, актовый зал коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 7" отдела образования города Кокшетау