Еңбекшілдер ауданы бойынша 2015 жылғы субсидияларды алушылардың тізіміне қосуға құжаттар қабылдау мерзімдерін және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзімдерін анықтау туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 маусымдағы № а-6/130 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 шілдеде № 4890 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-3/177 бұйрығымен бекітілген басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғанған топырақта өндеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау Қағидаларына сәйкес және 2015 жылдың 17 маусымдағы № А-6/281 Ақмола облысы әкімдігінің «Басым ауыл шаруашылығы дақылдарының тізбесін және басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғанған топырақта өндеп өсіру шығындарының құнын арзандатуға арналған субсидиялардың нормаларын (1 гектарға) белгілеу туралы», (№ 4834 нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелді), 2015 жылғы 25 мамырдағы «А.И. Бараев атындағы астық шаруашылығы ғылыми-өндірістік орталығы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің № 310 қорытындысы негізінде, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Еңбекшілдер ауданы бойынша 2015 жылы субсидияларды алушылардың тізіміне қосуға құжаттар қабылдау мерзімдерін және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрлі бойынша оңтайлы себу мерзімдері қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Ж. Шәуеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы 2015 жылдың 30 сәуірінен бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшілдер ауданының әкімі                А.Қиықов
Еңбекшілдер аудан әкімдігінің

Об определении сроков предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Енбекшильдерскому району на 2015 год
Постановление акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 26 июня 2015 года № а-6/130. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 июля 2015 года № 4890
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Правилами субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте, утвержденными приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-3/177, и на основании постановления акимата Акмолинской области от 17 июня 2015 года № А-6/281 «Об установлении перечня приоритетных сельскохозяйственных культур и норм субсидий (на 1 гектар) на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4834), заключения товарищества с ограниченной ответственностью «Научно-производственный центр зернового хозяйства имени А.И. Бараева» от 25 мая 2015 года № 310, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Енбекшильдерскому району на 2015 год, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Шауенова С.Ж.
3. Действие настоящего постановления распространяется на правоотношения, возникшие с 30 апреля 2015 года.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Енбекшильдерского района              А.Кииков
Приложение к постановлению
акимата Енбекшильдерского района

2015 жылғы «26» 06 № а-6/130
қаулысына қосымша
Еңбекшілдер ауданы бойынша 2015 жылы субсидияларды алушылардың тізіміне қосуға құжаттар қабылдау мерзімдерін және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзімдері
№ п/п
дақылдардың атауы
өтінімді беру мерзімдері
егу мерзімдері
1.
Жаздық бидай
10 шілдесіне дейін қоса есептегінде
13 мамырдан 05 маусымға дейін
2.
Жаздық арпа
10 шілдесіне дейін қоса есептегінде
25 мамырдан 07 маусымға дейін
3.
Сұлы
10 шілдесіне дейін қоса есептегінде
25 мамырдан 07 маусымға дейін
4.
Қыша
10 шілдесіне дейін қоса есептегінде
15 мамырдан 31 мамырға дейін
5.
Қүнбағыс
10 шілдесіне дейін қоса есептегінде
10 мамырдан 27 мамырға дейін
6.
Зығыр
10 шілдесіне дейін қоса есептегінде
18 мамырдан 27 мамырға дейін
7.
Қартоп
10 шілдесіне дейін қоса есептегінде
10 мамырдан 30 мамырға дейін
8.
Ашық қайрандағы көкөніс
10 шілдесіне дейін қоса есептегінде
08 мамырдан 20 маусымға дейін
9.
Жабық қайрандағы көкөніс
10 шілдесіне дейін қоса есептегінде
05 мамырдан 25 мамырға дейін
10.
Сүрлемге арналған жүгері, күнбағыс
10 шілдесіне дейін қоса есептегінде
10 мамырдан 30 мамырға дейін
11.
Суданның шөбі, азықтық тарысы
10 шілдесіне дейін қоса есептегінде
20 мамырдан 10 маусымға дейін
12.
Бұршақ-сұлы қоспасы
10 шілдесіне дейін қоса есептегінде
05 мамырдан 10 шілдесіне дейін
13.
Ерте көктемде себілетін көп дәнді және бұршақ тұқымдас шөптер
10 шілдесіне дейін қоса есептегінде
30 сәуіргі дейін егістік барысында мүмкіндігі
14.
Көпжылдық дәнді және бұршақ шөптердін көктемгі егіс
10 шілдесіне дейін қоса есептегінде
01 мамырдан 15 шілдесіне дейін

от «26» 06 2015 года № а-6/130
Сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Енбекшильдерскому району на 2015 год
№ п/п
наименование культур
сроки предоставления заявки
сроки сева
1.
Яровая пшеница
до 10 июля включительно
с 13 мая по 05 июня
2.
Яровой ячмень
до 10 июля включительно
с 25 мая по 07 июня
3.
Овес
до 10 июля включительно
с 25 мая по 07 июня
4.
Горчица
до 10 июля включительно
с 15 по 31 мая
5.
Подсолнечник
до 10 июля включительно
с 10 мая по 27 мая
6.
Лен
до 10 июля включительно
с 18 мая по 27 мая
7.
Картофель
до 10 июля включительно
с 10 мая по 30 мая
8.
Овощи открытого грунта
до 10 июля включительно
с 08 мая по 20 июня
9.
Овощи закрытого грунта
до 10 июля включительно
с 05 мая по 25 мая
10.
Кукуруза, подсолнечник на силос
до 10 июля включительно
с 10 мая по 30 мая
11.
Просо кормовое, суданская трава
до 10 июля включительно
с 20 мая по 10 июня
12.
Бобово-овсянная смесь
до 10 июля включительно
с 05 мая по 10 июля
13.
Ранневесенний посев многолетних злаковых и бобовых трав
до 10 июля включительно
При первой возможности выезда в поле до 30 апреля
14.
Посев многолетних злаковых и бобовых трав
до 10 июля включительно
с 01 мая по 15 июля