2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 ақпандағы № А-2/21 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 наурызда № 4681 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 24 ақпандағы № А-2/66 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 24.02.2016 № А-2/66 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год
Постановление акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 10 февраля 2015 года № А-2/21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 10 марта 2015 года № 4681. Утратило силу постановлением акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 24 февраля 2016 года № А-2/66
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 24.02.2016 № А-2/66 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемелекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңына сәйкес, Жарқайың ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.

В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Законом Республики Казахстан "Об образовании" от 27 июля 2007 года, акимат Жаркаинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Қ.Әлжановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулы 2015 жылдың 01 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Ескерту. Қаулы 4-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 17.07.2015 № А-7/214 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Жарқайың ауданының әкімі А.Үйсімбаев
Жарқайың ауданы әкімдігінің

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Альжанова А.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
4. Настоящее постановление распространяется на правоотношения возникшие с 01 января 2015 года.
Сноска. Постановление дополнено пунктом 4 в соответствии с постановлением акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 17.07.2015 № А-7/214 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Аким Жаркаинского района А.Уисимбаев
Утверждено
постановлением акимата
Жаркаинского района