Жақсы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 қаңтардағы № а-0/03 "2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы"
Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 8 маусымдағы № а-5/156 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 9 шілдеде № 4862 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Жақсы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Жақсы ауданы әкімдігінің «2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы» қаулысына толықтыру енгізу туралы» 2015 жылғы 12 қаңтардағы № а-0/03 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4642 тіркелген, 2015 жылдың 28 ақпанында «Жақсы жаршысы» аудандық газетінде жарияланған) қаулысына келесі толықтыру енгізілсін:
келесі мазмұндағы 3.1. тармағымен толықтырылсын:
«3.1. Осы қаулының күші 2015 жылғы 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.».
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Қ.Сүйіндіков

О внесении дополнения в постановление акимата Жаксынского района от 12 января 2015 года № а-0/03 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год"
Постановление акимата Жаксынского района Акмолинской области от 8 июня 2015 года № а-5/156. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 июля 2015 года № 4862
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат Жаксынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жаксынского района «Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год» от 12 января 2015 года № а-0/03 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4642, опубликовано 28 февраля 2015 года в районной газете «Жаксынский вестник») следующее дополнение:
дополнить пунктом 3.1. следующего содержания:
«3.1. Действие настоящего постановления распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2015 года.».
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                К.Суюндиков