Сандықтау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 қазандағы № 19/2 "Сандықтау ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 15 мамырдағы № 32/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 8 маусымда № 4823 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 мамырдағы № 3/8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 20.05.2016 № 3/8 (қол қойылғаннан кейін күшіне және қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының, Ақмола облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 5С-20-3 "2014-2016 жылдарға арналған Ақмола облысының облыстық және аудандық (қалалық) бюджеттері арасындағы жалпы тұрғыдағы трасферттердің көлемдері туралы" шешімінің негізінде, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 қазандағы № 19/2 "Сандықтау ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" (2013 жылы 21 қарашада Ақмола облысы әділет Департаментінде № 3890 тіркелген, 2013 жылы 6 желтоқсанда "Сандыктауские вести" газетінде № 49 жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізсін:
Сандықтау ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасының 2-тарауы 5-абзацы 11-тармағының 1)-тармақшасындағы "облыстық бюджеттен бөлінетін, нысаналы трансферттер есебінен" сөздері жойылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Амрина
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
С.Клюшников
Келісілді
Сандықтау ауданының
әкімі
Е.Сағдиев
2015 жылғы 15 мамыр

О внесении изменения в решение Сандыктауского районного маслихата от 29 октября 2013 года № 19/2 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по Сандыктаускому району"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 15 мая 2015 года № 32/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 июня 2015 года № 4823. Утратило силу решением Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 20 мая 2016 года № 3/8
Сноска. Утратило силу решением Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 20.05.2016 № 3/8 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
На основании статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решения Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 5С-20-3 "Об объемах трансфертов общего характера между областным и районными (городскими) бюджетами Акмолинской области на 2014-2016 годы", Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата от 29 октября 2013 года № 19/2 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по Сандыктаускому району" (зарегистрированно в Департаменте юстиции Акмолинской области 21 ноября 2013 года № 3890, опубликовано в газете "Сандыктауские вести" 6 декабря 2013 года № 49) следующее изменение:
в абзаце 5 подпункта 1) пункта 11 раздела 2 Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по Сандыктаускому району слова "за счет целевых трансфертов, выделяемых из областного бюджета" исключить.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
А.Амрина
Секретарь районного
маслихата
С.Клюшников
Согласовано
Аким Сандыктауского
района
Е.Сагдиев
15 мая 2015 года