Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 17 сәуірдегі № 149 "Атаулы күндер мен мерекелік күндерге біржолғы әлеуметтік көмектің мөлшерін белгілеу туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2015 жылғы 12 наурыздағы № 195 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 02 сәуірдегі № 4277 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 ақпандағы № 258 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 12.02.2016 № 258 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 6 бабының 2-3 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 17 сәуірдегі № 149 "Атаулы күндер мен мерекелік күндерге біржолғы әлеуметтік көмектің мөлшерін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3851 тіркелген, 2014 жылғы 6 мамырда аудандық "Жұлдыз-Звезда газетінің № 21 жарияланған) шешіміне мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы тоғызыншы абзацтағы "туберкулездің әр түрімен ауыратын азаматтар" сөздерінен кейін "амбулаторлық" деген сөзбен толықтырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"үйден оқытылатын мүгедек балаларға оқу жылы мерзімінде, аудандық білім бөлімімен ұсынылған тізімдеріне сәйкес 1 (бір) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде әлеуметтік көмек берілсін".
Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы:
Аудандық мәслихаттыңхатшысы:
Қ. Нұрғалиев А. Кайрушев

О внесении дополнений в решение районного маслихата от 17 апреля 2014 года № 149 "Об установлении единого размера социальной помощи к памятным датам и праздничным дням"
Решение маслихата Алгинского района Актюбинской области от 12 марта 2015 года № 195. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 02 апреля 2015 года № 4277. Утратило силу решением маслихата Алгинского района Актюбинской области от 12 февраля 2016 года № 258
Сноска. Утратило силу решением маслихата Алгинского района Актюбинской области от 12.02.2016 № 258 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение районного маслихата от 17 апреля 2014 года № 149 "Об установлении единого размера социальной помощи к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3851, опубликованное 6 мая 2014 года в районной газете "Жұлдыз-Звезда" № 21) следующие дополнения:
в абзаце девятом приложения к указанному решению, после слов "больным различной формой туберкулеза в период" дополнить словом "амбулаторного";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"предоставить социальную помощь в период учебного года детям инвалидам обучающимся на дому, согласно списков предоставленных-районным-отделом-образования, в размере 1 (одного) месячного расчетного показателя".
Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
Секретарь районногомаслихата
К. Нургалиев А. Кайрушев