Тәуіп селолық округі әкімінің 2011 жылғы 4 шілдедегі № 5 "Тәуіп селолық округінің Құйлыс, Қаракөл селоларының көшелеріне атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Тәуіп ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 29 қаңтардағы № 1 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 02 наурызда № 4220 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына сәйкес, Тәуіп ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тәуіп селолық округі әкімінің 2011 жылғы 4 шілдедегі № 5 "Тәуіп селолық округінің Құйлыс, Қаракөл селоларының көшелеріне атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-5-136 тіркелген, 2011 жылғы 23 тамыздағы аудандық "Ырғыз" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің мемлекеттік тілдегі атауы мен бүкіл мәтіні бойынша "селосының", "селолық", "селолары", "селоларының" сөздері тиісінше "ауылының", "ауылдық", "ауылдары", "ауылдарының" сөздерімен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тәуіп ауылдық округінің әкімі К. ТІЛЕУЖАНОВ

О внесении изменений в решении акима Таупского сельского округа от 4 июля 2011 года № 5 "О наименовании улиц сел Куйлыс, Каракол Таупского сельского округа"
Решение акима Таупского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 29 января 2015 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 02 марта 2015 года № 4220
В соответствии статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений, аким Таупского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Таупского сельского округа от 4 июля 2011 года № 5 "О наименовании улиц сел Куйлыс, Каракол Таупского сельского округа" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-5-136, опубликованное от 23 августа 2011 года в районной газете "Ырғыз") следующие изменения:
в заголовке и по всему тексту указанного решения на государственном языке слова "селосының", "селолық", "селолары", "селоларының" заменить соответственно словами "ауылының", "ауылдық", "ауылдары", "ауылдарының", текст на русском языке не меняется.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Таупского сельского округа К. ТІЛЕУЖАНОВ