Қарашай селолық округі әкімінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Қарашай ауылдық округінің әкімінің 2015 жылғы 20 ақпандағы № 3 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 ақпанда № 4219 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына және Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына сәйкес, Қарашай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарашай селолық округі әкімінің кейбір шешімдеріне мынандай өзгерістер енгізілсін:
1) Қарашай селолық округі әкімінің 2008 жылғы 26 қарашадағы № 1 "Қарашай селолық округіне қарасты елді мекендерінің көшелеріне атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-8-62 болып тіркелген, 2008 жылғы 26 желтоқсанда "Мәртөк тынысы" аудандық газетінде жарияланған) шешімінде:
шешімінің атауы мынандай жаңа редакцияда жазылсын:
"Қарашай ауылдық округі елді мекендерінің көшелеріне атау беру туралы";
шешімнің кіріспесіндегі ", Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 қаңтардағы № 45"Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік ономастикалық жұмыс тұжырымдамасы туралы" қаулысына" сөздері алынып тасталсын;
мемлекеттік тіліндегі шешімнің мәтінінде "селолық" сөзі "ауылдық" сөзімен ауыстырылсын.
2) Қарашай селолық округі әкімінің 2011 жылғы 22 қыркүйектегі № 1 "Қарашай селолық округіне қарасты елді мекендерінің көшелерін атау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-8-137 болып тіркелген, 2011 жылғы 10 қарашада "Мәртөк тынысы" аудандық газетінде жарияланған) шешімінде:
шешімінің атауы мынандай жаңа редакцияда жазылсын:
"Қарашай ауылдық округінің елді мекендерінің көшелеріне атау беру туралы";
мемлекеттік тіліндегі шешімнің бүкіл мәтіні бойынша "селолық" сөзі "ауылдық" сөзімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарашай ауылдық округінің әкімі К. Утаралин

О внесении изменений в некоторые решения акима Карачаевского сельского округа
Решение акима Карачаевского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 20 февраля 2015 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 февраля 2015 года № 4219
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений", аким Карачаевского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в некоторые решения акима Карачаевского сельского округа следующие изменения:
1) в решении акима Карачаевского сельского округа от 26 ноября 2008 года № 1 "О присвоении названий улицам населенных пунктов Карачаевского сельского округа" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-8-62, опубликованное 26 декабря 2008 года в районной газете "Мәртөк тынысы"):
заголовок решения изложить в следующей новой редакции:
"О присвоении наименования улицам населенных пунктов Карачаевского сельского округа";
в преамбуле решения слова "и постановления Правительства Республики Казахстан "Концепций государственной ономастической работы в Республики Казахстан" № 45 от 21 января 2005 года" исключить;
в тексте решения на государственном языке слово "селолық" заменить словом "ауылдық".
2) в решении акима Карачаевского сельского округа от 22 сентября 2011 года № 1 "О наименовании улиц населенных пунктов Карачаевского сельского округа" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-8-137, опубликованное 10 ноября 2011 года в районной газете "Мәртөк тынысы"):
заголовок решения изложить в следующей новой редакции:
"О присвоении наименования улицам населенных пунктов Карачаевского сельского округа";
по всему тексту решения на государственном языке слово "селолық" заменить словом "ауылдық".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карачаевского сельского округа К. Утаралин