Қызылжар селолық округі әкімінің "Қызылжар селолық округіне қарасты елді мекендерінің көшелеріне атау беру туралы" 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Қызылжар ауылдық округінің әкімінің 2015 жылғы 19 мамырдағы № 3 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 маусымда № 4369 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына сәйкес, Қызылжар ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылжыр селолық округі әкімінің "Қызылжар селолық округіне қарасты елді мекендерінің көшелеріне атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-8-69 болып тіркелген, 2009 жылғы 7 қаңтарда "Мәртөк тынысы" аудандық газетінде жарияланған) 2008 жылы 22 желтоқсандағы № 1 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің мемлекеттік тіліндегі деректемелерінде, атауында және бүкіл мәтіні бойынша "селолық", "округіне қарасты" сөздері "ауылдық", "округінің" сөздерімен ауыстырылсын;
кіріспесіндегі "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 қаңтардағы № 45 "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік ономастикалық жұмыс тұжырымдамасы туралы" қаулысына" сөздері алынып тасталсын;
шешімнің орыс тіліндегі атауында "названий" сөзі "наименования" сөзімен ауыстырылсын;
шешімнің 1, 2, 3 тармақтары біріктірілсін және мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қызылжар ауылдық округі елді мекендерінің көшелеріне келесі атаулар берілсін:
Андреевка ауылында – Есет Батыр, Абай Кұнанбаев, 10-жылдық Астана, Еңбек;
Студен ауылында – Абай, Бейбітшілік, Есет Батыр, Жағалау, Ыбырай Алтынсарин, Болашақ, Орталық;
Шевченко ауылында - 10-жылдық Астана, Тәуелсіздік, Мұхтар Әуэзов, Ф.Ф.Озмитель, Ардагерлер, Қобыланды батыр."
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі: А. Ахметов

О внесении изменений в решение акима Кызылжарского сельского округа от 22 декабря 2008 года № 1 "О присвоении названий улицам населенных пунктов Кызылжарского сельского округа"
Решение акима Кызылжарского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 19 мая 2015 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 июня 2015 года № 4369
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений", аким Кызылжарского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Кызылжарского сельского округа от 22 декабря 2008 № 1 "О присвоении названий улицам населенных пунктов Кызылжарского сельского округа" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-8-69, опубликованное 7 января 2009 года в районной газете "Мәртөк тынысы") следующие изменения:
в реквизитах, заголовке и по всему тексту указанного решения на государственном языке слова "селолық", "округіне қарасты" заменить словами "ауылдық", "округінің";
в преамбуле решения слова "и постановления Правительства Республики Казахстан "Концепций государственной ономастической работы Республики Казахстан" № 45 от 21 января 2005 года" исключить:
в заголовке указанного решения на русском языке слово "названий" заменить словом "наименования";
пункты 1, 2, 3 решения объединить и изложить в следующей новой редакции:
"1. Присвоить следующие наименования улицам населенных пунктов Кызылжарского сельского округа:
в селе Андреевка – Есет Батыра, Абая Кунанбаева, 10-жылдық Астана, Еңбек;
в селе Студенческое – Абая, Бейтбітшілік, Есет Батыра, Жағалау, Ибрая Алтынсарина, Болашақ, Орталық;
в селе Шевченко - 10-жылдық Астана, Тәуелсіздік, Мухтара Ауэзова, Ф.Ф.Озмителя, Ардагерлер, Кобланды Батыра."
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа: А. Ахметов