Шалқар ауданы Шалқар селолық округі әкімінің 2009 жылғы 16 наурыздағы № 5 "Көшелерге атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Шалқар ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 21 қаңтардағы № 1 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 ақпанда № 4198 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына және Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына сәйкес, Шалқар ауданы Шалқар ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар ауданы Шалқар селолық округінің әкімінің 2009 жылғы 16 наурыздағы № 5 "Көшелерге атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-13-103 санымен тіркелген, 2009 жылдың 15 сәуірінде аудандық "Шалқар" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген мемлекеттік тіліндегі шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабына сәйкес және Шалқар ауылдық округі Шалқар ауылының халқының пiкiрiн ескере отырып, Шалқар ауданы Шалқар ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ";
шешімнің бүкіл мәтіні бойынша "селолық", "селосының" сөздері тиісінше "ауылдық", "ауылының" сөздерімен ауыстырылсын.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерістер енгізілді – Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Шалқар ауылдық округінің әкімінің 19.04.2015 № 3 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шалқар ауылдық округі әкімі Н. Бисеков

О внесении изменений в решение акима Шалкарского сельского округа Шалкарского района от 16 марта 2009 года № 5 "О присвоении наименования улицам"
Решение акима Шалкарского сельского округа Шалкарского района Актюбинской области от 21 января 2015 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 16 февраля 2015 года № 4198
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесений изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений", аким Шалкарского сельского округа Шалкарского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Шалкарского сельского округа Шалкарского района от 16 марта 2009 года № 5 "О присвоении наименования улицам" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-13-103, опубликованное от 16 апреля 2009 года в районной газете "Шалқар") следующие изменения:
преамбулу указаного решения на государственном языке изложить в новой редакции:
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабына сәйкес және Шалқар ауылдық округі Шалқар ауылының халқының пiкiрiн ескере отырып, Шалқар ауданы Шалқар ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ";
по всему тексту решения слово "селолық", "селосының" заменить соотвественно словами "ауылдық", "ауылының".
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением акима Шалкарского сельского округа Шалкарского района Актюбинской области от 19.04.2015 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Шалкарского сельского
округа
Н. Бисеков